Silent Hill 4 Room GOG PC Türkçe Yama

 

Silent Hill oyununu kurup oynamaya başlayan herkes ilk sahnede şaşırmaya başlayacaktır. Çünkü ilk sahnesi evde başlayan oyunun, first person görüntüleri alışılmadık bir durum. Oyunun normal bölümleri haricinde eve uğradığımız zamanlarda kendi gözümüzden oynuyoruz. PC’ye port edilen Silent Hill’de kendi gözümüzden oynadığımız bu kısım kontrol açısından hiç bir problem yaratmıyor. Dördüncü oyunla birlikte gelen bir diğer yenilik ise; sandığımızın olması. Tıpkı Resident Evil’daki gibi üzerimize fazla gelen eşyaları aktardığımız bir sandığımız var. Üzerimizde en fazla 10 adet cisim taşıdığımızı düşünürsek ve her silahın mermileri 10’luk paketler halinde birer tane slot meşgul ettiğini de hesaba katarsak sandığımızı sık sık ziyaret edeceğimizi söyleyebiliriz. Üçüncü ve en büyük yenilik ise; delik sistemi (!) “Bu ne demek?” derseniz kısaca açıklayalım. Oyunda ilk olarak banyomuzda karşılaştığımız deliğin aynısından tüm oyun boyunca defalarca göreceğiz. Bu delikleri kullandığımız zaman hemen evimize geri döneceğiz. Save etmemiz sadece evdeki kırmızı defteri kullanmamızla gerçekleştiği için evimize sürekli geri dönmemiz gerekecek. Minik bir ipucu da sağlık sistemimiz ile ilgili. Silent Hill 4’te her zaman olduğu gibi sağlık paketlerimiz olacak ama kullanmak istemediğimiz ya da sıfırı tükettiğimiz durumlarda evimize dönersek sağlık çizgimizin yavaş yavaş dolduğunu göreceğiz. Alın size eve dönmek için bir sebep daha…

 

TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU

 

YAMA OYUNUN GOG VERSİYONUNA UYUMLU HALE GETİRİLMİŞTİR. BU OYUNA AİT DAHA ÖNCE ÇIKAN YAMADA TAKİP EDENLER BİLİRLER, SU DEPOSU OLAN VE ŞU ANDA MEVCUT İNTERNETTE ÇEŞİTLİ SİTELERDE PAYLAŞILAN SORUNULU YAMASI DEĞİLDİR. BİZİM YAPTIGIMIZ VE GOG VERSİYONUNA PORT ETTİĞİMİZ BU YAMADA DONMA PROBLEMİ YAŞANMAMIŞTIR. OYUN SONUNA KADAR OYNANARAK DÜZELTİLMİŞTİR.

AYRICA ÖNCEKİ YAMADA BULUNAN VE BAZI YERLERDEKİ ÇEVİRİ HATALARI VE CÜMLE ANLAMSIZLIKLARI BU YAPTIĞIMIZ GOG VERSİYONUNA UYMLU SÜRÜMDE DÜZELTİLMİŞTİR.

 

PROJE YÖNETİCİSİ

Kadir Boz

ÇEVİRMENLER

CrimsonONE(Can Korkmaz)
Maelstormb
Solufain Despana

GOG VERSİYONUNA UYARLAMA VE DÜZENLEME

Kadir Boz

 

YAMAYI İNDİR

[ ERiŞiM YETKiNiZ BULUNMUYOR ! ]

 

TAVSiYE KONULAR

Bir cevap yazın