• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Xcom 2 War of the Chosen

Frodo

Yeni Üye
18 Ocak 2019
2
0
1
26
34 | İstanbul Avrupa

Merhabalar...Bildiğiniz gibi Xcom serisi 20 yılı aşkın bir efsane ve onun son halkası olan Xcom 2 war of the chosen maalesef henüz çevrilebilmiş değil.Aslında çevirisi çok zor değil diye düşünüyorum çünkü tool gerektirmiyor ve bazı kısımlar hariç oyunda ağır bir dil yok.Bilmeyen arkadaşlarım için bahsetmek gerekirse;Xcom 2 war of the chosen sıra tabanlı taktiksel strateji oyunu.Oyunda dünyayı uzaylı istilasından kurtarmaya çalışıyorsunuz.Bir uzay geminiz, bilim adamlarınız,mühendisleriniz ve askerleriniz var.Askerlerinizi cinsiyetleri dahil tepeden tırnağa değiştirebilirsiniz.Aynı zamanda göreve birlikte çıkan askerleriniz zamanla birbirine bağlanır.Bilim adamlarınız askerleriniz için çeşitli silah ve zırhlar icat eder ve mühendisinizin elinde bu buluşlar hayat bulur.Aynı zamanda kara borsada elinizin altındakileri alıp satabilirsiniz.Oyunda chosen adı verilen 3 Assassin var ve bu boss lar çeşitli yerlerde karşınıza çıkıyorlar ve oldukça tehlikeliler fakat yalnız değilsiniz.Çeşitli direniş grupları ile birlikte hareket edip istilanın önüne geçmeye çalışıyorsunuz.Oyunun metacritic puanı %88.. kaliteli ve keyifli zaman geçireceğiniz bir oyun xcom 2 war of the chosen..bir ara bir ekip bu oyuna el attı ki son derece acemi bir ekip ve onlar bile çok kısa sürede oyunu %65 çevirdiler fakat çevirinin yüklü olduğu bilgisayara virüs bulaşınca çeviriyi iptal ettiler.Umarım siz el atarsınız ve 22 yıllık efsanenin son halkasını çevirmiş olursunuz.