• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

West Of Loathing Oyununa Türkçe Yama Eklenebilirmi

• Konbuyu başlatan mekanik1974
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mekanik1974

Yeni Üye
6 Ocak 2018
1
0
0
39
11 | Bilecik

Lütfen West Of Loathing adlı oyuna türkçe yama getirin güzel oyun fakat ingilizce olduğu için ve bizimde ingilizcemiz çok iyi olmadığı için :D  işte uzun lafın kısası türkçe yama getirin. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

admin

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

Yama talebiniz alinmistir. Degerlendirildikten sonra cevap buradan iletilecektir.

Iyi forumlar

C

cbatur

Yeni Üye
1 Şub 2018
2
0
1
37
48 | Muğla

konuyu gördüm, şimdiden steam istek listeme attım bile :)

K

kral.arthur.457719@gmail.com

Yeni Üye
19 Ağu 2018
1
0
0
24
Belirtilmemiş

west of loathing yaması çıktımı?

B

Berat Aras

Yeni Üye
12 Eyl 2018
1
0
0

Konuyu hortlattım admin bir el atın yav oyun ileri ingilizce :(

A

aygun061

Üye
31 Ara 2017
13
0
1
23
16 | Bursa

Harbi güzel bir oyun, çizimlerine falan aldanmayın. Dilimize kazandırılırsa gerçekten güzel olur.

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Cvp: West Of Loathing Oyununa Türkçe Yama Eklenebilirmi

Az önce dosyalarına baktım. Geçenlerde birisi bu oyunu Korece'ye çevirmek istemiş fakat dosyaları bulamamış. Bunun üzerine de, yapımcılara ve Steam topluluğuna dil dosyalarının nerede olduğunu sormuş. Onlar da oyunun farklı bir dile uyarlanmasının çok maaliyet gerektirdiğinden bahsetmiş. Sanırsam dil dosyası denen bir şey söz konusu değil. Biliyorum saçma ama, durum böyle gibi görünüyor. Ne kadar baktıysam bakayım, dosyaları bir türlü bulamadım. Oyun içerisinde de tek bir dil var bu da demek oluyor ki; yapımcıların farklı bir dil ekleme gibi bir şansları yok. Oyunu gerçekten beğendim fakat, böyle bir dosya gerçekten varsa bile, ben maalesef bulamadım. Böyle bir dosya varsa ve bulabilecek kişi de varsa, tarafıma dosyaları iletsin bende başlayayım. Oyun oldukça uzun. Ne yalan söyleyeyim bence, neredeyse geçenlerde çevirdiğimiz oyun olan PREY kadar metni var. Böyle bir çalışmaya başlanılsa bile çok uzun sürecektir. Ben şahsen fazla ümitli olmamanızı tavsiye ederim. Bu oyun AAA kalitesinde bir oyun. Eğer çevirebilseydi, şimdiye kadar çoktan çevrilmişti. Maalesef durumlar böyle. Gelişmeleri aktaracağım.

A

aygun061

Üye
31 Ara 2017
13
0
1
23
16 | Bursa

RE: Cvp: West Of Loathing Oyununa Türkçe Yama Eklenebilirmi

KederliLahmacun' Alıntı:
Az önce dosyalarına baktım. Geçenlerde birisi bu oyunu Korece'ye çevirmek istemiş fakat dosyaları bulamamış. Bunun üzerine de, yapımcılara ve Steam topluluğuna dil dosyalarının nerede olduğunu sormuş. Onlar da oyunun farklı bir dile uyarlanmasının çok maaliyet gerektirdiğinden bahsetmiş. Sanırsam dil dosyası denen bir şey söz konusu değil. Biliyorum saçma ama, durum böyle gibi görünüyor. Ne kadar baktıysam bakayım, dosyaları bir türlü bulamadım. Oyun içerisinde de tek bir dil var bu da demek oluyor ki; yapımcıların farklı bir dil ekleme gibi bir şansları yok. Oyunu gerçekten beğendim fakat, böyle bir dosya gerçekten varsa bile, ben maalesef bulamadım. Böyle bir dosya varsa ve bulabilecek kişi de varsa, tarafıma dosyaları iletsin bende başlayayım. Oyun oldukça uzun. Ne yalan söyleyeyim bence, neredeyse geçenlerde çevirdiğimiz oyun olan PREY kadar metni var. Böyle bir çalışmaya başlanılsa bile çok uzun sürecektir. Ben şahsen fazla ümitli olmamanızı tavsiye ederim. Bu oyun AAA kalitesinde bir oyun. Eğer çevirebilseydi, şimdiye kadar çoktan çevrilmişti. Maalesef durumlar böyle. Gelişmeleri aktaracağım.
Sağlık olsun hocam, düşünmeniz yeter.

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Cvp: West Of Loathing Oyununa Türkçe Yama Eklenebilirmi

Yapımcılar tüm satırları farklı farklı yerleştirmiş. Maalesef korktuğum gibiymiş. Bu yamaya hiçbir şekilde yama çıkarılamazmış arkadaşlar. Üzücü bir durum açıkçası ama durum böyle yapacak bir şey yok. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...