• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Watch dogs ve Bad blood

• Konbuyu başlatan herarecep
  • Başlangıç tarihi
H

herarecep

Yeni Üye
27 Tem 2018
1
0
0
20
17 | Çanakkale

Oyun Adı:Watch Dogs                                                     DLC için :  Oyun Adı:Watch Dogs Bad Blood

Oyunun Anadili::İngilizce                                                                 Oyunun Anadili:İngilizce

Çıkış Tarihi:[font=arial, sans-serif]27 Mayıs 2014      [/font][font=arial, sans-serif]                                             Çıkış Tarihi:[/font][font=arial, sans-serif] [/font][font=arial, sans-serif]30 Eylül 2014[/font]

Oyunun Türü:Aksiyon                                                                            Oyunun Türü:Aksiyon

Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu?              Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu?  

Evet Mevcuttu Oyunçevirim sitesi %40 a geldi 3 yıldır ilerleme                                                                                           Hayır
Yok Herkes Bekliyor Maalesef Hayır.

rewold20

rewold20

Administrator
Yönetici
Çevirmen
22 Eki 2017
141
44
48
22
32 | Isparta

Eskiden bir sitenin oralara kadar geldiğini söylüyorlardı. Lakin Watch Dogs'ın Dil dosyaları açılamadı, açılmış olsa bile geri kapatılamadı. O nedenle bu oyunun çevrilmesi şu anlık imkansız gibi gözüküyor.

H

herarecep

Yeni Üye
27 Tem 2018
1
0
0
20
17 | Çanakkale

bir el atsanız iyi olur ben bile bekliyorum..

F

fgdafadsD

Üye
2 Ağu 2018
5
0
0
32
67 | Zonguldak

bende bekliyorum çok takip ediyorum oynayamadım bir türlü türkçe olunca indirecem