• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Vampyr

• Konbuyu başlatan Burhan Akçay
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Burhan Akçay

Üye
3 Haz 2018
6
0
0

Yakın zamanda resmi çıkışını yapacak olan Vampyr isimli oyunun çevirisini yapabilir misiniz teşekürler

G

grishal

Yeni Üye
14 Kas 2017
0
0
0
36
35 | İzmir

Prey'e yaptıkları muameleyi buna da yaparlarsa 2 yılı var derim. En iyisi mi ingilizce öğrenmen daha kısa zamanda oyunu anlayıp zevk alabilirsin.

B

Burhan Akçay

Üye
3 Haz 2018
6
0
0

Gerçekten çevieexek kimse yok mu veya çeviren başka bir grup yok mu

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

grishal' Alıntı:
Prey'e yaptıkları muameleyi buna da yaparlarsa 2 yılı var derim. En iyisi mi ingilizce öğrenmen daha kısa zamanda oyunu anlayıp zevk alabilirsin.
Bu oyunu cevirecegiz diye bir konu basligimiz yok.De ki 2 yıl diyorsun.Prey geçen yıl mayıs ayında çıkış yaptı.Herhalde ayları çift dikiş gidiyorsun?

G

grishal

Yeni Üye
14 Kas 2017
0
0
0
36
35 | İzmir

ferex28' Alıntı:
grishal' Alıntı:
Bu oyunu cevirecegiz diye bir konu basligimiz yok.De ki 2 yıl diyorsun.Prey geçen yıl mayıs ayında çıkış yaptı.Herhalde ayları çift dikiş gidiyorsun?
Cümleyi bir hısımla okuduğun için anlamakta zorluk çekiyorsun. prey çevirisi devam ediyor eylül ayında başlamışsın iki ay sonra bir yıl olacak daha testler var observerden biliyorum 2 ay da o sürer.De ki Vampyr çevirisine başladın oyun sağlam metin içeriyor prey gibi belki daha fazla. sana güzellik preydeki aksaklıklar olmadı 10 ayda bitirdin. Kaç etti 2 yıl. hadi kal selametle.

G

grishal

Yeni Üye
14 Kas 2017
0
0
0
36
35 | İzmir

ferex28' Alıntı:
grishal' Alıntı:
Tarihi kaydediyorum iki yıl sonra kim haklı çıkacak görürüz. Bu iş etiğiyle bence iki yıl bile az yazdım.

B

Burhan Akçay

Üye
3 Haz 2018
6
0
0

Prey ı bırakın da çeviri yapar mısınız bu oyun için yapmayacaksanız söyleyin boşuna beklemeyelim çevirecek iseniz de ben 2 yıl beklerim sıkıntı yok zaten her türlü bekliyorum

G

GameColic

Yeni Üye
3 Tem 2018
0
0
0
27
63 | Şanlıurfa

Burhan Akçay' Alıntı:
Yakın zamanda resmi çıkışını yapacak olan Vampyr isimli oyunun çevirisini yapabilir misiniz teşekürler
Bilmem Yapabilsem ben Yaparım

G

GameColic

Yeni Üye
3 Tem 2018
0
0
0
27
63 | Şanlıurfa

Burhan Akçay' Alıntı:
Gerçekten çevieexek kimse yok mu veya çeviren başka bir grup yok mu
KArdeşim Şu An Herkesin İşi Var Benimki Bitse Çevirmeye Çalışırım

B

Burhan Akçay

Üye
3 Haz 2018
6
0
0

Peki teşekürler

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Cvp: Vampyr

Çeviriyi halihazırda yapan iki grup bulunduğundan konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...