• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

istanbulls1926

Yeni Üye
15 Nis 2018
4
0
1
24
İstanbul

Oyun Adı: Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Oyunun Anadili: İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi: 2004
Oyunun Türü: RPG (Rol yapma oyunu)
Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu?
Maalesef. 1.00 olarak bi keresinde paylaşılmıştı ama onda da sadece ana menü Türkçe oyun Türkçe değil.

İyi günler arkadaşlar

Bu oyunu bilen biliyordur, gelmiş geçmiş en kült oyunlardan bir tanesi. Fakat nedense 14 senedir bir türlü şu oyuna Türkçe yama yapılamadı. Hep birileri başladı, fakat daha %20'ye bile gelen yok. Oyunun hayran kitlesi gerçekten azımsanmayacak durumda. Gerekirse bağış sistemli olarak yapılsın ama sizden bu yamayı yapmanızı çok rica ediyoruz bu oyunun hayranları olarak. İngilizce diyalog aşırı fazla olduğu için oyunu anlamakta insanlar sıkıntı çekiyor. Bloodlines 2 çıkıyorken, bu oyunu ağız tadıyla henüz bitirememek gerçekten üzücü bir durum. Sevgili çevirmenlerimizden büyük ricamız çeviriyi yapmalarıdır. Bunu yaparlarsa eğer, World of Darkness hayranlarının bile yapamadığı, bu oyunun en büyük hayranı benim diyen kitlenin bile yapamadığı bu çeviriyi yapan ilk ve tek site olmuş olacaklar. Ve binlerce insanı sevindirmiş olacaklar. Konuyla ilgilenilirse çok mutlu oluruz. İyi çalışmalar dilerim.

rewold20

Administrator
Yönetici
Çevirmen
22 Eki 2017
141
44
48
22
32 | Isparta

Oyun Adı: Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Oyunun Anadili: İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi: 2004
Oyunun Türü: RPG (Rol yapma oyunu)
Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu?
Maalesef. 1.00 olarak bi keresinde paylaşılmıştı ama onda da sadece ana menü Türkçe oyun Türkçe değil.

İyi günler arkadaşlar

Bu oyunu bilen biliyordur, gelmiş geçmiş en kült oyunlardan bir tanesi. Fakat nedense 14 senedir bir türlü şu oyuna Türkçe yama yapılamadı. Hep birileri başladı, fakat daha %20'ye bile gelen yok. Oyunun hayran kitlesi gerçekten azımsanmayacak durumda. Gerekirse bağış sistemli olarak yapılsın ama sizden bu yamayı yapmanızı çok rica ediyoruz bu oyunun hayranları olarak. İngilizce diyalog aşırı fazla olduğu için oyunu anlamakta insanlar sıkıntı çekiyor. Bloodlines 2 çıkıyorken, bu oyunu ağız tadıyla henüz bitirememek gerçekten üzücü bir durum. Sevgili çevirmenlerimizden büyük ricamız çeviriyi yapmalarıdır. Bunu yaparlarsa eğer, World of Darkness hayranlarının bile yapamadığı, bu oyunun en büyük hayranı benim diyen kitlenin bile yapamadığı bu çeviriyi yapan ilk ve tek site olmuş olacaklar. Ve binlerce insanı sevindirmiş olacaklar. Konuyla ilgilenilirse çok mutlu oluruz. İyi çalışmalar dilerim.
Merhabalar. Çabalarınızı anlıyorum DH'de de çok yorum yazdınız. Lakin bu oyunu Witcher 3 veya Skyrim gibi büyük gruplar çevirebilir. 1 ya da 2 kişi ile olacak bir iş değil bu. Belli olmaz yakında çeviren birileri çıkar.

Reactions: istanbulls1926

istanbulls1926

Yeni Üye
15 Nis 2018
4
0
1
24
İstanbul

Merhabalar. Çabalarınızı anlıyorum DH'de de çok yorum yazdınız. Lakin bu oyunu Witcher 3 veya Skyrim gibi büyük gruplar çevirebilir. 1 ya da 2 kişi ile olacak bir iş değil bu. Belli olmaz yakında çeviren birileri çıkar.
Abi ben hiç zannetmiyorum. Ya nasıl çevrildiğini bilsem, gidip translate yardımı ile kendim yapacağım. Paylaşırken yazacağım ama bu yama translate ile ufak da olsa oyunu anlayabilin diye yapılmıştır. Tam olarak çeviri değildir diye. Translate'den çeviririm, anlayabileceğim şekilde uyarlarım. Ve bunu yakın zamanda halledebilirim. Fakat dediğim gibi bilmiyorum nasıl çevrildiğini, kimse yardım da etmiyor bu konuda. DH'deki arkadaşta boş vaktim yok dedi yamayı iptal etti. Bi oynayamadık oyunu