• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Troll and I PC Türkçe Yama ÇIKTI

• Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

Proje Yöneticisi;

ferex28

Çevirmenler ;

ferex28

Ahmet Tüfekçi

Test ;

ferex28

NOT ;

Yamada maalesef Ç,Ö,Ü,Ş,Ğ,I gibi Türkçe harfler desteklememektedir.

YAMANIN BAŞKA SİTELERDE PAYLAŞILMASI YASAKTIR.KONUSUNU AÇIP BU SİTEYE YÖNLENDİRME YAPABİLİRSİNİZ.BAZI SİTELER YAMALARI TOPLAYIP KENDİ SİTELERİNDE SUNUYOR.BİZ BUNU İSTEMİYORUZ.EMEĞE SAYGI LÜTFEN...

BAĞIŞ YAPARAK BİZLERE DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ

ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesaba Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.

YAMA İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ISKA

ISKA

Üye
16 Eyl 2017
17
2
3
24
34 | İstanbul Avrupa

Hocam bu yamayıda yayınlayacak mısınız ?
https://forum.donanimhaber.com/troll-and-i-pc-turkce-yama-cikti-trgamestudios--130642203
Burada yazmışsınız takip ediyordum ama indirme linki göremedim

S

secretletion

Yeni Üye
25 Kas 2017
0
0
0
23
44 | Malatya

Hem ücretsiz diyorsunuz hem link vermiyorsunuz bi işinizde düzgün olsun be kardeşim.

admin

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

secretletion' Alıntı:
Hem ücretsiz diyorsunuz hem link vermiyorsunuz bi işinizde düzgün olsun be kardeşim.
Konunun basligini okumadan yorum yapiyorsunuz. Bagis kotali yamali diyor gormuyorsun galiba?
BAGIS KOTALI
Burada yayinlanmasi icin once kotayi doldurmasi gerekiyor.
Bos bos yorum yapmadan once okumayi ogrenin.

S

secretletion

Yeni Üye
25 Kas 2017
0
0
0
23
44 | Malatya

Yılbaşına özel 2.etabında Troll And I yaması free olarak sizlere sunuyoruz.Konuda bilgilendirme mevcuttur.Bağış yapmak isteyenler konuda çevirmen arkadaşımıza destek sunabilirler.
İyi eğlenceler...

Bak bu senin DH. de açtığın konu kısaca yılbaşına özel free (yani bedava ) yazmışsın ama senden bekleneni yapıp hemen kıvırıyorsun.

Çok uzatmaya bile gerek yok sen bu çeviri sektöründeki en düzenbaz herifsin, bazen acaba tartıştığı kişiler buna yalancı, hırsız derken abartıyorlarmı diyordum ama (hırsız kısmını bilmem) ama yalancı kısmını bizzat yaptığın bu yorumla görmüş oldum.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

kafkef12' Alıntı:
Hocam bu yamayıda yayınlayacak mısınız ?
https://forum.donanimhaber.com/troll-and-i-pc-turkce-yama-cikti-trgamestudios--130642203
Burada yazmışsınız takip ediyordum ama indirme linki göremedim
Bugün çok yama yayınladım.Linki koydum sanmışım.Unutmuşum dalgınlığıma geldi.Yoksa yama hazır.Kusura bakmayın.Linki ayarlayacağım.

E

Enes Gül

Yeni Üye
21 Şub 2018
1
0
0

hocam nasıl kuruluyor anlamadım da . emeğinize sağlık bu arada .