• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Through the Woods PC Türkçe Yama ÇIKTI

• Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
347
263
37
20 | Denizli

[img=350x350]https://i.hizliresim.com/jW0vOW.jpg[/img]

PROJE YÖNETİCİSİ ;

ferex28

ÇEVİRMENLER ;

ferex28

SETUP KURULUM VE TEST ;

Mehmet Tandoğan

OYUN İÇİ TÜM KONUŞMALAR ÇEVRİLMİŞTİR.MENÜ İLE İLGİLİ ÇEVRİLECEK DOSYASINI MAALESEF BULAMADIM.

YAMA 50 TL LİK BAĞIŞIN ARDINDAN FREE OLARAK LİNKLERİ AÇILACAKTIR.

YAMADAN RESİMLER

[img=350x350]https://i.hizliresim.com/1GDOWD.jpg[/img]

[img=350x350]https://i.hizliresim.com/LOg5z1.jpg[/img]

[img=350x350]https://i.hizliresim.com/rJ8zkM.jpg[/img]

[font=helvetica,arial,sans-serif]BAĞIŞ VE DESTEKLERİNİZ İÇİN
YAPI KREDİ
HESAP NUMARASI: 47460891
IBAN NUMARASI:
TR78 0006 7010 0000 0047 4608 91

FİNANSBANK
IBAN NO:[/font]

[font=helvetica,arial,sans-serif][size=medium]TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97[/font][/size]
[font=helvetica,arial,sans-serif]Ferit Köşe[/font]

YAMA İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Reactions: Berryman
D

dragut

Yeni Üye
1 Ocak 2018
1
0
1
34
48 | Muğla

Yama için teşekkürederim. Merak ettiğim bir oyundu

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

Steam'deki Cradle ve Through the Woods oyunlarına yama kurulduğunda bozuyormuş düzgün çalışmıyormuş, güncellenmez ise oynayamazsınız demişler? Ben de buradan ilk elden sorayım dedim @ferex28, yamaların Steam'deki oyunlara bir etkisi bozması vb söz konusu mu nedir?.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
347
263
37
20 | Denizli

Hakanas' Alıntı:
DH'de açtığınız konuya yazmışlar oradan geldim, Steam'deki Cradle ve Through the Woods oyunlarına yama kurulduğunda bozuyormuş düzgün çalışmıyormuş, güncellenmezse oynayamazsınız demişler? ben de buradan ilk elden sorayım dedim @ferex28, yamaların Steam'deki oyunlara bir etkisi bozması vb söz konusu mu nedir son durum?. Daha ayın ilk günündeyiz yenilenmiş kotaya kıyıp şu an Through the Woods indirmek üzereyim 10 GB'mış sanırım.
selamlar yamaları GOG versiyonları üzerinde çevirdiğim için Steam versiyonları üzerinde deneme şansım olmadı.Bu yüzden siz kullanıcılar denemeden birşey diyemem.Steam versiyonundaki dosyaları upload edip atarsanız bakarım

D

Dasidasi Qweqwe

Guest

Sahol hocam

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
Hakanas' Alıntı:
Steam'deki Cradle ve Through the Woods oyunlarına yama kurulduğunda bozuyormuş düzgün çalışmıyormuş, güncellenmezse oynayamazsınız demişler? Buradan ilk elden sorayım dedim @ferex28, yamaların Steam'deki oyunlara bir etkisi bozması vb söz konusu mu nedir son durum?.
Selamlar. Yamaları GOG versiyonları üzerinde çevirdiğim için Steam versiyonları üzerinde deneme şansım olmadı.Bu yüzden siz kullanıcılar denemeden birşey diyemem. Steam versiyonundaki dosyaları upload edip atarsanız bakarım.
@ferex28 GoG'da indirimdeydi mecburen (özellikle Türkçe yaması GoG uyumlu dediniz diye) aldık ama yama uygulanmadı, oyun içi altyazılar Ingilizce şu an. Yama indirme linkindeki v1 yamayı düzgünce hatasız kurduk, zaten Program Files(x86)\GOG Galaxy\Games\Through the Woods diye kendi klasörünü buldu kurulumu tamamladık. 

GoG Galaxy uygulamasından oyuna giriş yaptık ana menü tamam çevirilemedi demişsiniz anladık da nerede yanlışım var abi oyun içi altyazı Ingilizce çıkıyor. Bu arada oyuna çıkan en son Patch v1.2 (Eylül 2017 tarihli) herhalde Türkçe yama buna uyumludur diye düşündüm.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
347
263
37
20 | Denizli

Hakanas' Alıntı:
ferex28' Alıntı:
Selamlar. Yamaları GOG versiyonları üzerinde çevirdiğim için Steam versiyonları üzerinde deneme şansım olmadı.Bu yüzden siz kullanıcılar denemeden birşey diyemem. Steam versiyonundaki dosyaları upload edip atarsanız bakarım.
@ferex28 GoG'da indirimdeydi mecburen (özellikle Türkçe yaması GoG uyumlu dediniz diye) aldık ama yama uygulanmadı, oyun içi altyazılar Ingilizce şu an. Yama indirme linkindeki v1 yamayı düzgünce hatasız kurduk, zaten Program Files(x86)\GOG Galaxy\Games\Through the Woods diye kendi klasörünü buldu kurulumu tamamladık. 

GoG Galaxy uygulamasından oyuna giriş yaptık ana menü tamam çevirilemedi demişsiniz anladık da nerede yanlışım var abi oyun içi altyazı Ingilizce çıkıyor. Bu arada oyuna çıkan en son Patch v1.2 (Eylül 2017 tarihli) herhalde Türkçe yama buna uyumludur diye düşündüm.
tamam oyunu baştan kurun.Bana Through the Woods_data içerisndeki resource.assets dosyasını upload edip linki atarmısın?yamayı bu sürümüne port edeyim.Yamayı Mehmet Tandogan arkadaşım port etti.Ben sadece çevirisini üstlendim.Ama uyarlarım elindeki sürümüne.Gönder sen dosyayı

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
Hakanas' Alıntı:

tamam oyunu baştan kurun. Bana Through the Woods_data içerisndeki resource.assets dosyasını upload edip linki atarmısın?yamayı bu sürümüne port edeyim. Yamayı Mehmet Tandogan arkadaşım port etti.Ben sadece çevirisini üstlendim.Ama uyarlarım elindeki sürümüne. Gönder sen dosyayı
Tamam burada dediğiniz isimde dosyalar var: \Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Through the Woods\Through the Woods_Data içinde 3 dosya var "resources.assets" "resources.assets.resS" "resources.resource". 

Peki ücretsiz üyelik free olarak upload yapabileceğim bir yer biliyor musunuz? Ben anlamam bu upload işlerinden, hiç işim düşmedi böyle sitelere bilmiyorum yani nasıl yapayım. Cevabınızı bekliyorum.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
347
263
37
20 | Denizli

Hakanas' Alıntı:
ferex28' Alıntı:
tamam oyunu baştan kurun. Bana Through the Woods_data içerisndeki resource.assets dosyasını upload edip linki atarmısın?yamayı bu sürümüne port edeyim. Yamayı Mehmet Tandogan arkadaşım port etti.Ben sadece çevirisini üstlendim.Ama uyarlarım elindeki sürümüne. Gönder sen dosyayı
Tamam burada dediğiniz isimde dosyalar var: \Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Through the Woods\Through the Woods_Data içinde 3 dosya var "resources.assets" "resources.assets.resS" "resources.resource". 

Peki ücretsiz üyelik free olarak upload yapabileceğim bir yer biliyor musunuz? Ben anlamam bu upload işlerinden, hiç işim düşmedi böyle sitelere bilmiyorum yani nasıl yapayım. Cevabınızı bekliyorum.
her iki oyununda resources.assets dosyası lazım.Candle oyunun ki yalnız boyutu yüksek.
Google drive hesabına yükleyebilirsin.Ordan bana linki verirsin.

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
Hakanas' Alıntı:

her iki oyununda resources.assets dosyası lazım.Candle oyunun ki yalnız boyutu yüksek.
Google drive hesabına yükleyebilirsin.Ordan bana linki verirsin.
Bu upload olayı bayağı basit bir şeymiş yav. Google Drive aklımdan çıkmış bilseydim bu kadar sormazdım valla özellikle kolaylaştırdı işimi.

Buyur \Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Through the Woods\Through the Woods_Data içinde yer alan istediiniz dosyanın linki:

https://drive.google.com/open?id=1i-sGm_t-7BNIBrokVYcniRo0Ti4rbiua

Bu arada Candle için değil sadece "Through the Woods" oyunu için sizi rahatsız etmiştim,  buralarda (ya da DH'de mesajınızı görmüştüm de) "bu iki oyuna GoG sürümü üzerinden altyazı yaması yaptım Steam'de çalışmayabilir" deyince ben de hazır indirim varken GoG'dan Through the Woods aldım indirdim ama işte yamanız çalışmadı, oyun içi her şey Ingilizce çıkıyordu.

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

@Ferex28 hocam upload ettik işte aldınız mı istediğiniz dosyayı? dünden beri haber bekliyorum da bari bir bilgi verseydiniz, şu an durum ne? nasıl bir çalışma yapılıyor?. Üste dediğim gibi, şu an indirilen Türkçe yamanız Through the Woods oyunu GoG versiyonunda çalışmıyor, GoG için kurulu klasöründen istediğiniz "[font=Roboto, arial, sans-serif]resources.assets" dosyasını upload etmiştim.[/font]

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
347
263
37
20 | Denizli

Hakanas' Alıntı:
@Ferex28 hocam upload ettik işte aldınız mı istediğiniz dosyayı? dünden beri haber bekliyorum da bari bir bilgi verseydiniz, şu an durum ne? nasıl bir çalışma yapılıyor?. Üste dediğim gibi, şu an indirilen Türkçe yamanız Through the Woods oyunu GoG versiyonunda çalışmıyor, GoG için kurulu klasöründen istediğiniz "[font=Roboto, arial, sans-serif]resources.assets" dosyasını upload etmiştim.[/font]
tmm dosya indirip,yamayı buna port eder atarım sana denersin.

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
Hakanas' Alıntı:
Tamamdır @Ferex28 sen nasıl uygun görürsen öyle olsun "geç olsun güç olmasın" ama bir şekilde madem %100 Türkçe yama var oyunu da GoG'dan almışız hazırız eh bir zahmet Türkçe oynamak nasip olsun.

M

Metin Gürateş

Yeni Üye
23 Eki 2017
4
0
0

steam sürümüyle ilgili bi gelişme var mı acaba uyumlu hale getirilebildi mi

M

Metin Gürateş

Yeni Üye
23 Eki 2017
4
0
0

steam sürümüyle uyumlu olmayınca torrent olarak indirdim torrenttle kurduğum oyunun dosyalarını kopyalayıp steama yapıştırdım sonra oyunu açarken steama cloud et dedim yama steam versiyonunda da çalıştı ama ne torrentle kurduğum oyunda nede steamle kurduğum oyunda türkçe yamayı yaptıktan sonra dosyalarla veya etraftaki eşyalarla bi etkileşime giremiyorum

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
Hakanas' Alıntı:
@Ferex28 başkan en son mesaj tarihi 16 Şubat hatırlatayım dedim, 16 Mart 16 Nisan az daha sabredersek (artık daha nereye kadar sabır edeceksek) 16 Mayıs derken tam 3 aydır bu oyun için (upload'lanmış GoG sürümü dil dosyasına) yamanın uyarlanmasını bekliyoruz. 

Şu an yama ne Steam ne de GoG versiyonlarında çalışmıyor. 
@Ferex28 tam 2-3 ay önce kendin söylemiştin yamayı özellikle GoG sürümü üzerinden yaptığını da eklemiştin ve hatırlarsan Steam versiyonu için ilgili dosyalar ulaştırılırsa halledebileceğini belirtmiştin. Madem yamayı GoG sürümüne göre yaptın eh gittik "Through the Woods" GoG'dan aldık ama yama orada da çalışmıyor yahu, bu sefer GoG'dan istediğin dil dosyasını da upload'ladık (mesajlar ve dosya linki üste bulunuyor)  ee yani umarım vazgeçilmemiştir bir haberini alırsak iyi olurdu. Bu oyunu bir zahmet (%100 çıkmış bir yaması varken) Türkçe oynamak istiyoruz.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
347
263
37
20 | Denizli

Hakanas' Alıntı:
ferex28' Alıntı:
@Ferex28 başkan en son mesaj tarihi 16 Şubat hatırlatayım dedim, 16 Mart 16 Nisan az daha sabredersek (artık daha nereye kadar sabır edeceksek) 16 Mayıs derken tam 3 aydır bu oyun için (upload'lanmış GoG sürümü dil dosyasına) yamanın uyarlanmasını bekliyoruz. 

Şu an yama ne Steam ne de GoG versiyonlarında çalışmıyor. 
@Ferex28 tam 2-3 ay önce kendin söylemiştin yamayı özellikle GoG sürümü üzerinden yaptığını da eklemiştin ve hatırlarsan Steam versiyonu için ilgili dosyalar ulaştırılırsa halledebileceğini belirtmiştin. Madem yamayı GoG sürümüne göre yaptın eh gittik "Through the Woods" GoG'dan aldık ama yama orada da çalışmıyor yahu, bu sefer GoG'dan istediğin dil dosyasını da upload'ladık (mesajlar ve dosya linki üste bulunuyor)  ee yani umarım vazgeçilmemiştir bir haberini alırsak iyi olurdu. Bu oyunu bir zahmet (%100 çıkmış bir yaması varken) Türkçe oynamak istiyoruz.
Dosyasını ben kontrol ettim.Sen attığın zamanda konuya da yazmıştım.Dosya yapısında bir değişklik yok.Yazdığım döneme yakın sitede bir güncelleme yapmıştı arkadaşım.Bazı mesajlar silindi.Benim mesajda gitmiş bu külliyatta.
Yamanın çalışmama nedenini bilmiyorum.Gönderdiğiniz dosyalarda hiçbir değişiklik yok.Aynı dil dosyaları

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
347
263
37
20 | Denizli

Ayrıca oyunu indiren başka kesimlerden yama çalışmıyor hatası sizden başka kimseden geri dönüş yapan olmadı.Yamayı yaklaşık 74 kişi download etmiş.

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

Öyle diyorsan bir daha deneyeyim bakalım ne olacak. Umarım dediğin gibi bir şeydir sadece bendeki GoG sürümünden kaynaklanan bir sorundur herhalde ama çok garip saçma bir durum bilemiyorum. Hem üstlerde bir kaç kişi daha yazmış yama çalışmıyor diye neyse. 16 Şubat'dan bugüne kadar bakmamıştım tekrar GoG Galaxy üzerinden indirip denerim.

H

Hakanas

Üye
30 Ara 2017
18
0
1
37
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
Ayrıca oyunu indiren başka kesimlerden yama çalışmıyor hatası sizden başka kimseden geri dönüş yapan olmadı.Yamayı yaklaşık 74 kişi download etmiş.
Hocam gerçekten yapılacak bir şey yok mu şu an? Yarım yamalak azcık kıytırık Ingilizce bilgimle devam etmeye çalıştım ama gerçekten %100 bitmiş Türkçe altyazı varken böyle oynamak hiç hoş olmuyor ya dayanamadım çıktım oyundan, keşke bu Türkçe yamasını kullanabilseydik @Ferex28

İnanın hem GoG hem (sonradan hediye olarak edindiğim) Steam versiyonunda yama çalışmıyor ne yaptıysam yamanızı uygulayamadım. Bu sorunu yaşayan sadece ben değilim ki bakın DH konusunda ve  burada bile yamanızın çalışmadığını söyleyenler var. Daha önceki denemelerimde ana menüye kadar gelip oyuna başlıyorduk (her şey Ingilizce tabii) fakat şu an yamadan sonra ana menü gelmeden oyundan attığı oluyor.

Daha önce burada istediğiniz GoG sürümü "resources.assets" dosyasını zaten Google Drive'dan linkini vermiştim, bunu Steam versiyonu için de isterseniz aynen upload'layabilirim.