• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

The Awesome Adventures of Captain Spirit

• Konbuyu başlatan Burhan Akçay
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Burhan Akçay

Üye
3 Haz 2018
6
0
0

Yakın zamanda çıkacak olan episode temalı bu oyun çıktığı zaman çevirisini yapabilir misiniz teşekürler

Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

Oyun çıktı. Kısa bir şey zaten. Var mı çevirisini yapabilecek?

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Gökdeniz Çetin' Alıntı:
Açıkcası tam bir Life is Strange hastasıyım ve evrenin aynı evren olması beni oyuna çekiyor. Çevirmek isterim. Yeter ki elime textler geçsin.

E

emirhan2701

Guest

KederliLahmacun' Alıntı:
Gökdeniz Çetin' Alıntı:
Açıkcası tam bir Life is Strange hastasıyım ve evrenin aynı evren olması beni oyuna çekiyor. Çevirmek isterim. Yeter ki elime textler geçsin.
aga ne texti anlamadım oyun çıktı 5 saat önce felan hadi başlarmısın çok kısa gibi duruyor zaten belki bu akşam belki yarına felan olur bence

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

emirhan2701' Alıntı:
KederliLahmacun' Alıntı:
aga ne texti anlamadım oyun çıktı 5 saat önce felan hadi başlarmısın çok kısa gibi duruyor zaten belki bu akşam belki yarına felan olur bence
Oyunu çevirebilmem için oyun içi satırların bulunduğu dosyaları bulmam gerek. Sanıldığı kadar kolay olamayabiliyor çeviri işler maalesef.

B

Burhan Akçay

Üye
3 Haz 2018
6
0
0

Oyun Steam üzerinden ücretsiz olarak verildi Steam de çevirisi var mıdır bilmiyorum henüz bakmadım ama orada Türkçe desteği yoksa text oradan alınabilir belki tam bilmiyorum o yüzden yorum yapamam ama çeviren olursa çok makbule geçer Life is Strange 2 de duyuruldu ve bu oyunun karakteri Life is Strange 2 de de olacak bu yüzden arada bir hikayeyi es geçmek istemem kısa bile olsa

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Cvp: The Awesome Adventures of Captain Spirit

Oyunu az önce bitirdim çevirmeye hazırım. Elinde dosyalar olan varsa bana ulaşsın çevirmeye başlayayım.
[hr]
Sanırsam oyun dosyalarına erişim sağladım. Gelişmeleri aktaracağım.
[hr]
Satırların bulunduğu dosyayı buldum. Toplamda 1795 satır var nasıl aktarabileceğimi de test ettikten sonra eğer olumlu sonuç alırsam, çevirmeye başlayacağım.

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Dosyalara erişim sağlamak mümkün fakat maalesef daha önceden çeviriye başlayan bir ekip var o yüzden çevrilmeyecektir.
[hr]

Çeviri durumunu takip etmek isteyen olursa:

https://forum.donanimhaber.com/the-awesome-adventures-of-captain-spirit-turkce-yama-calismasi-baslandi--133553329

KONU KİLİT.

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Yamaya buoyunsenin.com ekibi ile başlanmıştır. Yama ortak bir şekilde yürütülmektedir.

Takip Etmek İçin: 

https://forum.donanimhaber.com/the-awesome-adventures-of-captain-spirit-turkce-yama-calismasi-2-devam-ediyor--133553329

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...