• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Sherlock Holmes Versus Jack the Ripper

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Oyunun Adı: Sherlock Holmes Versus Jack the Ripper 

Oyunun Anadili: İngilizce

Oyunun Çıkış Tarihi: [font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif]26 Mayıs 2009[/font]

Oyunun Türü: Macera

Daha önce paylaşılmış bir türkçe yaması mevcut mu: Hayır

BU OYUNUN BENDE TOOL VAR ZOR BULDUM BU TOOL frogware bütün oyunları tool çıkartır sherlock holmes awekened remasterde arsen lupin gibi çevirmek isteyen varmı 

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
0
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Dil dosyaları ve toolu paylaşır mısınız? Elimdeki proje bittiğinde çevirebilirim.

Söz vermek gibi olması ama.

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Mr.Acar' Alıntı:
Dil dosyaları ve toolu paylaşır mısınız? Elimdeki proje bittiğinde çevirebilirim.

Söz vermek gibi olması ama.
elimde büsürü tool var bilinmeyen bu oyunu çevirim düşünmüştüm yapamadım ben yanlış yapıyorumdur tool çalışıyor emin değilim dosya metni çıkarıyor geri paketleyince oyunu açmıyor kesin yanlış yapıyorumdur
ne sözü ben size hediye olarak veriyom

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
0
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Gayet kolay paketleniyor ama oyunda çalışmama olayına bakmam lazım. Steam versiyonunu mu kullanıyorsunuz? Oyun sadece 4000 satırlık. Argonaust'un sadece dil dosyaları 20K :) Çok oyalamaz bu yama beni ama bu sefer çalışmayı duyurmadan direkt yayımlamayı düşünüyorum.

Şu an oyunu satın alıyorum. Ayrıca pak dosyalarıyla çok rahat oynamayabiliyorum ancak oyunda Eski Hitman 2'deki gibi koruma varsa yama yapılmaz.

Rise Of The Argonauts bitince bu oyuna başlayabilirim bakalım.

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Mr.Acar' Alıntı:
Gayet kolay paketleniyor ama oyunda çalışmama olayına bakmam lazım. Steam versiyonunu mu kullanıyorsunuz? Oyun sadece 4000 satırlık. Argonaust'un sadece dil dosyaları 20K :) Çok oyalamaz bu yama beni ama bu sefer çalışmayı duyurmadan direkt yayımlamayı düşünüyorum.

Şu an oyunu satın alıyorum. Ayrıca pak dosyalarıyla çok rahat oynamayabiliyorum ancak oyunda Eski Hitman 2'deki gibi koruma varsa yama yapılmaz.

steam kullanmıyorum zona programı gog sürümü repack indirmiştim gog oyunu repacklenmiş hali eski hitman2 yani sillent assasin tool eski bazı kısımlarını çevirmiyor menü kısmı info kısmı loc dosyası xml xml dosyası loc dönüştürülücek ona göre tool buldum kane and lync ve loctool11beta dosya cmd çıkarırım düşündüm hitman güncel tool olması için import export yapamadım diğer kişiler yaptı kodlarla çok kolay diyorlar yabancı siteler neyse lafı uzatmuyım bende

Son düzenleme:

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Mr.Acar' Alıntı:

steam kullanmıyorum zona programı  gog sürümü repack indirmiştim gog oyunu repacklenmiş hali eski hitman2 yani sillent assasin tool eski bazı kısımlarını çevirmiyor menü kısmı  info kısmı loc dosyası xml xml dosyası loc dönüştürülücek ona göre dosya buldum kane and lync ve loctool11beta dosya cmd çıkarırım düşündüm hitman güncel tool olması için import export yapamadım diğer kişiler yaptı kodlarla çok kolay diyorlar yabancı siteler neyse lafı uzatmuyım

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Mr.Acar' Alıntı:

Nasıl gözüküyor :D
hellal olsun benim yapamadığım yapmısınız o zaman verdiğim tool çalışıyor sizel alkış ediyorum bu tool bütün sherlock holmes çevir valla hellal olsun çeviri sabırla bekliyoruz

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
0
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Teşekkür ediyorum. Bu sizin eseriniz. Tool işin püf noktası. Arganaus çevirim bittikten sonra başlayacağım. Yalnız Türkçe Font eklemek biraz uğraştıracak.

Sizin gibi değerli üyelerin elini boş çevirmek istemem. İsterseniz oyundaki bir karekterin ismine, sizin isminizi yazalım?

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Mr.Acar' Alıntı:
Teşekkür ediyorum. Bu sizin eseriniz. Tool işin püf noktası. Arganaus çevirim bittikten sonra başlayacağım. Yalnız Türkçe Font eklemek biraz uğraştıracak.

Sizin gibi değerli üyelerin elini boş çevirmek istemem. İsterseniz oyundaki bir karekterin ismine, sizin isminizi yazalım?
siz bilirsiniz benim için fark etmez gaza geldim  büsürü tool bulurum teşekürler

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
0
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Tamamdır. Diğer SH oyunlarının toollarını özel mesajdan atabilirsiniz tekrar konu açmanıza gerek yok. SH serisini severim.

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
0
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Şöyle bir sıkıntı var. Oyundaki not defterleri açılan toolda yok. Bu yüzden onlar çevirisiz kalacak. Diğer dosyaları açıp bakmam lazım.

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

yani demek istiyorsunuz ki oyunda not defteri ipuclari yada geçmiş konuşma yazılar yok bunu anladım heralde bende bir arıyim bakim

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
0
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Geçmiş konuşmalar ve diğerleri (ipucu vs) var. Ancak sadece şu gazete haberleri yok. El yazı şeklinde olan. O da sanırım fotoğraf ile gömüldüğü için çevirilmez.

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Mr.Acar' Alıntı:
Geçmiş konuşmalar ve diğerleri (ipucu vs) var. Ancak sadece şu gazete haberleri yok. El yazı şeklinde olan. O da sanırım fotoğraf ile gömüldüğü için çevirilmez.
acaba el yazmalı gazete haber olan resimi jpg adobe photshop değiştirme olurmu tahmin? photop shop yapsak gereksiz olur

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

acaba el yazmalı gazete haber olan resimi jpg adobe photshop değiştirme olurmu tahmin?

zess

Yeni Üye
17 Ocak 2019
2
0
0
22
6 | Ankara

şuan bu oyunu yükledim ve heryerde arıyorum türkçe yaması yok ve sh hayranıyım oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum eğer çeviri işlemi bittiyse lütfen paylaşır mısınız ??? bizi sevindirmiş olursunuz ^o^

rewold20

Administrator
Yönetici
Çevirmen
22 Eki 2017
141
44
48
22
32 | Isparta

Sen deyince ben de şöyle kabataslak bir araştırdım. HE Software çevirisini yapıyormuş ama sonucunu bilmiyorum. Bilen birileri varsa aydınlatırsa sevinirim.

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

rewold20' Alıntı:
Sen deyince ben de şöyle kabataslak bir araştırdım. HE Software çevirisini yapıyormuş ama sonucunu bilmiyorum. Bilen birileri varsa aydınlatırsa sevinirim.

HE Software baktım facebook ve HE Software sitesi öyle bir çeviri yok  devam eden projeler baktım yok