• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

RUİNER PC Türkçe Yama ÇIKTI

• Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

[img=400x400]https://i.hizliresim.com/d7dgJ4.jpg[/img]

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28
Taylan Ercan

GENEL ÇEVİRİ DURUMU: %100

YAMADAN RESİMLER
[img=350x350]https://i.hizliresim.com/jQObNJ.png[/img]

[img=350x350]https://i.hizliresim.com/ByQ7b9.png[/img]

YAMA TÜRKÇE KARAKTER DESTEKLEMEKTEDİR

KURULUM:
Öncelikle burdan Quickbms script kodunu indiriniz

Ardından oyunun PAKS klasörü içindeki windowsnoeditor.pak dosyasını Quickbms script ile unpacak ediniz.
Aynı oyun motoruyla yapıldığı için size yardımcı olacaktır.Videoyu izleyerek dosyaları çıkartma işlemlerini yapınız.
VİDEOYU İZLE

Dosya çıkartma işlemi bittikten sonra orijinal windowsnoeditor.pak dosyasını siliniz.Videoda gösterildiği gibi çıkan klasörleri yerlerine atınız.

[size=small]BAĞIŞ YAPARAK BİZLERE DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ[/size]
[size=small]Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesab Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.[/size]
[size=small][size=small][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]FİNANSBANK[/font][/size][/size]
[size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Ferit Köşe[/font][/size][/size]
[size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]IBAN NO: [/font][/size][/size][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97[/font][/size][/size]
[/size][/size]
[size=small][size=small][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]HESAP NO: [/font][/size][/size][size=medium][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]38 5999 97[/font][/size][/size][/size]​
YAMA İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Reactions: blackrock89
P

Punisher

Yeni Üye
28 Kas 2017
1
0
0
21
Azerbeycan

Böyle küçük oyunları çevirmeyin bence . "Bağış" yapanda olmaz. Güzel büyük oyunları çevirin örnek kotor 2, mass effect andromeda, Dying Light The Enhanced Edition ve başka bunlar gibi kaliteli oyunlar. ozaman bağıştan beklentinizi karşılarsınız.

K

KabSkannar

Üye
4 Ocak 2018
13
0
1
29
Belirtilmemiş

Bağışı zorunlu yapmanız bence etik değil.

admin

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

KabSkannar' Alıntı:
Emegin karsiligi. Etiklik konusuna girecek olursak konunun icinden cikilmaz. Eger yamayi indirdikten sonra bagis yapilsaydi emin olun o yola basvurulmazdi. 150 indirilmesi olan bir oyuna 0 TL bagis gelmesini ornek verebiliriz.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

KabSkannar' Alıntı:
Etik olan nedir sizce? Yamanın ücretsiz sunulmaması mı? Yılbaşına yakın ve yılbaşı günü 4 oyun çevirisini ücretsiz sunduk.
Resident Evil Operation Raccoon City,
Dead Rising 2,
Candle,
Through Of Woods,
 4 oyunun yamasını indirilme sayısı 1000 geçti.Aldığımız 5 TL bağış.Söyleyin bu durumda etik olan biz miyiz yoksa siz misiniz? Bırakın bunu,şu an bu yamayı indirseydiniz bu konuya teşekkür ediyorum bile yazmayacaktınız.1000 indirme almış yapılan 5 TL bağış, konuda yapılan teşekkür  sayısı bir elin parmağı kadar.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

Punisher' Alıntı:
Böyle küçük oyunları çevirmeyin bence . "Bağış" yapanda olmaz. Güzel büyük oyunları çevirin örnek kotor 2, mass effect andromeda, Dying Light The Enhanced Edition ve başka bunlar gibi kaliteli oyunlar. ozaman bağıştan beklentinizi karşılarsınız.
Dying Light The Enhanced Edition - Following DLC çevirisinde yer aldım.Maalesef yamanın çoğu çevrilmişti.O dönemdeki Cenk isimli arkadaş No Mans Sky ve bu oyun çevirisyle sırra kadem bastı gitti.Tekrardan o yamayı çeviremem.
Mass Effect Andromeda maalesef ilgimi çeken bir yapım değil.Textleri elimde var.Düşünmüyoruz.
AA yapım ise burda duyurmadığımız çevirilerimiz var, instagram hesabımız üzerinden duyurmaya başladık.

D

dembudem

Üye
6 Ocak 2018
7
0
1
32
27 | Gaziantep

bir oyunun  küçüklüğünü dosya boyutuylamı olçuyorsunuz  yada nam salmamasındanmı steam  puanlarına bakın bence gayet mukembel bir oyun çevirmişler ellerıne saglık zevkler  ve renkler  tartışılmaz ben çevirmem olsam bole boyutu az  guzel oyunları hatta eskı efsane oyunları cevırırdım. cevirmen arkadaslara  cok tesekkürler
[hr]
videoyu takıp ettim cmd ekranında dosyaları cıkartırken 0 dan 6 ya kadar secenek cıkıyor key gırmemeızı beklıyor. videoda o kısımda dırek gecıyor
[hr]
ferex28' Alıntı:
Punisher' Alıntı:
Dying Light The Enhanced Edition - Following DLC çevirisinde yer aldım.Maalesef yamanın çoğu çevrilmişti.O dönemdeki Cenk isimli arkadaş No Mans Sky ve bu oyun çevirisyle sırra kadem bastı gitti.Tekrardan o yamayı çeviremem.
Mass Effect Andromeda maalesef ilgimi çeken bir yapım değil.Textleri elimde var.Düşünmüyoruz.
AA yapım ise burda duyurmadığımız çevirilerimiz var, instagram hesabımız üzerinden duyurmaya başladık.
tamam hallettim  2 tane uygulama varmıs  boyutu buyuk olan ıcın dıgerını secmek lazımmıs halettim

D

dembudem

Üye
6 Ocak 2018
7
0
1
32
27 | Gaziantep

gorsel linkini paylaştım dosayaları gereken yere yamayıda localizasyon dosyasına attım tum dosyaları degıstır dedım menuler birbirine girmiş karısmış yardımcı olabilirmisiniz.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

dembudem' Alıntı:

gorsel linkini paylaştım dosayaları gereken  yere yamayıda localizasyon dosyasına attım tum dosyaları degıstır dedım menuler birbirine girmiş  karısmış yardımcı olabilirmisiniz.
olmaması gerek.
yamayı test ettikten sonra yayınladık.bir yerde hata yapmış olabilirsiniz

D

dembudem

Üye
6 Ocak 2018
7
0
1
32
27 | Gaziantep

ferex28' Alıntı:
dembudem' Alıntı:

gorsel linkini paylaştım dosayaları gereken  yere yamayıda localizasyon dosyasına attım tum dosyaları degıstır dedım menuler birbirine girmiş  karısmış yardımcı olabilirmisiniz.
olmaması gerek.
yamayı test ettikten sonra yayınladık.bir yerde hata yapmış olabilirsiniz
başka yapan varsa yazarsa sevinirim acaba güncelleme ile  alakalı bir durummu adım adım yaptım.

D

dembudem

Üye
6 Ocak 2018
7
0
1
32
27 | Gaziantep

okadar ugrastım tekrar dosyaları cıkarttım yıne olmadı 3 tane yerde lokalızosyon dosyası var bırınde oluyor ordada menuler bırbırıne gırmıs başka yapan olursa haber verirse sevinirim

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

dembudem' Alıntı:
okadar ugrastım tekrar  dosyaları cıkarttım yıne olmadı 3 tane yerde lokalızosyon dosyası var  bırınde oluyor ordada menuler bırbırıne gırmıs başka yapan olursa haber verirse sevinirim
orjinal dosyaları bana at.3 tane yerdeki localizasyon dosyasıda dahil.Onlara port edelim.Denersin

D

dembudem

Üye
6 Ocak 2018
7
0
1
32
27 | Gaziantep

ferex28' Alıntı:
dembudem' Alıntı:
okadar ugrastım tekrar  dosyaları cıkarttım yıne olmadı 3 tane yerde lokalızosyon dosyası var  bırınde oluyor ordada menuler bırbırıne gırmıs başka yapan olursa haber verirse sevinirim
orjinal dosyaları bana at.3 tane yerdeki localizasyon dosyasıda dahil.Onlara port edelim.Denersin
çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için size ozel mesaj attım iletişim için.

gabrielgray

gabrielgray

Yeni Üye
30 Ara 2017
2
0
1
37
34 | İstanbul Avrupa

Bende aynı sorunu yaşadım yazılar falan hep değişik oluyor ve videodaki herşeyi yaptım.

gabrielgray

gabrielgray

Yeni Üye
30 Ara 2017
2
0
1
37
34 | İstanbul Avrupa

en azından düzelecek ya da düzelmeyecek diye cevap verir misiniz ona göre oyunu oynayacağım. Türkçe oynayabileceksem daha keyifli olacak zor bir İngilizcesi olmasa da.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

gabrielgray' Alıntı:
en azından düzelecek ya da düzelmeyecek diye cevap verir misiniz ona göre oyunu oynayacağım. Türkçe oynayabileceksem daha keyifli olacak zor bir İngilizcesi olmasa da.
1.Yoğun bir şekilde çeviri işiyle ve portlama işleriyle uğraşıyorum.Bakarım ama biraz beklemeniz gerekecek.
2.Bu oyuna zaten Resmi Türkçe yama gelecek.

D

dembudem

Üye
6 Ocak 2018
7
0
1
32
27 | Gaziantep

ferex28' Alıntı:
gabrielgray' Alıntı:
1.Yoğun bir şekilde çeviri işiyle ve portlama işleriyle uğraşıyorum.Bakarım ama biraz beklemeniz gerekecek.
We want to start with a statement that all players around the world are equally important for us, but it's impossible to translate the game to every single language in the globe. That's why there is no Swedish, Turkish, Danish or Dutch. We love all those countries, but as an indie developer, we have some limitations. At the same time, we want to give all players a chance to play in their native language, so we plan to start a new initiative. 

We are waiting for all volunteer translators to send us their applications to support@reikongames.com. It is going to be a fan translation, but the right candidates need to meet our requirements: 
Native speaker
Very good knowledge of English
Experience in translations and/or proofreading (AVT translations experience as a bonus).
Quality is the most important thing for us, so we aim to cooperate with at least a couple of people for each language (translation, proofreading, testing, etc.)

Thanks for your support,

bole bişi yazmıişlar

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

dembudem' Alıntı:
ferex28' Alıntı:
We want to start with a statement that all players around the world are equally important for us, but it's impossible to translate the game to every single language in the globe. That's why there is no Swedish, Turkish, Danish or Dutch. We love all those countries, but as an indie developer, we have some limitations. At the same time, we want to give all players a chance to play in their native language, so we plan to start a new initiative. 

We are waiting for all volunteer translators to send us their applications to support@reikongames.com. It is going to be a fan translation, but the right candidates need to meet our requirements: 
Native speaker
Very good knowledge of English
Experience in translations and/or proofreading (AVT translations experience as a bonus).
Quality is the most important thing for us, so we aim to cooperate with at least a couple of people for each language (translation, proofreading, testing, etc.)

Thanks for your support,

bole bişi yazmıişlar
Evet Türkçe dil desteği eklenecek oyuna.

T

Tayfun Güner

Yeni Üye
4 May 2018
1
0
0

oyun dosyaları içindeki pak dosyası 4 gb'tan büyük olduğu için açılamıyor videodaki öyle değil açabiliyor.