• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Resident Evil: Operation Raccoon City PC Türkçe Yama ÇIKTI

• Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

[img=400x400]https://i.hizliresim.com/AyvZdL.png[/img]

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

Çevirmenler
ferex28
Mehmet Fikri Yıldırımhan

TEST
Sinan Saçoğlu

YAMA DURUMU
-Singleplayer çevirisi tamdır
-Multiplayer içerikler çevrilmemiştir
-Ç,Ö,Ü harflerini desteklemektedir

[size=small]BAĞIŞ YAPARAK BİZLERE DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ[/size]
[size=small]Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesab Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.[/size]
[size=small][size=small][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]FİNANSBANK[/font][/size][/size]
[size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Ferit Köşe[/font][/size][/size]
[size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]IBAN NO: [/font][/size][/size][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97[/font][/size][/size]
[/size][/size]
[size=small][size=small][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]HESAP NO: [/font][/size][/size][size=medium][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]38 5999 97[/font][/size][/size][/size]

YAMA İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

Steam'de denedim yama maalesef çalışmıyor.

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

Sorunu çözdüm Türkçe yama çalışıyor DLC'leri de çevirmişsiniz elinize sağlık oyunda açılmama gibi bir sorun ile karşılaşırsanız belgelerim Capcom klasöründe ki save dosyalarını başka yere alıp oyuna yeniden girin, oyundan çıkıp save dosyasını mevcut dosya ile değiştirin bu kadar.

P

peaceforever81

Yeni Üye
11 Ara 2017
3
0
1
37
39 | Kırklareli

Oyunda türkçe olarak bayağı ilerledim ama alt yazılar ingilizce çıkmaya başladı. Neden olabilir acaba ?

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

peaceforever81' Alıntı:
Oyunda türkçe olarak bayağı ilerledim ama alt yazılar ingilizce çıkmaya başladı. Neden olabilir acaba ?
Sürüm farkı olabilir.Genede bir kontrol ederiz.Sıkıntı var mı textlerde diye.İlk defa sizden duydum.

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

peaceforever81' Alıntı:
ferex28' Alıntı:
peaceforever81' Alıntı:
Sürüm farkı olabilir.Genede bir kontrol ederiz.Sıkıntı var mı textlerde diye.İlk defa sizden duydum.
Bende oyunun orjinali var steam'de tüm Dlc ile birlikte arkadaşın dediği gibi bazı yerler ing hatta son bölüm gene hiç çevirilmemiş.

A

Abdülaziz Şahin

Yeni Üye
1 Tem 2018
1
0
0

teşekkür ederim

S

SUPOI

Yeni Üye
16 Tem 2018
2
0
1
37
34 | İstanbul Anadolu

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

Çevirmenler
ferex28
Mehmet Fikri Yıldırımhan

TEST
Sinan Saçoğlu

YAMA DURUMU

[size=small]Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesab Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.[/size]
[size=small][size=small][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]FİNANSBANK[/font][/size][/size]
[size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Ferit Köşe[/font][/size][/size]
[size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]IBAN NO: [/font][/size][/size][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97[/font][/size][/size]
[/size][/size]
[size=small][size=small][size=small][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]HESAP NO: [/font][/size][/size][size=medium][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]38 5999 97[/font][/size][/size][/size]

YAMA İNDİRME LİNKİ
Alıntı yok

HanDreafuLL

HanDreafuLL

Yeni Üye
14 Ocak 2019
1
0
0
19
34 | İstanbul Avrupa

Bazı inceleme ve eleştiri videolarında serinin bu oyunu hakkında oldukça kötü söylemler aldım. Oynayan arkadaşlarımında bazıları beğenmediğini söylemişti. Tüm bunlara rağmen kendim gözlemlemek istedim. Türkçe yamasının yapılması gerçekten çok iyi olmuş. Elinize ve emeğinize sağlık. Umarım kaliteli bir çeviri olmuştur ve hak ettiğiniz değeri görebilmişsinizdir. Teşekkürler.

K

kuro

Üye
6 Ara 2017
21
4
3
39
Belirtilmemiş

oyun çok tekdüze olmuş yama ile deneyelim çok sağolun

A

aslan10

Yeni Üye
26 Haz 2018
1
0
1
34
61 | Trabzon

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

Çevirmenler
ferex28
Mehmet Fikri Yıldırımhan

TEST
Sinan Saçoğlu

YAMA DURUMU

[/size][/size]

YAMA İNDİRME LİNKİ
Alıntı yok
tşk