• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Redeemer PC Türkçe YAMA ÇIKTI

  • Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

[img=350x350]https://i.hizliresim.com/0GXa18.jpg[/img]

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
KAAN Akyıldız

KURULUM
-İndirdiğiniz rar klasörü içersindeki PROGRAM isimli klasörü açınız ve quickbms_4gb_files isimli programı çalıştırınız ardından unreal_engine_4.bms scriptini gösteriniz.Sonrasında oyunun kurulu olduğu klasörlerden Content/Paks klasörü içindeki windowsnoeditor.pak dosyasını gösterin.
-Uzun bir dosya çıkartma işlemi olacak.İşlem sonunda bu dosyaları unpack ettiğiniz pak dosyasını silin.
-Sonrasında ENgine klasörü içindeki dosyalar Engine içine, ExampleGame içindeki dosyaları ExampleGame klasörü içine taşıyınız..
-Sonrasında TÜRKÇE YAMA klasörü içindeki dosyayı,aynı oyunun kutulu oldugu yerdeki klasör yolunu takip ederek atıp değiştiriniz.

NOT:
Oyunu yapan firmayla görüşmelerimizde ilerde Türkçe ekleyeceklerini belirttiler.Bir grubun yaptıklarını bize söylediler.Yamayı genede yayınlama kararı aldık.
-Test ilk başlarda yapmıştık.Son dönem yapamadık.Yama için geri dönüş yapabilirsiniz.
İyi Eğlenceler

SÖZ KONUSU YAMA TRGAMESTUDİOS EKİBİ TARAFINDAN ÇEVRİLMİŞTİR.YAMAYI BAŞKA SİTELERDE PAYLAŞACAKLAR OLANLAR LİNK YÖNLENDİRMESİ YAPARAK KONUYU PAYLAŞSINLAR.LİNKTEKİ DOSYAYI ALIP BİR YERE UPLOAD EDİP BU ŞEKİLDE KONU AÇMALARI YASAKTIR.BAZI SİTELER VAR.OYUNUN LİNKLERİNİ PAYLAŞIP ALTINA YAMA LİNKİNİ PAYLAŞIYORLAR. YADA YAMAYI OYUNUN DOSYASIYLA DEĞİŞTİRİP OYUNUN TÜRKÇE YAMALI SETUP'INI YAPIP YAYINLIYORLAR.KİM YAPMIŞ,NERDEN GELİYOR DİYE SORAN OLMADIĞI İÇİN BU ŞEKİLDE KİMSE BİZE AİT OLAN YAMAYI PAYLAŞMASIN.ARTIK YETER DİYORUM.PAYLAŞACAKSANIZ BU ŞEKİLDE PAYLAŞIN ÜSTTE BELİRTTİĞİM ŞEKİLDE YOKSA PAYLAŞMAYINIZ.

[size=small]SİZDE VERİLEN EMEK KARŞILIĞI BAĞIŞTA BULUNMAK İSTERSENİZ[/size]
[size=small]FİNANSBANK ENPARA[/size]
[size=small]IBAN NO:[/size]
TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
FERİT KÖŞE


YAMA İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.​
 
Moderatör tarafında düzenlendi: