• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Playstation 2 Oyunlarına Türkçe Yama yapılıyor mu

• Konbuyu başlatan ISKA
  • Başlangıç tarihi
ISKA

ISKA

Üye
16 Eyl 2017
17
2
3
24
34 | İstanbul Avrupa

ferex28 belki siz bilirsiniz diye sormak istedim.
Silent hill origins oyununa kırmızı kep tr altyazı kendisi videoda eklemiş.Oradakileri direk oyuna aktarıp tr yama yapılabilir mi acaba.Sh1de yapılmış zamanında iso tek dosya oyun halinde açıp Türkçe oluyordu belki ps2de de olur diye sormak istedim.Bilgilendirirseniz sevinirim

ISKA

ISKA

Üye
16 Eyl 2017
17
2
3
24
34 | İstanbul Avrupa

Dil dosyalarına ulaşıp çıkarttık tek eksik .arc dosyasını tekrardan paketleyebilmek.Burada tıkandık malesef bilen varmıdır acaba tekrardan nasıl paketleyebiliriz
Dil dosyalarını açtığımıza dair görüntü de paylaşayım sizlere
ferex28 sizden de cevap bekliyorum konsol portları ve toollarda iyisiniz belki bunuda halledebiliriz

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

kafkef12' Alıntı:
Dil dosyalarına ulaşıp çıkarttık tek eksik .arc dosyasını tekrardan paketleyebilmek.Burada tıkandık malesef bilen varmıdır acaba tekrardan nasıl paketleyebiliriz
Dil dosyalarını açtığımıza dair görüntü de paylaşayım sizlere
ferex28 sizden de cevap bekliyorum konsol portları ve toollarda iyisiniz belki bunuda halledebiliriz
selamlar.PS2 oyunlarından port etiğim hiç olmadı.Sadece Cold Fear çevirisini port edeceğim.Arakadaşın eçviriyi tamamlamasını bekliyorum.Hani bu oyun için söz veremem.Bakabilirim diye.PS4,PS3 vePC  yamalarıyala uğraştıgımdan daha fazlasına port yada araştırmak ekstra bir ugraş.

ISKA

ISKA

Üye
16 Eyl 2017
17
2
3
24
34 | İstanbul Avrupa

Anladım sağolun ben size örnek olması için .arc uzantılı sh originsten bir dosya atayım boş zamanınız olursa bakabilir misiniz tekrardan geri paketlemek için ya da aklınıza gelen site ya da program varsa onlarada bakabilirim
.ARC uzantılı sh dosyası: https://drive.google.com/open?id=15NeyfuewURQCzJKLbgl3-b2akVxRjI2Y