• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Perception PC Türkçe Yaması ÇIKTI!!

• Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

KORKU oyunlarından kör bir kahraman olan Cassie’nin olağan üstü işitme yetisini ve kıvrak zekasını kullanarak sık sık rüyalarına giren terk edilmiş bir köşkün gizemini çözmeye çalışmasını konu alan birincil şahıs anlatıcılı bir korku macerasıdır.

Aylar süren araştırmalar sonunda Gloucester, MA’da terk edilmiş bir köşk bulan Cassie oraya vardığında Echo Bluff’un kabuslarından daha da kötü olduğunu anlar. Nesillerden beri ev sakinlerine işkence eden korkunç varlık şimdi de Cassie’nin peşindedir. Cassie ya bu köşkün gizemini açıklağa kavuşturacak ya da onun kurbanlarından biri olacaktır.

ÇEVİRMENLER ;

ferex28, rewold20

TÜRKÇE KARAKTER DESTEK VE TEST

Emrebbi, ISKA

OYUNUN ÇEVİRİSİ TAMAMLANMIŞTIR

Yama kotalı olarak çıkışını yapmıştır. Yalnız şu hususları göz önünde bulundurmanızı isteriz.

-Oyun korsan ve Steam sürümüne uyumludur.
-Oyun türkçe karakteri destekliyor.

İyi oyunlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

RE: Perception PC Türkçe Yaması

Yama tamamlanmıştır.Gerekli açıklama konuya yazılmıştır

Ö

Ömer Faruk Yavuz

Yeni Üye
25 Eki 2017
1
0
0

Mükemmel bir oyun teşekkürler emekleriniz için

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

Yama için öngörülen bağış miktarı toplanmıştır.Yeni çıkan Remastered sürümüne uyum saglatılıp yakın bir zamanda free olarak paylaşılacaktır

D

dawsonxxx

Yeni Üye
11 Kas 2017
0
0
0
31
41 | Kocaeli

abi en kısa zamanda bekliyoruz inşallah :D

K

kahveci

Yeni Üye
23 Kas 2017
1
0
0
50
Belirtilmemiş

foruma üye olmadan içerik göstermiyorsunuz, 20 dakikar uğraştım üye oldum ortada yama falan yok. İşte bu yüzden böyle girişimler bir donanımhaber bir torrent-oyun olamıyor, siz insanlara güvenmezseniz insanların güvenlerini bu şekilde boşa çıkarırsanız ne sanalda ne gerçekte başarılı olamazsınız, facebook u dünyanın en büyük sanal gücü yapan şey ilk kurulduğunda tamamen açık içeriği ve yüzde yüz ücretsiz olmasıydı. İçeriği kısıtlamışsınız, girince de kocaman hayal kırıklığı böyle olmaz.
Görüş belirttim, üzerine saydırmak ya da silmek insafınıza kalmış

admin

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

kahveci' Alıntı:
foruma üye olmadan içerik göstermiyorsunuz, 20 dakikar uğraştım üye oldum ortada yama falan yok.  İşte bu yüzden böyle girişimler bir donanımhaber bir torrent-oyun olamıyor, siz insanlara güvenmezseniz insanların güvenlerini bu şekilde boşa çıkarırsanız ne sanalda ne gerçekte başarılı olamazsınız, facebook u dünyanın en büyük sanal gücü yapan şey ilk kurulduğunda tamamen açık içeriği ve yüzde yüz ücretsiz olmasıydı. İçeriği kısıtlamışsınız, girince de kocaman hayal kırıklığı böyle olmaz.
Iceriklerimizi begenmeyebilirsiniz yeni kurulduk ve yavas yavas gelisiyoruz. Saygi duyuyoruz.
Sitedeki çetrefilli guvenlik sisteminin sebebi ise bazi kendini bilmez arkadaslarin surekli fake hesaplar acip kufur yazmalari. Sirf 1 kisi 11 kere hesap acti ve bize kufur etti ve bundan dilimiz yandigi icin boyle bir yola gitme geregi duyduk. Herkes sizin gibi iyi dusunceli olmayabiliyor. Kurunun yaninda yas da yaniyor. Bizim icerigimiz farkli oldugundan dolayi ziyaretci/uye farki gozetmek zorundayiz.
Yorumunuz asla silinmeyecektir ve bizlerde saygi gostermek zorundayiz.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

kahveci' Alıntı:
foruma üye olmadan içerik göstermiyorsunuz, 20 dakikar uğraştım üye oldum ortada yama falan yok.  İşte bu yüzden böyle girişimler bir donanımhaber bir torrent-oyun olamıyor, siz insanlara güvenmezseniz insanların güvenlerini bu şekilde boşa çıkarırsanız ne sanalda ne gerçekte başarılı olamazsınız, facebook u dünyanın en büyük sanal gücü yapan şey ilk kurulduğunda tamamen açık içeriği ve yüzde yüz ücretsiz olmasıydı. İçeriği kısıtlamışsınız, girince de kocaman hayal kırıklığı böyle olmaz.
Donanım haber ve Torrent oyun gibi sitelerin geldiği durum ortada.13 yaşında daha klavyeyi eline almış genç çocuklarla dolu siteler haline geldiler.Sitemize üyelik normal her forum sitesinde olduğu gibi.Sadece kısıtlamaları yazılan yorumların sadece üye olunduğunda görünebilmesi.Gelelim yama konusuna.Yama konu başlıgına bakarsanız Bağış Kotalı Yamalar Bölümü oldugunu göreceksiniz.Siz bunu okumadan direkt 20 dakika uğraştım siteye üye oldum ama ortada yama falan yok derken öncelikle başlığı okusaydınız iyi olacaktı.Böylelikle hayatınızdan 20 dakikayi sırf bu siteye üye olabilmek için harcamayacaktınız.Yamaya bağış yapana veriyoruz.Ha şimdi siz üyelik için uğraşıp sonucunda yamayı edinebilseydiniz şu anda bu yorumu bile yazmayacaktınız.Hatta bırakın teşekkür ederim bile yorumu yazmayacaktınız.Yamayı alıp giedecektiniz.
Maalesef barındırdığımız çevirmen arkadaşlarımızın hepsi paralı çevirmenlik yapmaktadır.Bende dahil...
Ha şimdi kızabilirsinizde.Ne bağışı ne parası diye.Örnek vereyim.Geçen ay çıkardığım Home Sweet Home yamasını 55 kişi indirmiş.Konuya girin teşekkür eden sayısı 2.Bağışı anmıyorum bile.Türkçe Oyun Merkezinde 1 yıl bulundum.1 yılda bağış yapan tek kişi o da 10 TL ydi.İndirilen yama adedi 3420.3420 kişden sadece 1 kişi bağış yapmış.Gerisini siz düşünün.
Neyse bizim forumda şuanlık içeriklerimiz ve forum anlayışımız bu.Fazlasında gözümüz yok.Biz istemeyiz 10 bin 20 bin üye.100 kişi olsun ama adam gibi olsun.Sözüm size değil.Sakın yanlış anlamayın.
Neyse iyi günler

S

samet

Yeni Üye
4 Kas 2017
2
0
0
18
Belirtilmemiş

Hocam yamayı ben mi bulamadım yoksa ortada yama mı yok. Tamamlanmış yazıyor fakat link vb. bir şey göremedim.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

samet' Alıntı:
Hocam yamayı ben mi bulamadım yoksa ortada yama mı yok. Tamamlanmış yazıyor fakat link vb. bir şey göremedim.
Yorumları okumuyorsunuz anlaşılan.Yamayı bağış yapana veriyoruz

S

samet

Yeni Üye
4 Kas 2017
2
0
0
18
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
samet' Alıntı:
Pardon hocam ben burayı normal yama sitesi sanmıştım.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

samet' Alıntı:
ferex28' Alıntı:
Pardon hocam ben burayı normal yama sitesi sanmıştım.
Normal yama sitesi zaten.Konu başlıkları var.Ücretsiz yamalar kısmında çıkardıgımız yamalar free,bağış kotalı yamalar kısmındakiler bağış yapılarak erişilebiliniyor.Bağış kotalı olanlar her yama için farklı bir kotası dolduğunda free veriyoruz.

M

Metin Gürateş

Yeni Üye
23 Eki 2017
4
0
0

Yama için on gorulen bagis miktari toplanmistir demissiniz ama hala paylasilmamis remestrad surumu icin mi bekleniyo normal surumu paylasamaz misiniz

C

cobija

Yeni Üye
18 Tem 2018
0
0
1
27
Belirtilmemiş

Yama için öngörülen bağış miktarı toplanmıştır yakın bir zamanda free olarak paylaşılacaktır
demişsiniz ama üzerinden neredeyse bir yıl geçmiş. Facebook'tan ulaşın demişsiniz oradan da cevap yok. Nereden edinebiliriz yamayı?

rewold20

rewold20

Administrator
Yönetici
Çevirmen
22 Eki 2017
142
78
48
22
32 | Isparta

cobija' Alıntı:
Yama için öngörülen bağış miktarı toplanmıştır yakın bir zamanda free olarak paylaşılacaktır
demişsiniz ama üzerinden neredeyse bir yıl geçmiş. Facebook'tan ulaşın demişsiniz oradan da cevap yok. Nereden edinebiliriz yamayı?
Şu anda remastered'a uyarlıyorum. İlerleyen günlerde yayınlayacağız.

rewold20

rewold20

Administrator
Yönetici
Çevirmen
22 Eki 2017
142
78
48
22
32 | Isparta

Yama ile ilgili kısa bir video Facebook Sayfasında paylaşılmıştır.

rewold20

rewold20

Administrator
Yönetici
Çevirmen
22 Eki 2017
142
78
48
22
32 | Isparta

Yama kotalı olarak çıkışını yapmıştır.

rewold20

rewold20

Administrator
Yönetici
Çevirmen
22 Eki 2017
142
78
48
22
32 | Isparta

Hayırlı geceler... Perception Remastered Türkçe yamasına Türkçe karakter desteği getirildi ve çevridiği halde gözükmeyen yerlerin sorunu giderilmiştir. Türkçe karakterlere adapte edildikten sonra bir daha kontrol edilecektir. Karakter desteğini sağlayan ISKA arkadaşımıza teşekkür ederiz. İyi oyunlar...

S

SansPapyrus

Yeni Üye
13 Şub 2019
2
1
3
19
Eskişehir

iyi günler ben bir şeyi anlamadım da yama şimdi ücretlimi ücretsiz mi ücretli ise kime ulaşmamız gerekiyor