• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Perception Nintendo Switch Türkçe Yama ÇIKTI

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
307
263
37
20 | DenizliPC ÇEVİRİ
TRGAMESTUDIOS ÇEVİRİ EKİBİ

NINTENDO SWITCH PORT
ferex28


EVET ARKADAŞLAR. YİNE TRGAMESTUDIOS SİTESİNE ÖZEL BİR YAMA DAHA İLE KARŞINIZDAYIM. YAMANIN ÇEVİRİSİNİ BEN VE REWOLD20 İLE BERABER YAPMIŞTIK.
YAKIN ZAMANDA REMASTERED VERSİYONUNU ÇIKARDIK. ŞİMDİ KONSOL PORTLARINI YAPALIM DEDİK O DA OLDU. YAMA TÜRKÇE KARAKTER DESTEKLEMEKTEDİR.
PS4 OYUNU DAHA DUMP EDİLMEDİ. DUMP EDİLDİGİNDE ONUNDA PORTUNU YAPACAĞIZ.


YAMA PORTU TAMAMLANMIŞTIR.
YAMAYI EDİNMEK İSTEYEN FACE ÜZERİNDEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇSİN.​
 
Son düzenleme:
Reactions: arzemm07