• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Observer

• Konbuyu başlatan Kantaro
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kantaro

Kantaro

Yeni Üye
1 May 2018
1
0
0
29
34 | İstanbul Avrupa

[size=small]Oyun Adı: Observer[/size]
[size=small]Oyunun Anadili: İngilizce[/size]
[size=small]Oyunun Çıkış Tarihi: 15 Ağustos 2017[/size]
[size=small]Oyunun Türü: Psychological Horror[/size]
[size=small]Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu?: Hayır. (Aslında evet.)[/size]

[size=small]Çevirisi bir kaç gün önce bir arkadaş tarafından tamamlanıp, yayınlanmıştı ama daha sonra kaldırıldığını gördüm TR GameStudio yönetimine attığım özel mesaja istinaden bana atılan mail'de arkadaşın çeviri linkini koyduğu, fakat linkin bozuk olduğu (ki olabilir, insanlık hali), bunun üzerine ise birkaç eğitilmez terbiyesiz tarafından küfür yediği için çeviri yamasını kaldırdığı, yayınlamayacağı bilgisi iletildi.[/size]

[size=small]Birkaç densiz çomar yüzünden böyle çeviriden mahrum kalmayalım. Hem senin emeğine, hem bizim bekleyişimize yazık. Çeviren arkadaşa rica ediyorum; çeviri yamasını kaldırmakta ve yayınlamamakta sonuna kadar haklısın ama seni destekleyen insanların hatrına yayınlarsan sevinirim. Zira oyunu bayağı bir süredir bekletip, çeviri yamasının yayınlanmasını bekliyordum oynamak için. Eminim benim gibi birkaç insan daha bekliyordur. O terbiyesiz densizlerin adına ben senden özür dilerim. [/size]

[size=small]Çalışmalarınızın devam etmesi ve birkaç bit için yorgan yakmamanız dileğiyle;[/size]

[size=small]İyi günler.[/size]

G

GokhanKocaman

Yeni Üye
5 Eki 2017
2
0
0
34
16 | Bursa

Dostum burada kimsenin saygısızlığı olmadı kimseye. Yama çıkacak diye aylardır bekliyoruz yamayı yapamadıysalar söylesinler utanmaya gerek yok .yok küfür etmişler yok bilmem ne bunların hepsi bir bahane yamayı yapacağınızı söylediniz yapın yayınlayın yalan söylemenin alemi yok kimseye.küfürü hakettikleri halde bak halen daha sabırlı bir şekilde küfretmiyoruz .
[hr]
yama yapıldıysa ücretli olarak yayınlasınlar o küfreden pezevenklerde parasını verip almak zorunda kalsınlar. buyur ben bağış için varım eğer yama bittiyse buyrun yayınlayın bizde parası ile alalım o halde .yok şayet bir problem çıktıysa yamada bunuda açıkça belirtin saygı ile karşılayalım. ergen bebekler gibi küfür ettiler diye yamayı yayınlamamak neyin nesi biz eşşek başımıyız burada hiçbi saygınız yok yamayı bekleyenlere .dediğim gibi yama hazırsa yayınla parası ile indirelim .

Kantaro

Kantaro

Yeni Üye
1 May 2018
1
0
0
29
34 | İstanbul Avrupa

Bu kadar agresif davranmaya gerek yok sonuç olarak gönüllü yapılan bir şey ve bir şey demeye pek hakkımız yok ama verilen sözün tutulması gerektiği konusunda haklısın. Zira verilen sözler, prensip demektir. Çiğneyen kişinin kendisine saygısını yitirdiği andır.

Arkadaş haklı; madem böyle bir durum var bağış kotalı olarak konulsun ve küfür edenler de parasını verip, yamayı almak zorunda kalsın.

G

GokhanKocaman

Yeni Üye
5 Eki 2017
2
0
0
34
16 | Bursa

Kantaro' Alıntı:
Bu kadar agresif davranmaya gerek yok sonuç olarak gönüllü yapılan bir şey ve bir şey demeye pek hakkımız yok ama verilen sözün tutulması gerektiği konusunda haklısın. Zira verilen sözler, prensip demektir. Çiğneyen kişinin kendisine saygısını yitirdiği andır.

Arkadaş haklı; madem böyle bir durum var bağış kotalı olarak konulsun ve küfür edenler de parasını verip, yamayı almak zorunda kalsın.
Dostum verilen emeğe sonuna kadar saygı duyarım.lakin oyunu aylardır oynamadık yama yayınlanacak diye son derece hayranlıkla bekliyorduk yamayı ve ne kadar teşekkür etsek de azdır bu yamayı yapan arkadaşlara. Benim belirtmek istediğim yamayı yapın yayınlayın belirli bir ücret karşılığı bitsin bu sorunlar bir kaç tane dengesiz yüzünden bizim gibi bekleyen insanlara saygısızlık yapmanın alemi yok.sözlerimde biraz sertlik varsa bu bizim hayal kırıklığımızdan kaynaklanıyor.onun dışında baştada belirttiğim gibi son derece saygı duyuyorum verilen emeğe.herkese sevgiler umarım bu yanlıştan dönülür.

G

grishal

Yeni Üye
14 Kas 2017
0
0
0
36
35 | İzmir

Altından kalkamadılar dostum olan bu. bir yıl takip ettim yok prey çevirisi var yok 3 gün sonra yok haftaya test bitiyor yok satır kaymış dalga geçtiler salladılar sonra baktılar ki yaptıkları dosya sakat çıktı, hop küfrettiler sildim. Halbu ki hepimiz hazırdık para vermeğe bu tarz oyunun kitlesi başka çünkü kafa isteyen oyun bu. pubc değil ki
[hr]
biri prey çevirisinede küfretse iptal ederler mi acaba !!!

Kantaro

Kantaro

Yeni Üye
1 May 2018
1
0
0
29
34 | İstanbul Avrupa

"Altından kalkamadılar, bozuk link koyup küfrü bahane ettiler." mevzusuna ben inanmak istemiyorum ya. Böyle bir şey yapacak kadar düşük olamazlar. Ben gerçekten sorunun bana aktarılan gibi olduğuna inanıyorum. Umarım ben haklıyımdır.

O

ormembar

Yeni Üye
15 Eki 2017
2
0
1
29
27 | Gaziantep

arkadaşlar günümüz kapital dünyada siteye hit aldırmak için yapılan hareketlerdir bunlar. Çevirisine başlanmadığına bile emin olduğum bir yama. Maksat herkes gelsin gün gün siteye tıklayıp kontrol etsin.

Bir tane elle tutulur işleri olmadı ki şu güne kadar Ferex'in bundan sonrası ne olsun. 100 tane yama konusu açıyorlar ki her gün siteye girip tıklanma olsun kontrol olsun diye. ha bitti, ha test aşamasında diye diye beyinlerinizi yedi bu vatandaşlar yalan mı?

çevirecek insanlar da bu vatandaşlar yüzünden o oyuna girişmiyor doğal olarak. sonuçta oyun yamasız kalıyor.

Observer mesela 8 ay önce mi ne %90 diye duyurdu yamayı, 8 aya kadar 50 kere çevrilirdi. Gitti duyurdu önünü tıkadı. Prey zaten çevirdikleri yok.

Yalan dünya yani... Saygı duyuyorum maygı duyuyorum demeyi de boşverin. Onlar size ne saygı duydu da sizin saygı duyasınız geldi.

Observer yamasında da ne küfür oldu ne başka bir şey ilgili konu başlığında. Sizin aklınız kesiyor mu 7 ay boyunca adamın biri yama yapacak , sonra biri küfretti diye alacak yamayı silecek. Komedi.

Uyutuyorlar, ama izlemesi eğlenceli. Ha bu yaptıkları oyun çeviren camiaya zarar veriyor orası da ayrı konu

G

GokhanKocaman

Yeni Üye
5 Eki 2017
2
0
0
34
16 | Bursa

ormembar' Alıntı:
arkadaşlar günümüz kapital dünyada siteye hit aldırmak için yapılan hareketlerdir bunlar.  Çevirisine başlanmadığına bile emin olduğum bir yama. Maksat herkes gelsin gün gün siteye tıklayıp kontrol etsin.

Bir tane elle tutulur işleri olmadı ki şu güne kadar Ferex'in bundan sonrası ne olsun. 100 tane yama konusu açıyorlar ki her gün siteye girip tıklanma olsun kontrol olsun diye.   ha  bitti, ha test aşamasında diye diye beyinlerinizi yedi bu vatandaşlar yalan mı?

çevirecek insanlar da bu vatandaşlar yüzünden o oyuna girişmiyor doğal olarak. sonuçta oyun yamasız kalıyor.

Observer mesela 8 ay önce mi ne  %90 diye duyurdu yamayı, 8 aya kadar 50 kere çevrilirdi. Gitti duyurdu önünü tıkadı. Prey zaten  çevirdikleri yok.

Yalan dünya yani... Saygı duyuyorum maygı duyuyorum demeyi de boşverin. Onlar size ne saygı duydu da sizin saygı duyasınız geldi.

Observer yamasında da ne küfür oldu ne başka bir şey ilgili konu başlığında. Sizin aklınız kesiyor mu 7 ay boyunca adamın biri yama yapacak , sonra biri küfretti diye alacak yamayı silecek. Komedi.

Uyutuyorlar, ama izlemesi eğlenceli. Ha bu yaptıkları oyun çeviren camiaya zarar veriyor orası da ayrı konu
Sonuna kadar haklısın söylediklerini destekliyorum duygularımıza tercüman oldun resmen.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

Burası oyun istek bölümü, istek yapınız.Serzenislerinizi konularda yapınız.
Gelelim Observer konusuna, yamayi ben baştan beri bağış yapanlara verecektim.Fakat son hafta karar değiştirip yamayi ücretsiz verecektim.Yamayi Kerem arkadaşımıza teslim ettim.Hatta konusunu açıp linki beklesin diye.Arkadaşımız konusunu açmış.Fakat linkin çalışmadığını görünce kendisine mesaj attım Arefe günü dolayısıyla arkadaşımıza ulaşamadım.Sonrasında dönüş yaptı ama bu arada ozel den mesaj atanlara cevap verebildim.Bazılarına veremedim.Verememe sebebimde arakadaslarin özel mesajlara kendilerini kapatmasindan dolayı.Nitekim Kerem arkadaşımız dönüş yaptı bana ama bu arada ozel den küfür eden vatandaşlar olunca hem ban attım o şahıslara hemde konusunu kaldırdım.Bizim insanımıza iyilik yaranmadigini anlamış oldum.Ya diyeceksiniz neden birkaç kişiye kızıp yayinlamiyorsunuz.içimizdeki kurtcuklari temizlemeye çalışıyoruz.
Omembar isimli üyeye gelelim.Kimse kimsenin çıkaracağı bir yamaya engel değildir.Takip ediyorsan çeviri piyasasını Evil Within 2 yi 2 ayrı grup çeviriyor.Hatta biri de google translate çevirmiş ve koymuş.O yüzden sana tavsiyem hayal aleminden çık hayata dö
n.
Yamayi bagis usulü yayinlayacagim

G

GokhanKocaman

Yeni Üye
5 Eki 2017
2
0
0
34
16 | Bursa

ferex28' Alıntı:
Burası oyun istek bölümü, istek yapınız.Serzenislerinizi konularda yapınız.
Gelelim Observer konusuna, yamayi ben baştan beri bağış yapanlara verecektim.Fakat son hafta karar değiştirip yamayi ücretsiz verecektim.Yamayi Kerem arkadaşımıza teslim ettim.Hatta konusunu açıp linki beklesin diye.Arkadaşımız konusunu açmış.Fakat linkin çalışmadığını görünce kendisine mesaj attım Arefe günü dolayısıyla arkadaşımıza ulaşamadım.Sonrasında dönüş yaptı ama bu arada ozel den mesaj atanlara cevap verebildim.Bazılarına veremedim.Verememe sebebimde arakadaslarin özel mesajlara kendilerini kapatmasindan dolayı.Nitekim Kerem arkadaşımız dönüş yaptı bana ama bu arada ozel den küfür eden vatandaşlar olunca hem ban attım o şahıslara hemde konusunu kaldırdım.Bizim insanımıza iyilik yaranmadigini anlamış oldum.Ya diyeceksiniz neden birkaç kişiye kızıp yayinlamiyorsunuz.içimizdeki kurtcuklari temizlemeye çalışıyoruz.
Omembar isimli üyeye gelelim.Kimse kimsenin çıkaracağı bir yamaya engel değildir.Takip ediyorsan çeviri piyasasını Evil Within 2 yi 2 ayrı grup çeviriyor.Hatta biri de  google translate çevirmiş ve koymuş.O yüzden sana tavsiyem hayal aleminden çık hayata dö
n.
Yamayi bagis usulü yayinlayacagim

dostum [font="Exo 2",sans-serif]Yamayi bagis usulü yayinlayacagim demeyi bırakıp lütfen artık yayınlarmısın seni bekliyoruz oyunu hala oynayamadık sevgiler.[/font]

H

HornPub

Yeni Üye
15 Nis 2018
0
0
0
29
Belirtilmemiş

Hocam olayı anlayamadım şimdi link bozukdu düzeltilecekti ne oldu son durum nedir şu anda ? yama silindi mi yayınlanmayacak mı ?
Lütfen yayınlansın 5 aydır her gün bakıyorum siteye .

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

Dostum patreon üzerinde yaman in bağış usulü nasıl sizlere nasıl sunulabileceğini için altyapısını oluşturuyoruz.Bağış kotası olacak, dolduğunda yama free olarakta yayınlanacak.Lütfen biraz sabır

M

muGGer

Yeni Üye
13 Eyl 2017
3
0
1
31
1 | Adana

Yani daha yamayı bitiremediniz.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

muGGer' Alıntı:
Yani daha yamayı bitiremediniz.
Yama bitti.Üstte yazdığım yazıyı okumuyorsun galiba? Patreon bilmediğiniz bir site ve nasıl çalıştığını anlamaya çalışıyoruz. Abd bazlı bir site olduğu için vergi kesintisinin yapıp bize o şekilde kalanını gönderecekler.Yani birisinin şikayet etme gibi bir sorunu olamayacak. Observer çıkışını gerceklestirecek.Bayrama maalesef Prey i yetistiremedik.

killilimonata25

killilimonata25

Yeni Üye
14 Haz 2018
0
0
0
24
35 | İzmir

ormembar' Alıntı:
arkadaşlar günümüz kapital dünyada siteye hit aldırmak için yapılan hareketlerdir bunlar. Çevirisine başlanmadığına bile emin olduğum bir yama. Maksat herkes gelsin gün gün siteye tıklayıp kontrol etsin.

Bir tane elle tutulur işleri olmadı ki şu güne kadar Ferex'in bundan sonrası ne olsun. 100 tane yama konusu açıyorlar ki her gün siteye girip tıklanma olsun kontrol olsun diye. ha bitti, ha test aşamasında diye diye beyinlerinizi yedi bu vatandaşlar yalan mı?

Observer mesela 8 ay önce mi ne %90 diye duyurdu yamayı, 8 aya kadar 50 kere çevrilirdi. Gitti duyurdu önünü tıkadı. Prey zaten çevirdikleri yok.

Alnından öpüyorum kardeşim.

admin

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

killilimonata25' Alıntı:
ormembar' Alıntı:
arkadaşlar günümüz kapital dünyada siteye hit aldırmak için yapılan hareketlerdir bunlar.  Çevirisine başlanmadığına bile emin olduğum bir yama. Maksat herkes gelsin gün gün siteye tıklayıp kontrol etsin.

Bir tane elle tutulur işleri olmadı ki şu güne kadar Ferex'in bundan sonrası ne olsun. 100 tane yama konusu açıyorlar ki her gün siteye girip tıklanma olsun kontrol olsun diye.   ha  bitti, ha test aşamasında diye diye beyinlerinizi yedi bu vatandaşlar yalan mı?

Observer mesela 8 ay önce mi ne  %90 diye duyurdu yamayı, 8 aya kadar 50 kere çevrilirdi. Gitti duyurdu önünü tıkadı. Prey zaten  çevirdikleri yok.

Alnından öpüyorum kardeşim.
Cevirmenin hic mi ozel hayati olmasin, hic mi biryerlere gidip eglenmesin. Yok, 1500 indirilme olup sadece 30 tl bagis gelince anliyorsunuz emeginize deger verilmedigini. Patreon sart. Bu arada cevirme konusunda oz elestiri yapacagim. Birkac projede cevirecem diye girdim fakat hayat yogunlugundan ( dersler, is hayati, ozel hayat, ailevi meseleler vb. ) projeleri ceviremedim. Verdigim sozleri yerine getiremedim. Bu benim kendi hatam vr bu sebeplerden dolayi birkac arkadasima karsi verdigim sozu yerine getiremedim.( Orn. Ferex28 ) bu onun hatasi mi oluyor bana guvenmenle. Cok  asit bir seymis gibi zannediyorsuz lakin ki oyle degil. Anlatim bozuklugu yapmamak icin bin takla atiyoruz sonuc ortada. Ha bu isi para icin mi yapiyorsunuz derseniz; bir bakima evet. Cunku bizler ogrenci insanlariz(cogunluk olarak). Vaktimizin cogunu ceviri yapipi elimize hicbir sey gecmemesi icin mi ugrasalim? Yoksa suan benim gibi bir otele garson olarak girip, sabahtan aksama kadar ayakta durarak millete hizmet etmek icin ugrasirim. Vesselam konuyu cok dagitmadan, bos belescilerden dolayi ceviri yapasim gelmiyor. Ozel hayatimizdaki yogunluklardan dolayi cevirisi yapasim gelmiyor. 
Durum bundan ibaret. 
Konuyu kilitliyorum. Herhangi bir sorunu olupta paylasmak isteyen, konu acmakta hürdür.
Iyi aksamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...