• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

No Man's Sky

• Konbuyu başlatan pirohere
  • Başlangıç tarihi
P

pirohere

Yeni Üye
10 Eki 2017
1
0
0
24
6 | Ankara

Oyun Adı: No Man's Sky
Oyunun Anadili: İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi:  [font=Arial, Helvetica, sans-serif]12 Ağustos 2016[/font]
Oyunun Türü: Açık dünya, keşif
Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu? Evet ama ilk sürüme uyumlu

Biliyorum devamlı güncelleme gelen bir oyun uğraşmak biraz zor olacaktır ama oyun ilk halinden fersah fersah gelişmiş bir oyun steam incelemelerinden görebilirsiniz.

Bonjour

Bonjour

Üye
5 Eyl 2017
17
1
3
34
41 | Kocaeli

Oyuna NEXT güncellemesiyle bir sürü yenilik geldi.
Acaba mümkünse bu oyunu NEXT sürümüne günceller misiniz?

E

efekancandan

Üye
5 Eyl 2017
11
4
8
27
34 | İstanbul Anadolu

Daha önce oyunun yarısına yakını çevrildi. Fakat çevirisini yapan kişi askere gittiği için yama yarım kaldı. Zaten günlük olarak paylaşmaktaydı. Kendisi de isteyen yamaya devam edebilir ben bırakıyorum dedi. Gerekli araçları vs paylaştı. Tr Game Studio olarak bu yamaya da el atabilir misiniz?
No Man's Sky Türkçe Yama Bağlantısı
Konu linki bu.

Mr.Acar

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
1
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Arkadaşlar güncel NMSARC.86055253.pak dosyasına upload eder misiniz? Bir bakayım.

E

efekancandan

Üye
5 Eyl 2017
11
4
8
27
34 | İstanbul Anadolu

Mr.Acar' Alıntı:
Arkadaşlar güncel NMSARC.86055253.pak dosyasına upload eder misiniz? Bir bakayım.
http://s3.dosya.tc/server17/5qsqll/NMSARC.86055253.zip.html

Dosya burada. Yalnız dosya indikten sonra uzantıyı pak olarak değiştirin. Yüklediğim site pak uzantılı dosya kabul etmediği için uzantısını değiştirdim.

Mr.Acar

Mr.Acar

Üye
9 Tem 2018
27
1
6
20
34 | İstanbul Avrupa

Arkadaşlar selam. Oyunu SDN'den bir arakadaş çeviri ile çevirmiş ve tamamlamış.
https://forum.shiftdelete.net/threads/translate-no-mans-sky-turkce-yama-erdeminoffun-devami.607296/
Buradan erişebilirsiniz. Ben de çeviriyordum bu oyunu (çevirisiz) ancak bu translate yamasına karşı muhalefet olmak istemiyorum. Yarısına kadar gelmiştim.

Projeyi başlattığımı haber vermedim çünkü yamaya her gün vakit ayıramıyordum açıkçası. Projeyi başlayan Erdeminof'a teşkkürlerimi buradan iletiyorum.

Ben de diğer yamalara göz atayım daha planlarımız var ;)

E

efekancandan

Üye
5 Eyl 2017
11
4
8
27
34 | İstanbul Anadolu

Mr.Acar' Alıntı:
Arkadaşlar selam. Oyunu SDN'den bir arakadaş çeviri ile çevirmiş ve tamamlamış.
https://forum.shiftdelete.net/threads/translate-no-mans-sky-turkce-yama-erdeminoffun-devami.607296/
Buradan erişebilirsiniz. Ben de çeviriyordum bu oyunu (çevirisiz) ancak bu translate yamasına karşı muhalefet olmak istemiyorum. Yarısına kadar gelmiştim.

Projeyi başlattığımı haber vermedim çünkü yamaya her gün vakit ayıramıyordum açıkçası. Projeyi başlayan Erdeminof'a teşkkürlerimi buradan iletiyorum.

Ben de diğer yamalara göz atayım daha planlarımız var ;)
Bilgi için teşekkürler hiç haberim olmuyor yamalardan. İyi oldu bu. This is the police çevirisine odaklanın bence. Güzel oyundur. 2. Sini oynama şansım olmadı ama ilkinde hayla açıp oynarım. Çok anlaşılmaz ingilizcesi var translateden zor çözüyorum. Müzikler falan fena.