• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom

  • Konbuyu başlatan Bonjour
  • Başlangıç tarihi
Bonjour

Bonjour

Üye
5 Eyl 2017
17
1
3
34
41 | Kocaeli

Oyun Adı: Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom
Oyunun Anadili: İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi: 23 Mart 2018
Oyunun Türü: MaceraRYO
Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu? Hayır

İlk oyunu PC'ye çıkmayan bu oyun serisi ikinci oyunuyla PC'ye de çıkış yaptı. Aldığı puanlardan ve RPG oyunu olmasından mümkünse çevrilmesini isteyeceğim. 

Oyunun Konusu:
Ni no Kuni'nin etkileyici dünyasına hoş geldin!
Darbe ile devrildikten sonra, genç kral Evan yeni bir krallık kurmak ve halkını onları tehdit eden karanlık güçlerden koruyarak dünyasına birlik getirmek için sıra dışı bir maceraya doğru yola çıkar.
Anime film ile video oyun arasındaki sınırları aşan bu unutulmaz serüvende ona katıl. LEVEL-5 tarafından geliştirilen Ni no Kuni II, efsanevi sanatçı Yoshiyuki Momose tarafından büyüleyici karakter tasarımları ve dünyaca ünlü Joe Hisaishi'nin bestelediği heyecan verici soundtrack ile öne çıkıyor.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JvjZnpaFR_I[/video]

Aldığı Puanlar: https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Ni_no_Kuni_II_Revenant_Kingdom_inceleme_Puanlari-90433.htm
 
E

Ece Yüksekdağ

Yeni Üye
26 Mar 2018
1
0
0
27
55 | Samsun

Cok guzel oyuna benzıyor ınsallah cevırısı yapılır..