• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Morrowind Türkçe Yama İstek.

• Konbuyu başlatan Haşim Solak
  • Başlangıç tarihi
H

Haşim Solak

Yeni Üye
28 Ocak 2018
2
0
0

arena,oblivion ve skyrim bunların türkçe yamaları mevcut zaten daggerfall oyanamayı denedim ama olmadı bu yüzden Morrowind e baktım oynanış çok güzel grafik bnm için önemli değil ama ingilizce çoğu kelimeyi anlasamda cümle kuramıyorum o yüzden hiç oynayamadım araştırdım oynu oynayan bazı arkadaşlar bile zorlanmış görevi ararken kaybedenler olmuş quest maker olmadığından ingilizce bilmek lazım bu yüzden bir bakarsanız sevinirim

Oyun Adı: The Elder Scrolls III: Morrowind
Oyunun Anadili: İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi: 2002
Oyunun Türü: Açık dünya, RPG
Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu?: Hayır

D

diavlondon

Yeni Üye
10 Ara 2017
2
0
0
18
35 | İzmir

Evet, Morrowind çevirisi olur ise tadından yenmez.

O

Opalkah

Yeni Üye
29 Nis 2018
1
0
0
29
Belirtilmemiş

Kesinlikle çevrilmeli oyunun dili gerçekten ağır ve aslında oldukça güzel bir oyun, oyunu bitirmiştim bir kaç yıl önce ancak her görevde internetten bir şeyler bakma gereksinimi duydum çünkü oyunun dili gerçekten ağır tr yamayı hak eden bir oyun bence de çevrilmeli.

Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
38
103
33
19
34 | İstanbul Anadolu

Haşim Solak' Alıntı:
arena,oblivion ve skyrim bunların türkçe yamaları mevcut zaten daggerfall oyanamayı denedim ama olmadı bu yüzden Morrowind e baktım oynanış çok güzel grafik bnm için önemli değil ama ingilizce çoğu kelimeyi anlasamda cümle kuramıyorum o yüzden hiç oynayamadım araştırdım oynu oynayan bazı arkadaşlar bile zorlanmış görevi ararken kaybedenler olmuş quest maker olmadığından ingilizce bilmek lazım bu yüzden bir bakarsanız sevinirim

Oyun Adı: The Elder Scrolls III: Morrowind
Oyunun Anadili: İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi: 2002
Oyunun Türü: Açık dünya, RPG
Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu?: Hayır
Dosyalarına Bir Göz Atabilirim Eğer Düzenleyebilirsem Çevirisi Olabilir.

N

northener1907

Yeni Üye
23 Mar 2018
1
0
0
23
72 | Batman

Bu oyun çevirilirse Türk oyuncularına çok büyük bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Çok mükemmel bir oyun. Türkçe olarak da bir kez bitirmeyi çok ama çok isterim. Umarım çevirirsiniz.