• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Memnuniyet Anketi

• Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi

Sitemizin gidişatını nasıl buluyorsunuz?

• Çok İyi

Kullanılan: 5 26.3%
  • İyi

Kullanılan: 3 15.8%
  • İdare Eder

Kullanılan: 8 42.1%
  • Kötü

Kullanılan: 1 5.3%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 2 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
admin

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

Sitemiz ile ilgili önerileriniz bizler için önemlidir. Sitenin gidişatını nasıl buluyorsunuz?

U

Ulas Ates

Yeni Üye
17 Kas 2018
0
0
3

Eleştirimi söyleyeyim bir çeviri bitmeden başka çeviriye geçen çevirmen arkadaşlar var bir tanesi 12 çeviri ile uğraşıyorum diyordu. Siz bir oyunu açtığınız zaman bizlerde o oyuna ait bir beklenti oluyor ve hemen çıkmasını istiyoruz içten içe. Biz bu halde beklerken bir bakıyoruz hoop şu çevri başlamıştır hooop bu çevride başladı sonra zooopp e bu çevriyi de başlatalım cart curt derken her beklenen oyunun süresi gittikçe artıyor ve bu insanları rahatsız ediyor. Sadece bizim için değil kendisi içinde yorucu bir durum. Benim tavsiyem bir oyun bittikten sonra diğerine geçilmesi olurdu. Bu söylediklerime en büyük kanıt This is the Police çevirisidir 2-3 aydır 98 de kaldı. Ve 2 ay dan kısa sürede bitebilecek bir oyundur kendisi ama şubat 8'de 5. ayını kutlayacağız. Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım kesinlikle bir kişi üstünden yada yaralayıcı bir eleştiri yaptığımı düşünmüyorum ve tekrar altını çiziyorum Hem kendisi hem'de biz bekleyenler için zor bir durum diye...

E

emreyuksel

Yeni Üye
31 Ocak 2019
0
0
0
24
34 | İstanbul Avrupa

1 ayda bitebilecek bir oyunun yaması 5 ay geçmesine rağmen çıkmıyor. Yetmediği gibi başka yama çalışmalarına start veriliyor. Ya sen 1 aylık yamayı 5 ayda bitirememişsin ve 8-9 tane farklı oyunun çevirisine başlıyorsun bu nasıl bir mantık. Bunun siteye olan ekstra zararı ise siteye  bağış yapmayı düşünen insanları soğutması. Ki yazık olan bence bu sitede potansiyel vardı.

ULUTÜRK

ULUTÜRK

Yeni Üye
17 Ocak 2019
2
0
0
27
35 | İzmir

Arkadaşların belirttiği gibi, bir çalışma tamamlanmadan başka bir oyunun çeviri çalışmasına başlanması hoş değil. Önce belirli bir kısmı tamamlanmış olan oyunların Türkçe çevirisine öncelik verilmeli, Fallout 3 gibi önemli oyunların deneme süreci hızla tamamlandıktan sonra diğer oyunları çevirilmeye başlanılması daha yararlı olur.

E

efekancandan

Üye
5 Eyl 2017
11
4
8
27
34 | İstanbul Anadolu

Site hızı 9
Site teması 10
Site içeriği 9
Çevirmenler 5 (güncel bilgi verilmediği için)
Geri dönüş 7

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
343
263
37
20 | Denizli

Arkadaşlar sorunlarınızı anlıyorum. Bu yüzden arka fontta çalışmalar devam ediyor. Bazı yama konuları kaldırıldı. Çevirmen arkadaşlarımız bu konuda uyarıldı zaten. Tek çeviriye odaklanılıp tamamlanılması olarak belirttik. Geri dönüşeriniz için teşekkürler