• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Man Of the House Çeviri Çalışması (Askıda)

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

ÇEVİRİ HALİHAZIRDA TARAFIMCA YÜRÜTÜLMEMEKTEDİR. 0.8.1 SÜRÜMÜNDE ÇEVİRMEYİ BIRAKTIM.

OYUNUN LİNKİ: https://f95zone.to/threads/man-of-the-house-v0-9-3-extra-faerin.3691/

Oyun Tanıtımı:
Oyunu, mükemmel kızlar ile dolu bir şehirde, genç bir yetişkin olarak oynuyorsunuz. Günümüz RPG oyunlarına çok benzer bir oyun. Karakterinizi özelleştirebiliyor, istatistiklerini kontrol edebiliyorsunuz. Her bir karakterin kendine özgü bir hikayesi bulunmakta. Her 10-15 gün arasında yeni güncellemeler gelmekte. Toplam kullanıcısı sayısı bir milyonun üzerinde. Her bir güncelleme oyuna, yeni özellikler, hikayeler, sahneler ve mekanlar ekliyor. Oyun tamamen ücretsiz.

Destek İçin:
Oyunun üreticisi Faerin, maalesef herhangi bir kaynaktan düzenli maddi destek almamakta. Olur da destek vermek isteyen olursa Patreon linkini veriyorum. Her bir patronuna özel hediyeler vermekte. Patron sürümlerindeki oyun daha da farklı bir halde. Link bu :
https://www.patreon.com/faerin

Çevirmenler:

Ümitcan Eravcı - KederliLahmacun % 55
Emre Şabahat - %25
Cenk Baytınaz - %20

Oyununun halihazırda, Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve Rusça dilleri bulunmaktadır.

Son Güncelleme Tarihi: 17/08/2018
Yapımcı: https://www.patreon.com/faerin
Sürüm: 0.9.4b (extra)
Platformlar: Windows/PC

Resimler:

Güncellenecektir...

Dipnot:
1-Üstteki tarihler, istatistiklerin kodlarında bir sorun olduğu için ingilizce kalıyorlar ne kadar çevirirsem çevireyim o konuda özür dilerim.
2-Konu düzenli olarak güncellenecek.
3-Lütfen 18 yaşının altında iseniz yamayı indirmeyiniz:)

Oyun Linki + Türkçe Yama:
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.
BAĞIŞ YAPMAK İÇİN
FİNANSBANK ENPARA
IBAN NO
TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97

FERİT KÖŞE

Moderatör tarafında düzenlendi:

pasabey

Üye
11 Nis 2018
13
0
0
26
34 | İstanbul Avrupa

RE: Yetişkin Oyunu Man Of The House (Bağımsız Yapımcı: Faerin) Türkçe Çeviri Çalışması

oyunun son güncellemesini yükleyebilir misiniz?

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Cvp: Yetişkin Oyunu Man Of The House (Bağımsız Yapımcı: Faerin) Türkçe Çeviri

Önümüzdeki üniversite sınavına hazırlanmamdan ötürü bu platformda eskisi gibi aktif olamayacağım maalesef. Fakat isteğiniz üzerine oyunun son sürümünü ekledim. Cevap veremez isem affola.

pasabey

Üye
11 Nis 2018
13
0
0
26
34 | İstanbul Avrupa

RE: Cvp: Yetişkin Oyunu Man Of The House (Bağımsız Yapımcı: Faerin) Türkçe Çeviri

KederliLahmacun' Alıntı:
Önümüzdeki üniversite sınavına hazırlanmamdan ötürü bu platformda eskisi gibi aktif olamayacağım maalesef. Fakat isteğiniz üzerine oyunun son sürümünü ekledim. Cevap veremez isem affola.
oyunun v0.7.2 si çıktı ama yeni sahnelerde türkçe yok. çeviren biri çıkar mı acaba?

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

RE: Cvp: Yetişkin Oyunu Man Of The House (Bağımsız Yapımcı: Faerin) Türkçe Çeviri

pasabey' Alıntı:
KederliLahmacun' Alıntı:
oyunun v0.7.2 si çıktı ama yeni sahnelerde türkçe yok. çeviren biri çıkar mı acaba?
Yakın zamanda çevirebilirsem ben çevireceğim. Onun dışında gönüllü biri çıkmaz bence.

Ali Baba20

Üye
8 Ocak 2018
39
0
6
33
20 | Denizli

RE: Yetişkin Oyunu Man Of The House (Bağımsız Yapımcı: Faerin) Türkçe Çeviri Çalışması

tahmini süre nezaman cevrilir.

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Ali Baba20' Alıntı:
tahmini süre nezaman cevrilir.
Az önce v.0.7.0'ın çevirisini tamamladım.
[hr]
Sınav hazırlıklarımdan ötürü 2 versiyon geride kaldım. Geriye kalan versiyonları da tamamlayacağım eğer textler elime geçerse bugün.

Ali Baba20

Üye
8 Ocak 2018
39
0
6
33
20 | Denizli

öncelikle Allah sınav hazırlıklarından basırı olmanı insallah istedeğin biryerlere gelmeni Cenabı Allah Nasip Etsin ve İnsallah Anlının Akıyla Bu ceviriyde Tamamlarsın Şimdiden kolay gelsin basırılar dilerim saygılar.

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Ali Baba20' Alıntı:
öncelikle Allah sınav hazırlıklarından basırı olmanı insallah istedeğin biryerlere gelmeni Cenabı Allah Nasip Etsin ve İnsallah Anlının Akıyla Bu ceviriyde Tamamlarsın Şimdiden kolay gelsin basırılar dilerim saygılar.
Güzel yorumunuz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu işe devam etmek için bana moral veren yorumlar sizin yaptığınız yorumlar gibi.

Ali Baba20

Üye
8 Ocak 2018
39
0
6
33
20 | Denizli

selamün aleyküm ceviri tamamlandimi ve güncellendimi?

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Ali Baba20' Alıntı:
Tüm versiyonları çevirdim ve oyunun sahibi Faerin'e sundum. Nisanın 25'inde eklenecek tüm çeviriler.

Ali Baba20

Üye
8 Ocak 2018
39
0
6
33
20 | Denizli

Eyvallah Cenabı allah Tüm İstekteklerini tez zamanında yerine getirsin ellerine kollarına sağlık kardeşim ...

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Ali Baba20' Alıntı:
Eyvallah Cenabı allah Tüm İstekteklerini tez zamanında yerine getirsin ellerine kollarına sağlık kardeşim ...
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İnşallah Allah sizinde isteklerinizi tez zamanda yerine getirir.

pasabey

Üye
11 Nis 2018
13
0
0
26
34 | İstanbul Avrupa

KederliLahmacun' Alıntı:
Ali Baba20' Alıntı:
Tüm versiyonları çevirdim ve oyunun sahibi Faerin'e sundum. Nisanın 25'inde eklenecek tüm çeviriler.
çeviri için teşekkürker. emeğine sağlık. buna benzer oyunları çevirmeyi düşünür müsün? big brother yada dream of desire gibi?

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

pasabey' Alıntı:
KederliLahmacun' Alıntı:
çeviri için teşekkürker. emeğine sağlık. buna benzer oyunları çevirmeyi düşünür müsün? big brother yada dream of desire gibi?
Big Brother için birkaç text de emeğim var az da olsa. Onun dışında My new roommate diye bir oyunu çevirmeyi planlıyorum.

pasabey

Üye
11 Nis 2018
13
0
0
26
34 | İstanbul Avrupa

KederliLahmacun' Alıntı:
pasabey' Alıntı:
Big Brother için birkaç text de emeğim var az da olsa. Onun dışında My new roommate diye bir oyunu çevirmeyi planlıyorum.
kolay gelsin. çevirirseniz burada paylaşırsınız değil mi?

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

pasabey' Alıntı:
KederliLahmacun' Alıntı:
kolay gelsin. çevirirseniz burada paylaşırsınız değil mi?
Kesinlikle.

Ali Baba20

Üye
8 Ocak 2018
39
0
6
33
20 | Denizli

selamün aleyküm kardeşim ceviri güncellendimi 25 inde yayınlanacak demiştiniz durum nedir şimdiden teşekkürler

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Ali Baba20' Alıntı:
selamün aleyküm kardeşim ceviri güncellendimi 25 inde yayınlanacak demiştiniz durum nedir şimdiden teşekkürler
Çeviriler maalesef 27 Nisan'a ertelendi 2 gün gecikme ile yayınlanacak. Yayınlandığı an buradan paylaşacağım.

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
16
38
19
6 | Ankara

Cvp: Yetişkin Oyunu Man Of The House (Bağımsız Yapımcı: Faerin) Türkçe Çeviri

Yeni sürüm eklendi. İyi eğlenceler.