• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Life is Strange: Before The Storm PC EP1-EP2-EP3 %100 Türkçe Yama Çıktı

• Konbuyu başlatan KederliLahmacun
  • Başlangıç tarihi
KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Yama Durumu : %100 Tamamlandı

Proje Yöneticisi :
ferex28

Tool:
ferex28

Çevirmenler:
Ümitcan Eravcı - KederliLahmacun
Muaz Duran - mzzmdrn
Ahmet Tüfekci - admin
Ferit Köşe - ferex28
Furkan Duran
Enes Yarıkan
Kerem Aygün
Batuhan Çebi - Aqely

Kurulum Programı:
Mr.Acar - Eren Acar

OYUN İÇİ RESİMLER:

İndirmek için Tıklayın

Kurulum: RAR dosyasının içindeki exe dosyasını masaüstüne çıkartın. Exe dosyasını oyunun Localiztion kısmına ekletin. Normalde oyununuz "C:\Steam\SteamApps\common\Life is Strange - Before the Storm\Life is Strange - Before the Storm_Data\StreamingAssets\Localization" kısmında olması gerekir farklı bir disk ya da fark dosyalarda bulunduruyor iseniz exe aracının "gözat" kısmından "Localiztion" dosyasını seçin.

Eğer yama çalışmaz ise exe dosyasını masaüstüne yükletin. Ardından çıkan "EN" dosyasını oyunun Localiztion içindeki "EN" klosörü ile değiştirin.

Eğer EXE aracından herhangi bir hata alıyorsanız. Aşağıda indirdiğiniz EN dosyasını oyunun Localiztion içindeki klasörün içine atın.
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Hataları linkteki tabloya yazınız. Küçük de olsa gözden kaçan birkaç şey var.

www.trgamestudio.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

mzzmdrn

Üye
Çevirmen
31 Ağu 2017
12
0
0
22
34 | İstanbul Anadolu

RE: Life is Strange: Before The Storm ep1-ep2-ep3 %100 Türkçe Yama (TESTER ARANIYOR)

Reserved.

T

tr0ublemkr

Yeni Üye
3 Şub 2018
0
0
0
28
16 | Bursa

RE: Life is Strange: Before The Storm ep1-ep2-ep3 %100 Türkçe Yama (TESTER ARANIYOR)

Emekleriniz için hepinize teşekkürler.
Başka bir oyun için siteye kayıt olmuştum, bu konu denk geldi LIS oynamak için sıraya koyduğum bir oyun. Eğer sadece oyunu oynayıp türkçe imla ve kelime hatalarına bakacaksak ben de yardım edebilirim.

B

bled03

Yeni Üye
6 Şub 2018
2
0
0
27
2 | Adıyaman

RE: Life is Strange: Before The Storm ep1-ep2-ep3 %100 Türkçe Yama (TEST AŞAMASI BİTTİ)

Oyunu oynamak için yamanızı bekliyorum hocam. Elinize sağlık  :)

G

geraltofrivia

Yeni Üye
3 Eyl 2017
4
0
0
29
Belirtilmemiş

RE: Life is Strange: Before The Storm ep1-ep2-ep3 %100 Türkçe Yama (TEST AŞAMASI BİTTİ)

Sabırsızlıkla bekliyoruz , kolay gelsin. :)

P

prolotus37

Yeni Üye
3 Eyl 2017
2
0
0
27
Belirtilmemiş

beklemedeyiz :)

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

Yama testi bitmiş olup,linki konuya eklenmiştir.

S

smyleface

Yeni Üye
19 Şub 2018
4
0
0
32
Belirtilmemiş

Merhaba.
EP1'i az önce bitirdim.
Oldukça fazla yerde çevrilmemiş metin ve yanlış çevirililer mevcut.
Benim yaptığım seçimler biraz tersti ve bu farklı diyalogları tetiklediği için olduğunu düşünüyorum.(çevrilmemiş yerler için bunu söylüyorum.)
Bunun bir amme hizmeti olduğunun farkındayım.Dolayısıyla buraya gelip de "olmamış,yapamamışsınız"demek için bunları yazmıyorum.
Sadece bilginiz olsun diye belirtmek istedim.Umarım yanlış anlamazsınız.
Emeğiniz için binlerce kez teşekkürler...

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

smyleface' Alıntı:
Merhaba.
EP1'i az önce bitirdim.
Benim yaptığım seçimler biraz tersti ve bu farklı diyalogları tetiklediği için olduğunu düşünüyorum.(çevrilmemiş yerler için bunu söylüyorum.)
Bunun bir amme hizmeti olduğunun farkındayım.Dolayısıyla buraya gelip de "olmamış,yapamamışsınız"demek için bunları yazmıyorum.
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim tüm ekip adına. Çevrilmeyen yerleri elimden geldiğince düzeltmeye çalışırım.

M

mzzmdrn

Üye
Çevirmen
31 Ağu 2017
12
0
0
22
34 | İstanbul Anadolu

smyleface' Alıntı:
Merhaba.
EP1'i az önce bitirdim.
Kısa süre sonra bir hata bildirim formu ekleyeceğim. Eğer yazarsanız oraya hataları hızlı şekilde güncellebiliriz. EP1'i yaklaşık 6 ay önce çevirmiştik, hata olmadığını sanıyordum ama olabilir biz de insanız. Güzel yorum için teşekkür ederiz.

M

mzzmdrn

Üye
Çevirmen
31 Ağu 2017
12
0
0
22
34 | İstanbul Anadolu

Dosya güncellendi.
Eksiklikler giderildi.
Form eklendi.

İyi oyunlar.

O

Oğuz Vurdumduymaz

Yeni Üye
24 Şub 2018
1
0
0

En son Bonus paket deki max ile olan yerde ceviri var mıdır internette bulamadım

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

Oğuz Vurdumduymaz' Alıntı:
En son Bonus paket deki max ile olan yerde ceviri var mıdır internette bulamadım
Bulamazsınız çünkü daha o episode çıkmadı bile. Martın 3'ünde çıkacak diye biliyorum. Çıktığında çevirmek isterim.

B

brnsl11

Yeni Üye
27 Şub 2018
2
0
0
14
7 | Antalya

Farewall'u (yanlış yazmış olabilirm) da çevirecek misiniz?

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

brnsl11' Alıntı:
Farewall'u (yanlış yazmış olabilirm) da çevirecek misiniz?
Ben çevirme taraftarıyım şahsen. Büyük bir ihtimal de çevireceğiz.

G

geraltofrivia

Yeni Üye
3 Eyl 2017
4
0
0
29
Belirtilmemiş

Bonus bölüm çevrilecek mi ?

KederliLahmacun

KederliLahmacun

Moderator
4 Eyl 2017
123
17
38
19
6 | Ankara

geraltofrivia' Alıntı:
Bonus bölüm çevrilecek mi ?
Kesinlikle. En yakın zamanda çevrilip paylaşılacak zaten kısa bir bölümdü.

S

smyleface

Yeni Üye
19 Şub 2018
4
0
0
32
Belirtilmemiş

Farewell bölümü çıkışını yaptı.

Heyecanla çeviriyi bekliyoruz.

Şimdiden teşekkürler...