• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Game Of Thrones RPG Tr Yama (ÇIKTI)

• Konbuyu başlatan Kerem Aygün
  • Başlangıç tarihi
F

frencesco

Yeni Üye
19 Tem 2018
2
0
0
29
1 | Adana

diğer bölümleride merakla bekliyorum. ellerine sağlık

F

frencesco

Yeni Üye
19 Tem 2018
2
0
0
29
1 | Adana

çeviren usta bıraktımı acaba ? üzüldüm ya

Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
29
131
33
19
34 | İstanbul Anadolu

frencesco' Alıntı:
çeviren usta bıraktımı acaba ? üzüldüm ya
Kardeşim Devam Edeceğim Dedigim Bir Çevirici Bırakmam,Devam Ediyor Çeviri Tek Gereken Biraz Sabır.

B

Berkay Atağ

Yeni Üye
30 Ara 2018
1
0
0

Link içerisinde rar dosyası bozulmuş açılmıyor düzeltir misin?

Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
29
131
33
19
34 | İstanbul Anadolu

Berkay Atağ' Alıntı:
Link içerisinde rar dosyası bozulmuş açılmıyor düzeltir misin?
Rar Dosyasında Sorun Yok Winrarınızın Güncel Olduğundan Emin Olun.

musti88

musti88

Yeni Üye
13 Nis 2019
1
0
1
29
istanbul

son durum nedir

HanDreafuLL

HanDreafuLL

Yeni Üye
14 Ocak 2019
2
1
1
19
34 | İstanbul Avrupa

PROJE YÖNETİCİSİ:Kerem Aygün
ÇEVİRMENLER:Kerem Aygün
ÇEVİRİLEN EPİSODELAR:1
KURULUM:İndirdiğiniz Dosyayı Oyunun Game Of Thrones/AgotGame/Content/localization Klasörüne Atın
Alıntı yok
Türkçe yamanın olmadığını görünce üzülmüştüm. Şimdi ise hiç beklemediğim anda Türkçe yamasının çıktığını keşfettim. Acilen bakmam lazım :D.

Reactions: Kerem Aygün