• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Game Of Thrones RPG Tr Yama (ÇIKTI)

• Konbuyu başlatan Kerem Aygün
  • Başlangıç tarihi
Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
29
131
33
19
34 | İstanbul Anadolu

PROJE YÖNETİCİSİ:Kerem Aygün
ÇEVİRMENLER:Kerem Aygün
ÇEVİRİLEN EPİSODELAR:1
KURULUM:İndirdiğiniz Dosyayı Oyunun Game Of Thrones/AgotGame/Content/localization Klasörüne Atın
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

Teşekkürler, Türkçe yama olması gereken olmazsa olmaz oyunlardan bir tanesi. Önceden almayı düşünmüştüm fakat vazgeçmiştim. Çünkü oyunun hikayesini anlamak gerekiyor. Siz çevirdiğinize göre satın alacağım. Ayrıca diğer episode'lar ne zamana çevrilir?

Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
29
131
33
19
34 | İstanbul Anadolu

Gökdeniz Çetin' Alıntı:
Teşekkürler, Türkçe yama olması gereken olmazsa olmaz oyunlardan bir tanesi. Önceden almayı düşünmüştüm fakat vazgeçmiştim. Çünkü oyunun hikayesini anlamak gerekiyor. Siz çevirdiğinize göre satın alacağım. Ayrıca diğer episode'lar ne zamana çevrilir?
2.Episode'Un Yarısındayım Tek Başıma Çeviriyorum Ve Epey Uzun Textleri Var,Elimden Geldiğince Hızlı Bitirmeye Çalışacağım

Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

Kerem Aygün' Alıntı:
Gökdeniz Çetin' Alıntı:
2.Episode'Un Yarısındayım Tek Başıma Çeviriyorum Ve Epey Uzun Textleri Var,Elimden Geldiğince Hızlı Bitirmeye Çalışacağım
Oyunu çevirirken dizisini izlediğin diye tahmin ediyorum. Bildiğin üzere dizi çevirisi Cem Özdemir (eşekherif) tarafından yapıldı ve yaptığı çevirideki terimlere hepimiz alıştık. Örneğin Telltale Games serisinde çevirmenler farklı terimler kullanmışlardı. Örneğin Night's Watch, Gece Bekçileri değil Gece Nöbetçileri olacak. Jon Snow'un soyismi Kar olarak çevrilmeyecek. Winterfell, Kışyarı olarak çevrilecek. Gibi gibi, zaten dizisini izlediyseniz bunları bilirsiniz. Ayrıca Game of Thrones'un köklü bir tarihi var. Umarım çevirirken bilerek çeviriyorsunuz, çeviriyi oyunda test etmek de lazım.

Tabii şu an yamanızı görmedim henüz bilmiyorum fakat yine de söyleyeyim dedim. Yaz indirimleri geldiğinde oyunu edineceğim.

K

KabSkannar

Üye
4 Ocak 2018
16
0
1
29
Belirtilmemiş

Çok teşekkürler. Merak ettiğim bir oyundu. Sanırım DLC'si de var.

K

KabSkannar

Üye
4 Ocak 2018
16
0
1
29
Belirtilmemiş

Yamayı test ettim. Açıkçası beklediğim gibi değil. Çok fazla hata var ve %100 değil. Sadece diyologlar çevirilmiş. Dİğer herşey ingizlice. Bence acele etme ve üzerinde biraz detaylı çalış.

Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

KabSkannar' Alıntı:
Yamayı test ettim. Açıkçası beklediğim gibi değil. Çok fazla hata var ve %100 değil. Sadece diyologlar çevirilmiş. Dİğer herşey  ingizlice. Bence acele etme ve üzerinde biraz detaylı çalış.
İşte bundan bahsediyorum. Kerem Aygün bu yamaya özen göstererek çevir. Baştan savma yapma.

Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
29
131
33
19
34 | İstanbul Anadolu

KabSkannar' Alıntı:
Yamayı test ettim. Açıkçası beklediğim gibi değil. Çok fazla hata var ve %100 değil. Sadece diyologlar çevirilmiş. Dİğer herşey  ingizlice. Bence acele etme ve üzerinde biraz detaylı çalış.
Başka Aynı Anda Çevirdiğim Çok Oyun Var,Bu Yamayı Çok Önceden Yapmıştım Arşivde Kalmış.Aslında Episode 1 Den Sonrasını Çevirmeyecektim,Fakat Tüm Oyunu Çevirme Kararı Aldım.Ayrıca Oyun Menüsüde Türkçe O Dosyayı Paylaşmamışım.En Kısa Sürede Güncelleyeceğim Linki.

Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

Kerem Aygün' Alıntı:
KabSkannar' Alıntı:
Başka Aynı Anda Çevirdiğim Çok Oyun Var,Bu Yamayı Çok Önceden Yapmıştım Arşivde Kalmış.Aslında Episode 1 Den Sonrasını Çevirmeyecektim,Fakat Tüm Oyunu Çevirme Kararı Aldım.Ayrıca Oyun Menüsüde Türkçe O Dosyayı Paylaşmamışım.En Kısa Sürede Güncelleyeceğim Linki.
Tüm bölümleri çevirirsen çok iyi olur, sırf İngilizce diye almamıştım oyunu. Oyunun oynanışı pek iyi olmasa da, hikayesi bizzat George R. R. Martin'den bu yüzden oynamak istiyordum uzun zamandır. KabSkannar çok fazla hata var demiş, o zaman biraz daha özen gösterip ilk bölümü yeniden düzenlemelisin

K

KabSkannar

Üye
4 Ocak 2018
16
0
1
29
Belirtilmemiş

Oyun fena değil. GOT evrenine farklı bir açıdan bakarak içine girmemizi sağlıyor. Çok iyi mi dersek hayır ama idare eder. Oynanabilir bir oyun. Tabii ki türkçe yama ile. Ya da ileri düzey ingilizce ile. Çünkü oyun içerisinde seçimler yapabiliyoruz. Hikayeyi anlamadan ilerlemek sıkabiliir.

Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

Oyun şu an %50 indirimle 15 TL

Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

Yama çevirisi ne durumda? Durduysa ben devralabilirim. Özelden dosyayı nasıl açtığınızı söylerseniz :)

Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
29
131
33
19
34 | İstanbul Anadolu

Gökdeniz Çetin' Alıntı:
Yama çevirisi ne durumda? Durduysa ben devralabilirim. Özelden dosyayı nasıl açtığınızı söylerseniz :)
Çeviri Devam Ediyor.Episode 2'Nin Yarısı Çevirildi.

K

KabSkannar

Üye
4 Ocak 2018
16
0
1
29
Belirtilmemiş

Kerem Aygün' Alıntı:
Gökdeniz Çetin' Alıntı:
Ama öncedende yarıdayım demiştin. ::) aceleye getirmek iyi olmaz ama sabırsızız işte.

Kerem Aygün

Kerem Aygün

Administrator
Yönetici
Çevirmen
16 Ara 2017
29
131
33
19
34 | İstanbul Anadolu

KabSkannar' Alıntı:
Kerem Aygün' Alıntı:
Ama öncedende yarıdayım demiştin. ::) aceleye getirmek iyi olmaz ama sabırsızız işte.
Dostum Aynı Anda 4 Oyun Çeviriyorum.Ve Bu Şuan İçin En Basit Yamam Diyebilirim.Biraz Üstüne Gitsem 1 Haftada Biter Fakat Daha Önemli Yamalarıma Yoğunlaşmam Gerek.

C

cbatur

Yeni Üye
1 Şub 2018
2
0
1
37
48 | Muğla

Emeklerinize sağlık, sayenizde TR olarak oynayabiliyoruz...

T

taha231

Yeni Üye
2 Tem 2018
1
0
0
21
23 | Elazığ

emek için teşekürler , maleef oyunu indiremiyorum acaba birileri türkçe oynanış vidosu çekebilirmi görmek isterim hikayesi çok güzel diyorlar

Gökdeniz Çetin

Gökdeniz Çetin

Üye
7 Ocak 2018
11
0
0

Kerem Aygün' Alıntı:
KabSkannar' Alıntı:
Dostum Aynı Anda 4 Oyun Çeviriyorum.Ve Bu Şuan İçin En Basit Yamam Diyebilirim.Biraz Üstüne Gitsem 1 Haftada Biter Fakat Daha Önemli Yamalarıma Yoğunlaşmam Gerek.
Aynı anda neden 4 oyun çeviriyorsun? Bir sıraya koy, tek tek çevir oyunları.

K

KabSkannar

Üye
4 Ocak 2018
16
0
1
29
Belirtilmemiş

Aynı anda bencede zorlama bu kadar kardeş.