• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Fallout 3 Türkçe Yama V2 yayınlandı (Açıklama T. Yama kurulum rehberinde)

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
307
263
37
20 | Denizli

22

PROJE YÖNETİCİSİ
Mastertranslator

ÇEVİMENLER
Mastertranslator- Halil İbrahim Börükan
Revold20
Erdoğan Togay
Afşin Bey
Findukman

V2 ÇEVİRİSİ BİTMİŞTİR. KONTROLLERE GEÇİLMİŞTİR.
Point Lookout Çevirisinden haberdar olmanız icin link
Şekerbank
Halil İbrahim Börükan Adına

IBAN NO:
TR620005901630130163019202

HESAP NO:
163019202

Şube Kodu:163

YAMA İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

KURULUM BİLGİLERİ LİNKTE MEVCUTTUR

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blackfire

Üye
6 Ara 2017
8
0
0
49
34 | İstanbul Anadolu

RE: Fallout 3 GOTY PC Türkçe Yama ÇIKTI

mastertranslator sana olan inancımızı hiç bir zaman yitirmedik. yamayı bekliyoruz. başarılar. :rolleyes:
[hr]
Bu arada yamaya nasıl ulaşacağız. Yamaya bağış için bir ziraat bankası iban numarası yayınlar mısınız. Lütfen yapılması gerekenleri net bir şekilde yazın. Artık yamayı kurup oynamak istiyorum. :shy:

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
307
263
37
20 | Denizli

Blackfire' Alıntı:
mastertranslator sana olan inancımızı hiç bir zaman yitirmedik. yamayı bekliyoruz. başarılar.  :rolleyes:
[hr]
Bu arada yamaya nasıl ulaşacağız. Yamaya bağış için bir ziraat bankası iban numarası yayınlar mısınız. Lütfen yapılması gerekenleri net bir şekilde yazın. Artık yamayı kurup oynamak istiyorum.  :shy:
ekleyeceğiz.Ondan bilgişlerin gelmesini bekliyorum.konuya ekleyip kendisiyle iletişime geçip yamaya erişebileceksiniz.

6 Eyl 2017
10
0
0
36
1 | Adana

mastertranslator kolay gelsin hocam. Sonunda yamayı bitirdin; gözümüz aydın. Alnının akıyla çıktın bu işten. Tebrikler. :angel:

Krkyegemen

Yeni Üye
9 Ara 2017
1
0
0

İndirme linki nerede?

davaro

Üye
2 Eki 2017
14
1
3
39
16 | Bursa

la gardaş konu açıyon diğer siteden kopyalamışsın ne bilgi vermişsin ne link birşey yok reklam için mi yaparsınınz bunları yazık yav

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
307
263
37
20 | Denizli

Blackfire' Alıntı:
Bilgiler ne zaman gelecek...  :huh:
Donanım haberde de bir arkadaş sormuştu.Oyuna Türkçe font sağlamakta yardımcı olacagım diyen bir arkadaşı yama bittikten sonra ulaşamamış.Bu yüzden yamadaki Türkçe harflerden Ş,Ğ,I harflerini metinlerde tekrardan düzenliyor.Ç,Ö,Ü desteği var.Bu yüzden biraz sabırlı olalım.Bittiginde konuda yama tamamlanmıştır yorumunu göreceksiniz.

Blackfire

Üye
6 Ara 2017
8
0
0
49
34 | İstanbul Anadolu

ferex28' Alıntı:
Blackfire' Alıntı:
Bilgiler ne zaman gelecek...  :huh:
Donanım haberde de bir arkadaş sormuştu.Oyuna Türkçe font sağlamakta yardımcı olacagım diyen bir arkadaşı yama bittikten sonra ulaşamamış.Bu yüzden yamadaki Türkçe harflerden Ş,Ğ,I harflerini metinlerde tekrardan düzenliyor.Ç,Ö,Ü desteği var.Bu yüzden biraz sabırlı olalım.Bittiginde konuda yama tamamlanmıştır yorumunu göreceksiniz.
Tamam bekliyoruz...

MechNova

Yeni Üye
17 Ara 2017
3
0
0
19
34 | İstanbul Anadolu

Gerçekten çok uzun bir bekleyiş oldu. Mastertranslator çok emek verdi yamaya umarım en kısa zamanda yama tamamlanır. Emeği geçen herkese teşekkürler

D

Dr.error

Guest

tahminen nezaman çıkar şimdiden teşekkürler
..

Erbab

Yeni Üye
18 Ara 2017
4
0
0

Abi yama çıkmadan başlığa neden yama çıktı yazıyorsunuz??Kalpten gidiyordum..

Sansei tr

Yeni Üye
18 Ara 2017
1
0
0
43
6 | Ankara

1.5 yıldır yamanın çıkmasını bekliyorum. Tahmini olarak yama ne zaman çıkacak ???

Jular

Yeni Üye
18 Ara 2017
1
0
0
30
34 | İstanbul Anadolu

Ramazanda iftar saatini beklerkenki hissiyata kapıldım,bitsin artık bu hasret :D

Behram Tokgöz

Yeni Üye
18 Ara 2017
1
0
0

DAYANACAK GÜCÜM KALMADI

6 Ara 2017
7
0
0
21
6 | Ankara

DH'den Yama ile ilgili bazı yorumlar.

"Ben bu çevirmene umut taciri demiştim şuan görüyorum ki çok daha ağır hakaretleri hakediyormuş kendisi.Milleti 2.5 sene bekletip tam çıkacağı zaman bağış ile vericem demesi tek kelimeyle kepazelik.Konuda hala bu herifi savunanlar var pes doğrusu."

"Bu arada Mastertranslatorun cevap verememesi insanlara verecek cevabı ve yüzü olmamasından sanırım. iyi forumlar."

"Kardeş kusura bakma ama Temmuz ayından beri "Gelecek ay yayınlanacak." denilip hâlâ yayınlanmayan yama kimse kola kolay para vermez."

"Şu an alayımız aptal yerine konuluyoruz, Ocakta da gelmezse şaşırmayın."

"
Birde siteyi üyelik onaylı yapmışlar.Sanırsın yama değil devlet sırrı paylaşıyorlar"

Haklılar :d

Erbab

Yeni Üye
18 Ara 2017
4
0
0

MechNova' Alıntı:
Şu bağış şeyi gelse de verip parasını alsak yamayı
Bağış olayı nerden çıktı hocam? :huh: