• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

efsane rpg oyunu vampire the masquerade bloodlines türkçe yama isteği

• Konbuyu başlatan FightFor Honor
  • Başlangıç tarihi
F

FightFor Honor

Yeni Üye
31 Ara 2017
0
0
0

Oyun Adı:vampire the masquerade bloodlines 
Oyunun Anadili:İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi:[font=arial, sans-serif]16 Kasım 2004[/font]
Oyunun Türü: ryo fps rpg
Daha Önce Paylaşılmış Bir Türkçe Yaması Mevcut mu? 15lik kısmı cevrildi 
 ferex28 bey   Başlamıştım cevirisine hafiften.Ama şunu belirteyim.Çok uzun testi.Baya zaman alır Perception ve Obscure cevirilerim bitsin tamamiyle kışta geliyor.Çevirmeye daha fazla yogunlasirim diye yazmıs baska yere acaba o hala devam ediyor mu devam etmiyorsa tekrardan baslar mısınız 15lik kısmı cevrilmis isterseniz ordandevam edebilirsiniz ama bu oyunu cevirirseniz  oyun dünyasına kalıcı bir   imza bırakırsınız   teşekkürler

H

Haşim Solak

Yeni Üye
28 Ocak 2018
2
0
0

FightFor Honor' Alıntı:
 ferex28 bey   Başlamıştım cevirisine hafiften.Ama şunu belirteyim.Çok uzun testi.Baya zaman alır Perception ve Obscure cevirilerim bitsin tamamiyle kışta geliyor.Çevirmeye daha fazla yogunlasirim diye yazmıs baska yere acaba o hala devam ediyor mu devam etmiyorsa tekrardan baslar mısınız 15lik kısmı cevrilmis isterseniz ordandevam edebilirsiniz ama bu oyunu cevirirseniz  oyun dünyasına kalıcı bir   imza bırakırsınız   teşekkürler
oynun görevleri çevrilmiş durumda eğer devam ederse bitirilebilir daha yeni indirdim yamayı görevler tamam bir kaç note ve diyaloglar kalmış

F

FightFor Honor

Yeni Üye
31 Ara 2017
0
0
0

Haşim Solak' Alıntı:
FightFor Honor' Alıntı:
oynun görevleri çevrilmiş durumda eğer devam ederse bitirilebilir daha yeni indirdim yamayı görevler tamam bir kaç note ve diyaloglar kalmış
ben görevleri  kendimce anlayabilirim ama  diyologlar değisik ve  oyuna has bi diyolog var  yani  türkcede  Lan kelimesi vars ordada oraya has kelimeler olduğu icin birez deği  çok zorluyor

istanbulls1926

istanbulls1926

Yeni Üye
15 Nis 2018
4
0
1
24
İstanbul

İlgili yere nasıl iletiriz, Allah aşkına şu oyunu çevirin lütfen rica ediyoruz. Yıllardır bu oyunu oynayacağım içimde ukte kaldı oynayamadım. Oyun çok diyaloglu lütfen. Gerçekten Türk yama tarihinin en büyük işlerinden birine imza atmış olursunuz. Bu arada bunu gördüm daha güncel olduğunu sırf bu konu için üye oldum rica ediyoruz çevirin oyunu lütfen