• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Dishonored Definitive Edition PS4 Türkçe Yama ÇIKTI

• Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

PC ÇEVİRİ
Oyun Çeviri

PS4 PORT
ferex28 & Javurek

.xxx dosyalarına gömmede bana yardım eden ve toolu veren Çek arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Yama gerekli testler bitince yayınlayacagım.
Yama oyuna ait çıkmış DLC senaryo çevirilerinide içermektedir.

BAĞIŞ

Yapılan bunca emek için sizde bir çay ısmarlamanız babında ENPARA hesabımı bırakıyorum.Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden bağış atabilirsiniz.

IBAN Numarasının son 6 hanesini girerek, bağış sekmesinden adıma bağış atabilirsiniz.5 TL bile gönderilebiliniyor.Buna da gerek yok diyorsanız.Buyrun içiniz rahat ediyorsa istediğiniz oyunun yamasını indirin.İyi eğlenceler

HESAP NUMARASI

38 5999 97

IBAN NUMARASI

TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97

FERİT KÖŞE

YAMA İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Son düzenleme:
Reactions: aknctn
A

aknctn

Üye
26 Şub 2019
9
0
1
28
İstanbul

Üstat elinize sağlık. Daha önce de belirttiğim gibi ben orijinal kullanıcıyım bu oyunun çeviri dosyasını word veya pdf olarak yollama şansınız var mı? Oradan konuşmaları takip ederek oynayabilir miyim?

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

Üstat elinize sağlık. Daha önce de belirttiğim gibi ben orijinal kullanıcıyım bu oyunun çeviri dosyasını word veya pdf olarak yollama şansınız var mı? Oradan konuşmaları takip ederek oynayabilir miyim?
Selamlar. Size dosyları yollasamda takip etmeniz çok zor. Neden diyecek olursnız. Oyunda yaklaşık 20 dosya var. İlk bölümde konuşmlar, 1-20 arasındaki bir textte geçiyor. Ve sıralamaya göre gitmiyor. Bir kelime textin başındayken cevabı sonda çıkıyor. Nasıl takip edebileceksiniz ki? Çok zor. Dünde belirtmiştim. Böyle oyunlara sunum hazırlamak çok zor. Kırık bir PS4 satın alın. Bunu orjinale gelmemiş oyunları türkçe oynarsınız.Diğerinde orjinal kullanırsınız. Maddi durumunuzu bilemem. Kimse Sabancı'nın yada Koç'un yeğeni değil. Sözümü yanlış anlamayın. Keşke elimden bir şey gelse ama maalesef...

A

aknctn

Üye
26 Şub 2019
9
0
1
28
İstanbul

Selamlar. Size dosyları yollasamda takip etmeniz çok zor. Neden diyecek olursnız. Oyunda yaklaşık 20 dosya var. İlk bölümde konuşmlar, 1-20 arasındaki bir textte geçiyor. Ve sıralamaya göre gitmiyor. Bir kelime textin başındayken cevabı sonda çıkıyor. Nasıl takip edebileceksiniz ki? Çok zor. Dünde belirtmiştim. Böyle oyunlara sunum hazırlamak çok zor. Kırık bir PS4 satın alın. Bunu orjinale gelmemiş oyunları türkçe oynarsınız.Diğerinde orjinal kullanırsınız. Maddi durumunuzu bilemem. Kimse Sabancı'nın yada Koç'un yeğeni değil. Sözümü yanlış anlamayın. Keşke elimden bir şey gelse ama maalesef...
Haklısınız ne denebilir ki... Eskiden oyunlar basitti detay yoktu hikaye zati belliydi yani Türkçe pekte aranmıyordu ama artık öyle bir hal aldı ki içinden çıkılamaz hale geliyor ve keyif alınamıyor. Ben Fallout 4 ve Skyrim'i Türkçe değil diye almamıştım bu oynlar Türkçe olmadan oynanmaz dedim. Özellikle Fallout 4! O kadar geliştirme ve görevi nasıl yapacaktım zati pipboy'un içinde kayboluyorsunuz. Sonra sizin Türkçe yama yaptığınızı öğrenince o an ikisini birden aldım.

Nasıl olacak böyle diye düşünürken doküman olayını bir sorayım dedim ama diyalog dizilimi karmaşıksa zati yapacak bir şey yok.

Belki bir gün kırmadan yamayı eklemenin bir yolu bulunur.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
456
305
263
37
20 | Denizli

Konuya yama linki eklenmiştir.