• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Dead Island Riptide Definitive Edition PS4 Türkçe Yama Çalışması

  • Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | DenizliPC ÇEVİRİ
Trgamestudios Çeviri Grubu

PS4 PORT
ferex28

Çevirisinde emeği Geçen Ahmet Tüfekçi, Ahmet Arıkan ve çevirinin çoğu yükünü çeken arkadaşım Savaş Şur'a teşekkürlerimi sunuyorum.

Yama portu tamamlandığında konuda Savaş arkadaşımın hesabını bırakacağım. Yamayı edinmek isteyenler facebook üzerinden ferex28playstationfan club sayfası üzerinden ebneimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

SABIRLI OLALIM. PORTU DEVAM ETMEKTEDİR. ÇEVİRİ TAMAMLANMIŞTIR.​
 
B

Berkant Morgül

Yeni Üye
4 Ocak 2019
1
0
1

riptide editionun türkçesi pcde yokmudur yanı ps4e çevirlen yamayı kullanamazmıyız acaba ?
 
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

riptide editionun türkçesi pcde yokmudur yanı ps4e çevirlen yamayı kullanamazmıyız acaba ?
Hayır kullanamazsınız. PC portu zaten yapılyor oyunun. Hem eski hemde Definitive sürümünede çıkacak yama. Şu anda sadece PS3 ve Xbox360 yama portları var. Onlarda zaten PC de çalışmaz.