• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Dead Island Definitive Edition PC Türkçe Yaması

• Konbuyu başlatan ferex28
  • Başlangıç tarihi
F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

[img=350x350]https://cdn.fullprogramlarindir.com/wp-content/uploads/2016/05/HcyL3i1.jpg[/img]

Proje Yöneticisi
Mehmet Tandoğan
Çevirmenler

Serhat Çavunt
Mehmet Tandoğan
Ferit Köşe
Alper Berber

Test

Serhat Çavunt
DEFİNİTİVE EDİTİON PORT
Sinan Saçoğlu

SİZDE VERİLEN EMEK KARŞILIĞI BAĞIŞTA BULUNMAK İSTERSENİZ
FİNANSBANK ENPARA
IBAN NO:

TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
FERİT KÖŞE

İNDİRME LİNKİ
İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ISKA

ISKA

Üye
16 Eyl 2017
17
2
3
24
34 | İstanbul Avrupa

Elinize sağlık ABZU yama konusuna bakabilir misiniz yaşadığım yama kurma sorununu yazdım

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

Şimdi bu oyunu çevirdiniz Dead Island: Riptide Definitive öksüz kaldı. Sizden başka bir çok kişi denedi iki oyunu da çeviremedi sebebi neydi acaba siz nasıl başardınız merak ettim.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

fiseq' Alıntı:
Şimdi bu oyunu çevirdiniz Dead Island: Riptide Definitive öksüz kaldı. Sizden başka bir çok kişi denedi iki oyunu da çeviremedi sebebi neydi acaba siz nasıl başardınız merak ettim.
Riptide öksüz kalmadı.3 bin satırlık bir çevirisi kaldı

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

fiseq' Alıntı:
Çok iyi haber ::

D

deadlook123

Yeni Üye
26 Ara 2017
4
0
1
21
71 | Kırıkkale

Çok teşekkürler emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

Dead Island: Riptide Definitive çevirisi ne durumda acaba bilgi verebilirmisiniz.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

Diğer cevirilere agirlik verildiğinden yaklaşık bir 400 satır çevirebildim.O oyuna yama çıkacak.Ama bağış usulü vereceğim.Ayrıca su ana kadar çevrilen kısımlar test edildi.Senaryoya göre devam edip çevirdik.Çeviri hataları ve düzeltmeleri yaptık diyebilirim.

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
Diğer cevirilere agirlik verildiğinden yaklaşık bir 400 satır çevirebildim.O oyuna yama çıkacak.Ama bağış usulü vereceğim.Ayrıca su ana kadar çevrilen kısımlar test edildi.Senaryoya göre devam edip çevirdik.Çeviri hataları ve düzeltmeleri yaptık diyebilirim.
Yeter ki çıksın bağış sistemini değiştirin herkes şimdi patreon.com sitesinden bağış alıyor sanırım. Emeğin karşılığını vermek tabi ki boynumuzun borcu.

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

fiseq' Alıntı:
ferex28' Alıntı:
Yeter ki çıksın bağış sistemini değiştirin herkes şimdi patreon.com sitesinden bağış alıyor sanırım. Emeğin karşılığını vermek tabi ki boynumuzun borcu.
Prey ve sonraki çıkacak Yamalar Patreon üzerinden servis sunacağız.Bu şekilde herkes faydalanabilsin.Altyapısını oluşturduk. Çıkacak Riptide 20 bin satirdan kalanı bunlar.Bitireceğiz Allah in izniyle

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

ferex28' Alıntı:
fiseq' Alıntı:
Prey ve sonraki çıkacak Yamalar Patreon üzerinden servis sunacağız.Bu şekilde herkes faydalanabilsin.Altyapısını oluşturduk. Çıkacak Riptide 20 bin satirdan kalanı bunlar.Bitireceğiz Allah in izniyle
Bir sorum daha var Rage için bir çalışmanız vardı sanırım o ne durumda acaba. Teşekkürler.

bulentdemir4398

bulentdemir4398

Yeni Üye
5 Eyl 2018
1
0
0
43
34 | İstanbul Avrupa

emeğin için ALLAH razı olsun diğer çeviriler hata verdi seninki düzgün çalıştı benim kerata sevindi:)

D

dayii

Yeni Üye
26 Kas 2018
1
0
0
32
34 | İstanbul Anadolu

Emeğinize sağlık..
yamayı indirdim DataEn.pak diye bir dosya çıktı bunun kurulumunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum.

A

Ali Şener

Yeni Üye
10 Ara 2018
3
0
0

oyunu yeni bitirdim riptade definive edition yaması hazırmı acaba bilgi verirseniz sevinirim :)

A

Ali Şener

Yeni Üye
10 Ara 2018
3
0
0

dead island riptade türkçe yamadan bilgi varmı acaba

anil523

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Ali Şener' Alıntı:
dead island riptade türkçe yamadan bilgi varmı acaba
dead ısland riptide çevirilyordu ama iptal edildi çünkü metinleri türkçe yapsada tanımıyordu yeniden çeviriliyordu yine yazılar gözükmüyordu ve iptal edildi okumuştum

A

Ali Şener

Yeni Üye
10 Ara 2018
3
0
0

peki düzenleme olmayacakmı acaba hikaye yarım kaldı :(

anil523

anil523

Üye
13 Tem 2018
21
1
8
23
Belirtilmemiş

Ali Şener' Alıntı:
peki düzenleme olmayacakmı acaba hikaye yarım kaldı :(
bilemem çeviri yapan başka biriyidi forumda görmüştüm belki bir gün çevirilir

F

ferex28

Administrator
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
447
394
263
37
20 | Denizli

dead ısland riptide çevirilyordu ama iptal edildi çünkü metinleri türkçe yapsada tanımıyordu yeniden çeviriliyordu yine yazılar gözükmüyordu ve iptal edildi okumuştum
Oyunun yaması şu anlık sadece PS3 ve XBOX360 konsollarına göre uyarlandı. PS4 VE PC sürümlerine uyarlama devam ediliyor. Sebebi Definitive Edition sürümünün dosya yapısı ilk PC'ye çıkan halinden çok farklı. Bu yüzden biraz beklemeniz gerekecek