• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var :) İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Batman: The Enemy Within

Smsweetgirl0992

Yeni Üye
4 Eyl 2017
0
0
0
19
9 | Aydın

Oyun Adı: Batman The Enemy Within
Oyunun Anadili: İngilizce
Oyunun Çıkış Tarihi: 8 Ağustos 2017
Oyunun Türü: Macera, Aksiyon, Choices Matter

Oyun şuan için 2 sezona sahip ve 1. sezonun Türkçe yaması mevcut, fakat 2. sezon'un yamasını yapan daha herhangi bir grup ya da şahsiyet çıkmadı, şuan 2. sezonun sadece 1 bölümü çıktı. Oyun hikaye moduna sahip olduğu için ayriyetten seçim maddeleri olduğu için İngilizce oynamak bir hayli zor oluyor. Çeviri ile ilgili düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ve çıktığınız yolda umarım istediğiniz başarıya ulaşırsınız.

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

Cvp: Batman: The Enemy Within

Smsweetgirl0992' Alıntı:

Oyun şuan için 2 sezona sahip ve 1. sezonun Türkçe yaması mevcut, fakat 2. sezon'un yamasını yapan daha herhangi bir grup ya da şahsiyet çıkmadı, şuan 2. sezonun sadece 1 bölümü çıktı. Oyun hikaye moduna sahip olduğu için ayriyetten seçim maddeleri olduğu için İngilizce oynamak bir hayli zor oluyor. Çeviri ile ilgili düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ve çıktığınız yolda umarım istediğiniz başarıya ulaşırsınız.
[size=small]İsteğiniz inceleme altına alınmıştır.Sonuç açıklandığında buradan bildirilecektir.[/size]

[size=small]İyi forumlar[/size]

Barış Geylani

Yeni Üye
6 Eyl 2017
1
0
1

admin' Alıntı:
Smsweetgirl0992' Alıntı:

İsteğiniz inceleme altına alınmıştır.Sonuç açıklandığında buradan bildirilecektir.

İyi forumlar
Ya bende bu oyunun çevirisinin yapılmasını rica edicektim.Gerçekten oyun hikaye tabanlı ve çok güzel akıcı bir oyun çeviriyi kesinlikle hakediyor.. Umarım bu oyunuda çevirirsiniz.

utkuts

Yeni Üye
3 Eyl 2017
0
0
0
30
34 | İstanbul Avrupa

Telltale game'in efsane oyunlarından biri. Bu zamana kadar ne yazık ki kimse çevirmedi. Umarım tüm sezonları çevirebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

utkuts' Alıntı:
Telltale game'in efsane oyunlarından biri. Bu zamana kadar ne yazık ki kimse çevirmedi. Umarım tüm sezonları çevirebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Inceleme halen devam ediyor. Kesin karari Ferex28 vermekte

Barış Geylani

Yeni Üye
6 Eyl 2017
1
0
1

Araştırdım,Oyun 26 eylülde satışa sunuluyormus. Gerçekten çok güzel bir seri.İlk sezonunu oynadım bitirdim. 
Türkçe yama olmadan da hiç bir şekilde oynayamayacağın bir oyun.İnşallah çevirisi yapılır. :huh:

admin

Kurucu
Yönetici
Çevirmen
31 Ağu 2017
46
4
8
Konya
www.trgamestudio.com

Cvp: RE: Batman: The Enemy Within

Barış Geylani' Alıntı:
Araştırdım,Oyun 26 eylülde satışa sunuluyormus. Gerçekten çok güzel bir seri.İlk sezonunu oynadım bitirdim. 
Türkçe yama olmadan da hiç bir şekilde oynayamayacağın bir oyun.İnşallah çevirisi yapılır. :huh:
Türkce yama istek bölümde kriterlere uyarak ceviri isteginzi belirtin.Oyunun Turkce yama icin uygun olup olmadigi arastirilip gerekli inceleme sonucu gereken yapilir.Ama istek yapmaniz gerekmekte.
Hayirli forumlar