• Merhaba Ziyaretçi kardeşim. Sitemiz arama sonuçlarında malesef çıkmıyor. Bu sorunu çözmek için ciddi çaba sarf ediyoruz. Google gibi arama motorları ile iletişim halindeyiz. En kısa sürede çözüme varacağımıza inanıyoruz. Sizlerden ricamız sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ve arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Ziyaretçi lütfen bir paylaşımı çok görme. Paylaşımlarını kanıtlayıp ispatlayanlara ufak sürprizlerimiz var İyi forumlar
  • Sahte üyelikleri engelleme, yama sızmalarını azaltma ve birçok güvenlik sebebi ile sürekli sizlere ilişkilendirmeyi öneriyorduk. Şimdi ise ilişkisiz hesapların silinmesi yoluna gidiyoruz. Siz de hesabınızı koruma altına almak ve silinmesi engellemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilişkllendirme yapabilirsiniz.
  • TR Game Studio ekibi olarak Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız.
  • GİRİŞ YAPARKEN SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE! Lütfen ADMIN ile iletişime geçiniz!!!

Aliens Colonial Marines Türkçe Yama (%100) ÇIKTI

• Konbuyu başlatan Kadir Boz
  • Başlangıç tarihi
K

Kadir Boz

Moderator
15 Eki 2017
37
7
8
34
34 | İstanbul Avrupa

Türkçe yamalı oynanış videosu

[video=youtube]

Video açılmazsa video direk linki

İçeriği görebilmeniz için, Giriş Yap ya da Kayıt Ol.

[size=small][size=small]ÇEVİRİ
[/size][/size]
[size=small][size=small]Kadir BOZ[/size][/size]​

Arkadaşlar yama complate edition'a göre yapılmıştır diğer sürümlerde çalışıp çalışmadığı test edilmemiştir. Ana oyun ve DLC senaryosu %100 Türkçedir. Sadece multiplayer ve gereksiz silah açıklamaları çevrilmemiştir.

Arkadaşlar bu yama ücretli olamayacak ama diğer oyunlarada yama yapılabilmesi için bağış olayı ekliyorum. Az çok demiyelim boş geçmeleyim...

Kadir Boz
işbankası
iban: TR380006400000110810879846
hesap no: 0879846
Şube kodu: 1081

Moderatör tarafında düzenlendi:
Reactions: admin
A

Ali Baba20

Üye
8 Ocak 2018
39
0
6
33
20 | Denizli

ellerinize kollarınıza sağlık teşekürler

R

ramsess

Yeni Üye
11 Ocak 2018
1
0
0
34
Belirtilmemiş

Eline sağlık oyunu sayende bitirdim.

Y

yarasa2000tr

Yeni Üye
27 May 2018
2
0
0
48
1 | Adana

tüm emeği geçenlere teşekkürler

F

fiseq

Üye
28 Ara 2017
12
0
1
33
Belirtilmemiş

Süper çalışma olmuş eline sağlık eski bir oyun ama o zamanlar çok iyi sistem istediğinden dolayı oynayamamıştım şimdi sayende Türkçe keyfine varıyorum çok çok teşekkürler.

K

Kadir Boz

Moderator
15 Eki 2017
37
7
8
34
34 | İstanbul Avrupa

fiseq' Alıntı:
Süper çalışma olmuş eline sağlık eski bir oyun ama o zamanlar çok iyi sistem istediğinden dolayı oynayamamıştım şimdi sayende Türkçe keyfine varıyorum çok çok teşekkürler.
Teşekkürler iyi oyunlar.

A

aslan214

Üye
24 Ocak 2018
14
0
1
21
63 | Şanlıurfa

Kadir Boz' Alıntı:
fiseq' Alıntı:
Teşekkürler iyi oyunlar.
Kadir Boz,F.e.a.r hakkında  bilgi verir misin?(Açtığın konuda).Ne zamandır senden haber alamıyoruz.

C

cfx134

Yeni Üye
19 Ocak 2019
1
0
0
23
32 | Isparta

Elimde olan bir oyun. Alien oyunlarını severim. Çok sağ olun,ellerinize sağlık yama için!

M

matelmas

Üye
2 Eki 2017
7
2
3
28
35 | İzmir

Oyunu Türkçe yamanız ile bitirdim. Teşekkür ederim.