The Medium PC Türkçe Yama

 

Geliştirici ve yayıncı Bloober Team, psikolojik korku oyunu The Medium için hikaye fragmanı yayınladı. Yayınlanan fragmanda Troy Baker’ın seslendirdiği ana düşmanımız The Maw’ın karanlık kökenlerine daha yakından bakıyoruz. Üstelik fragman, terk edilmiş Niwa Hotel’de yaşayan gizemli ve maskeli bir kız olan Sadness’ı daha yakından görmemizi sağlıyor.

Oyunda gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada birden yaşayan bir medyumu yöneteceğiz. Her iki dünyaya da erişebilen bir medyum olarak daha geniş bir perspektife sahip olacağız ve daha fazlasını görerek diğer insanların kavradığı tek bir basit gerçek olmadığını anlayabileceğiz. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şeyin bir de öteki yönü vardır. Bir medyum olarak diğerlerinden daha fazla şey görecek, duyacak ve deneyimleyeceğiz. Her yeni bakış açısıyla da Niwa beldesinde olanlar hakkında düşüncelerimiz değişecek.

The Medium’un oyun dünyası, gerçekliğimizin aslında karanlık bir aynası olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada geçen oyun eylemlerimizin, kötü dürtülerimizin ve aşağılık sırlarımızın kendini gösterdiği ve bir şekle bürünebildiği acımasız ve rahatsız edici bir yeri distopik bir kurguyla tasvir ediyor

 

PROJE YÖNETİCİSİ

ferex28

ÇEVİRMENLER

ferex28

Crysilier

GamerTR

TEST

Kadir BOZ

 

TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU

 

YAMAYI İNDİR

[ ERiŞiM YETKiNiZ BULUNMUYOR ! ]

TAVSiYE KONULAR

Bir cevap yazın