Technomancer PC Türkçe Yama

Spiders tarafından geliştirilen bilim kurgu RYO’su The Technomancer, bir süredir Cyberpunk severlerin dilinden düşmüyor. Konu Cyperpunk olunca, yanına post apokaliptik öğeler, biraz da macera ve bilim kurgu eklerseniz, aslında tadından yenmeyecek bir oyun çıkar ortaya. Ancak bu kadar güzel malzeme doğru şekilde pişirilmezse, ocakta yemeğini unutan yoğun anne tribinden çıkmak imkansızdır. Eh, yanık yemeğin tadını da herkes sevmez. 

Hikayemiz bizi Mars gezegeninin çorak topraklarına sürüklüyor. Bir Technomancer’ı (Technomancer’lar, sibernetik implantlarla güçlendirilmiş yıkıcı elektrik güçlerini kullanma yeteneğine sahip savaşçılardır. Herkesin saygı duyduğu ve korktuğu Technomancer’lar daha genç yaştan savaş için eğitililmektelerdir.) kontrol ettiğimiz oyunda rol yapma ve aksiyon öğeleri bulunsa bile kadın karakter yaratma gibi lüksümüz yok. Bunun nedeni de Deus Ex gibi belli bir kahramanı kontrol etmemizden kaynaklanıyor. Zachariah isimli karakterimizin yüzüne hayat veriyoruz, ardından onun en iyi olmasını arzuladığımız şekliyle güçlendiriyoruz. Dilersek sinsi bir Technomancer yapabilir, dilersek daha dayanıklı olabiliriz. Seçim, tamamen bize bırakılmış durumda.

Technomancy yeteneğinizle birlikte üç farklı dövüş stilini birleştirerek Mars çöllerinde savaşarak ilerliyoruz. Görevleri yapabilmek için savaş, diplomasi ve kurnazlık arasından seçim yapmamız gerekiyor. XP yani deneyim puanı kazanarak karakterinizin seviyesini arttırıyor, yeni yetenekler öğreniyor veya 4 farklı yetenek ağacında perklerimizi güçlendiriyoruz.

Eğer hard core bir RPG çılgınıysanız, The Technomancer sizi üzecek oyunlardan biri. Kenara not alın; oyunun ilk 6 saati tam bir işkence. Onun dışında karakteri tanımak, etrafımızı keşfetmek ve yeteneklerimizi öğrenme kısmı başlangıçta o kadar havada kalıyor ki olayları anlamak için biraz beynimizi zorlamak gerekiyor. Ancak zorlama kısmı da işin zevkli tarafı.

PROJE YÖNETİCİSİ

ferex28

ÇEVİRMENLER

ferex28

Mehmet Özkaynak

ÇEVİRİ DURUMU

%100

YAMA HAKKINDA

Oyunda Ş,Ğ VE I harflerinin desteği yoktur. Ç,Ö,Ü desteği vardır. PS4 portu yapılmıştır.

YAMAYI EDİN

http://shopier.com/7576224

 

TAVSiYE KONULAR

Bir cevap yazın