SteamWorld Dig PC Türkçe Yama

SteamWorld Dig, birçok elementin bir araya getirilmesinden oluşmuş. Biraz sandbox-platform, bilindik bir hikaye, zevkli bölümler ve kafa yormayan bulmacalar SteamWorld Dig’in altyapısını oluşturuyor. Oyunun hikayesi ise oldukça ilham verici. En azından masaüstü rol yapma oyunu oynayanlar için. Vahşi batı konseptinden ve robotlardan hoşlanıyorsanız, SteamWorld Dig içerisinde aradığınızı bulabilirsiniz.

Karakterimiz Rusty, Tumbletown adı verilen ücra bir kasabaya yol almaktadır. Rusty, kasabaya gelip amcasını bulmak ister. Ancak onun madenlerde öldüğünü keşfeder. Bunun üzerine amcasından geri kalan madencilik işine el atar. Ha bu arada Rusty, amcası ve Tumbletown halkının robot olduğunu belirtmek isterim. Sürekli bunu belirtiyorum, farkındayım. Ama napayım, sonuçta ROBOTLAR VAR!

Tumbletown ise nüfusu giderek azalan bir kasabadır. Madencilikle uğraşılmasına rağmen, artık eskisi gibi minerallerin çıkarılmamasından ötürü zenginliğini yitirmiştir. Biz de Rusty olarak hem amcamızın ayakizlerini takip etmeye çalışıyoruz, hem de kasabayı yeniden canlandırmaya çabalıyoruz. İlerledikçe kasabaya yeni robotlar da geliyor. Her yeni robot beraberinde bize madenler ve keşfettiğimiz teknolojiler hakkında bilgi veriyor. Bu sayede Tumbletown’ın tarihini ve amcamızın geçmişini de öğreniyoruz.

 

 

PSVITA OYNANIŞ VİDEOSU

PROJE YÖNETİCİSİ

ferex28

ÇEVİRMENLER

ferex28

 

YAMA İNDİRME LİNKİ

[ ERiŞiM YETKiNiZ BULUNMUYOR ! ]

 

TAVSiYE KONULAR

Bir cevap yazın