Hoşgeldin Ziyaretçi, Yoksa daha üye olmadın mı? Facebook İle Bağlan Üyelik Oluştur  

REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ ILETISIM: reklam@trgamestudio.com
Aragami PC Türkçe Yama ÇIKTI

(Son Düzenleme: 22-03-2018, Saat: 12:33, Düzenleyen: KederliLahmacun.)

[Resim: rO2y7z.jpg]
PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28
KederliLahmacun - Ümitcan Eravcı

PROGRAMLAMA
ferex28

TEST
Ümitcan Eravcı

YAMADAN RESİMLER
[Resim: qGWyzV.jpg]

[Resim: MdvRj7.jpg]

[Resim: QV7yjr.jpg]

[Resim: XPXlZO.jpg]

[Resim: bBG9Pn.jpg]

[Resim: dOGM9Q.jpg]

Yamada Ç,Ö,Ü harflerinin desteği bulunmaktadır.
Yama %100 tamamlanmıştır.
Yamayı edinmek isteyenler
İsim: ABDÜLHAKİM MUAZ DURAN 

Banka: QNB FİNANSBANK 

Hesap Numarası: 74200517 

Şube Kodu: 03663 

IBAN: TR24 0011 1000 0000 0074 2005 17

HESAP NUMARASINA YATIRDIKTAN SONRA BANA YATIRDIĞINA DAİR MAKBUZ ATSINLAR.KENDİLERİNE YAMAYI GÖNDEREYİM.
YAMA OYUNUN 2.09 SÜRÜMÜNDE ÇALIŞMAKTADIR.BELİRLİ BAĞIŞ BARI KOYDUK.DOLDUĞUNDA YAMAYI FREE OLARAK SUNACAĞIZ.İSTEMEYEN LÜTFEN ÇENE ÇALMASIN.GELİP BURDA YAMA PARALI MI FALAN DEMESİN.İHTİYACI OLAN GELİP EDİNSİN.

(14-02-2018, Saat: 02:05)ferex28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28
Ümitcan Eravcı

PROGRAMLAMA
ferex28

TEST
Ümitcan Eravcı

YAMADAN RESİMLER

HESAP NUMARASINA YATIRDIKTAN SONRA BANA YATIRDIĞINA DAİR MAKBUZ ATSINLAR.KENDİLERİNE YAMAYI GÖNDEREYİM.
YAMA OYUNUN 2.09 SÜRÜMÜNDE ÇALIŞMAKTADIR.BELİRLİ BAĞIŞ BARI KOYDUK.DOLDUĞUNDA YAMAYI FREE OLARAK SUNACAĞIZ.İSTEMEYEN LÜTFEN ÇENE ÇALMASIN.GELİP BURDA YAMA PARALI MI FALAN DEMESİN.İHTİYACI OLAN GELİP EDİNSİN.

Siz bu yamayı yapmış olabilirsiniz ama çene çalmasın vs çocukca hareketlere gerek yok ha yama paralı olabilir bu en doğal hakkınzı tabi ama üslub yanlış hani sevdiğim bir oyun yamayı gördüm menunda kaldım ama üslubu görünce tüm hevesim kaçtı belirtmek istedim sadece elinize sağlık yinede...

(23-02-2018, Saat: 13:36)mysticfear Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28
Ümitcan Eravcı

PROGRAMLAMA
ferex28

TEST
Ümitcan Eravcı

YAMADAN RESİMLER

Siz bu yamayı yapmış olabilirsiniz ama çene çalmasın vs çocukca hareketlere gerek yok ha yama paralı olabilir bu en doğal hakkınzı tabi ama üslub yanlış hani sevdiğim bir oyun yamayı gördüm menunda kaldım ama üslubu görünce tüm hevesim kaçtı belirtmek istedim sadece elinize sağlık yinede...
Üslup ne olmalı? Yamayı free yayınlayalım.Oraya bağış yapın diye hesap numarası koyalım.Yaptığımız işe saygı gösteren biri çıkarda bağış atar diye bekleyelim.İşte o senin dediğin olmuyor maalesef.Bak orda 20 ye geçik ücretsiz pc yaması var.Hepsinde hesap no'su var.Bağış yapan bir kişi bile olmadı.O yüzden senin kafandaki düşünce ne ise o iş yaş arkadaşım.Çocukça hareket demişsinde.Yaşımız 36.Çocukluk yaşını aşalı çok olmuş.Bunlar hevesini kaçırmasın.Artık ücretsiz, iyi ve güzel oyunlara yama çıkaran kişiler ve gruplar azaldı.iyi günler...

Mesela ben bunu ilaçlı indirip oynayacağım.. Satın aldığımda hem eski sürümü hemde yeni sürümü alabilecek miyim türkçe çevirinin? 2.09 sürümünü belki ilaçlı bulamayacağım torent sitelerinde..

(02-05-2018, Saat: 13:45)vista1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesela ben bunu ilaçlı indirip oynayacağım..  Satın aldığımda hem eski sürümü hemde yeni sürümü alabilecek miyim türkçe çevirinin? 2.09 sürümünü belki ilaçlı bulamayacağım torent sitelerinde..
İlaçlı derken anlayamadım.Crackli demek istedin galiba.Oyunun biz internette en son sürümü arattığımızda 2.09 sürümü çıktı ve yamayı oan uyguladık.Normalde yamayı ben ilk 1.04 sürümünde başlamıştım.Sonrasında Ümitcan arkadaşımızın katılımıyla çevirisini tamamladıktan sonra yamayı en son sürüme uyarlamaya geçtik.2.0 sürümünü indirip kurduk.Bu sefer yama çalışmamıştı.Sebebide içindeki dil dosyasının değişmiş olmasıydı.Elimizdeki mevcut tool da işe yaramtınca.Yapan arkadaştan rica ettim.Yeni dosyay göre yeni bir tool verdi sağolsun.ve yamayı oan uyarladık.
Torrent sitelerinde mevcut 2.09 sürümü.

Merhabalar
Bağış miktarı hakkında herhangi bir limit var mı? Birde yakında bu oyuna DLC çıkacak (Nightfall). Bu DLC'yi çevirmeyi düşünüyor musunuz?

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28
KederliLahmacun - Ümitcan Eravcı

PROGRAMLAMA
ferex28

TEST
Ümitcan Eravcı

YAMADAN RESİMLER

Merhabalar 
Vermiş olduğunuz hesaba bağış yaptım ve dekontu özel mesaj üzerinden size bildirdim. Yamanın linkini paylaşabilirseniz sevinirim. Saygı ve selam ile ...

Size özel mesaj üzerinden geri dönüş yapamıyoruz sanırım bir hata oluştu. Eğer bir sosyal medya hesabınızın linkini yollarsanız hemen yollayacağım.

(16-05-2018, Saat: 23:37)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Size özel mesaj üzerinden geri dönüş yapamıyoruz sanırım bir hata oluştu. Eğer bir sosyal medya hesabınızın linkini yollarsanız hemen yollayacağım.
Linki;

roas@tnn.net 

adresine yollayabilir misiniz?

(17-05-2018, Saat: 09:35)roas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-05-2018, Saat: 23:37)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Size özel mesaj üzerinden geri dönüş yapamıyoruz sanırım bir hata oluştu. Eğer bir sosyal medya hesabınızın linkini yollarsanız hemen yollayacağım.
Linki;

roas@tnn.net 

adresine yollayabilir misiniz?

Bu domain hangi siteye ait tam anlayamadım. Gmail falan var ise oradan yollayayım.

Turk.net'e ait. Google tnn.net yazınca açılıyor. Zamanında almıştım. Hala da kullanıyorum. Bu adrese mail atarsanız sevinirim. Saygı ve selam ile ...

(17-05-2018, Saat: 20:19)roas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turk.net'e ait. Google tnn.net yazınca açılıyor. Zamanında almıştım. Hala da kullanıyorum. Bu adrese mail atarsanız sevinirim. Saygı ve selam ile ...

Yamayı gönderdim cömert bağışınız için teşekkürler. İyi oyunlar.

(17-05-2018, Saat: 23:19)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-05-2018, Saat: 20:19)roas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turk.net'e ait. Google tnn.net yazınca açılıyor. Zamanında almıştım. Hala da kullanıyorum. Bu adrese mail atarsanız sevinirim. Saygı ve selam ile ...

Yamayı gönderdim cömert bağışınız için teşekkürler. İyi oyunlar.
Merhabalar sn. kederlilahmacun
Cahilliğimi bağışlayın ama yamayı kurmayı beceremedim.
Verdiğiniz linki indirdiğimde Aragami_Data dosyası içindeki  resources_00001.-25 dosyasını oyunun ilgili yerine kopyaladım. Ama oyunda  resources_00001.-25 diye bir dosya olamadığı için herhangibir dosyanın yerine kopyalama işlemi olmadı.
Birde Ben oyunun steam sürümüne sahibim. Steamdeki en güncel sürüm 1.09. Sizin konu bağlığında bahsettiğiniz gibi 2.09 sürümü steamde yok.  
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

(19-05-2018, Saat: 18:53)roas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-05-2018, Saat: 23:19)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yamayı gönderdim cömert bağışınız için teşekkürler. İyi oyunlar.
Merhabalar sn. kederlilahmacun
Cahilliğimi bağışlayın ama yamayı kurmayı beceremedim.
Verdiğiniz linki indirdiğimde Aragami_Data dosyası içindeki  resources_00001.-25 dosyasını oyunun ilgili yerine kopyaladım. Ama oyunda  resources_00001.-25 diye bir dosya olamadığı için herhangibir dosyanın yerine kopyalama işlemi olmadı.
Birde Ben oyunun steam sürümüne sahibim. Steamdeki en güncel sürüm 1.09. Sizin konu bağlığında bahsettiğiniz gibi 2.09 sürümü steamde yok.  
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Size özelden mesaj yazdım fakat özel mesajlara kapalı yapmışsınız ayarlarınızı.Yamayi göndermedim bir türlü.Pcgamesdownload sitesi var oradan Aragami min 2.09 uyumlu olan versiyonunu indirin.Ayrıca oyuna gelecek olan Nightfall Dlc  side tarafımızdan çevrilecek ve bağış yapanlara ücretsiz sunulacak.Saygılarımla...

Merhabalar sn. ferex28
Özel mesaj ayarlarımı düzelttim. Artık mesaj yollayabilirsiniz. Kusura bakmayın.
Cahilliğimi bağışlayın ama yine yapamadım. Pcgamesdownload sitesinde 2.09. sürümü yok veya ben bulamadım. 2.9.0.11 sürümü var. Onu indirdim kurdum. Oyun çalışıyor ama oyun ekranında yine " build versiyon : 1.08 multiplayer versiyon: 9 " yazıyor. Yani 2.9.0.11 değil. Sitede Update 2.9.0.11 dosyası var onu indirdim kurdum ama oyun zaten güncel mesajı verdi.
Ben yinede sn. Kederli lahmacunun'un verdiği resources_00001.-25 dosyasını ilgili yere kopyaladım ama oyun yine Türkçe olmadı.
Muhtemelen ben birşeyleri doğru yapamadığım için olmuyor. Acaba yardımcı olabilir misiniz? Yada steamdeki versiyona uyarlayabilme imkanınız var mı?
saygı ve selam ile ...