Hoşgeldin Ziyaretçi, Yoksa daha üye olmadın mı? Facebook İle Bağlan Üyelik Oluştur  

REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ ILETISIM: reklam@trgamestudio.com
RUİNER PC Türkçe Yama ÇIKTI

(Son Düzenleme: 30-01-2018, Saat: 02:53, Düzenleyen: ferex28.)

[Resim: d7dgJ4.jpg]

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28
Taylan Ercan

GENEL ÇEVİRİ DURUMU: %100

YAMADAN RESİMLER
[Resim: jQObNJ.png]

[Resim: ByQ7b9.png]

YAMA TÜRKÇE KARAKTER DESTEKLEMEKTEDİR

KURULUM: 
Öncelikle burdan Quickbms script kodunu indiriniz
https://yadi.sk/d/f_P5r8913REAKf

Ardından oyunun PAKS klasörü içindeki windowsnoeditor.pak dosyasını Quickbms script ile unpacak ediniz.
Aynı oyun motoruyla yapıldığı için size yardımcı olacaktır.Videoyu izleyerek dosyaları çıkartma işlemlerini yapınız.
VİDEOYU İZLE
https://www.youtube.com/watch?v=v0XG6d3LZP4

Dosya çıkartma işlemi bittikten sonra orijinal windowsnoeditor.pak dosyasını siliniz.Videoda gösterildiği gibi çıkan klasörleri yerlerine atınız.

BAĞIŞ YAPARAK BİZLERE DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ
Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesab Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.
FİNANSBANK
Ferit Köşe
IBAN NO: TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
HESAP NO: 38 5999 97
YAMA İNDİRME LİNKİ
TIKLA İNDİR

Böyle küçük oyunları çevirmeyin bence . "Bağış" yapanda olmaz. Güzel büyük oyunları çevirin örnek kotor 2, mass effect andromeda, Dying Light The Enhanced Edition ve başka bunlar gibi kaliteli oyunlar. ozaman bağıştan beklentinizi karşılarsınız.

Bağışı zorunlu yapmanız bence etik değil.

(11-01-2018, Saat: 02:59)KabSkannar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bağışı zorunlu yapmanız bence etik değil.
Emegin karsiligi. Etiklik konusuna girecek olursak konunun icinden cikilmaz. Eger yamayi indirdikten sonra bagis yapilsaydi emin olun o yola basvurulmazdi. 150 indirilmesi olan bir oyuna 0 TL bagis gelmesini ornek verebiliriz.
Forum Kurucusu ve Çevirmeni

(11-01-2018, Saat: 02:59)KabSkannar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bağışı zorunlu yapmanız bence etik değil.

Etik olan nedir sizce? Yamanın ücretsiz sunulmaması mı? Yılbaşına yakın ve yılbaşı günü 4 oyun çevirisini ücretsiz sunduk.
Resident Evil Operation Raccoon City,
Dead Rising 2,
Candle,
Through Of Woods,
 4 oyunun yamasını indirilme sayısı 1000 geçti.Aldığımız 5 TL bağış.Söyleyin bu durumda etik olan biz miyiz yoksa siz misiniz? Bırakın bunu,şu an bu yamayı indirseydiniz bu konuya teşekkür ediyorum bile yazmayacaktınız.1000 indirme almış yapılan 5 TL bağış, konuda yapılan teşekkür  sayısı bir elin parmağı kadar.

(10-01-2018, Saat: 08:58)Punisher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle küçük oyunları çevirmeyin bence . "Bağış" yapanda olmaz. Güzel büyük oyunları çevirin örnek kotor 2, mass effect andromeda, Dying Light The Enhanced Edition ve başka bunlar gibi kaliteli oyunlar. ozaman bağıştan beklentinizi karşılarsınız.
Dying Light The Enhanced Edition - Following DLC çevirisinde yer aldım.Maalesef yamanın çoğu çevrilmişti.O dönemdeki Cenk isimli arkadaş No Mans Sky ve bu oyun çevirisyle sırra kadem bastı gitti.Tekrardan o yamayı çeviremem.
Mass Effect Andromeda maalesef ilgimi çeken bir yapım değil.Textleri elimde var.Düşünmüyoruz.
AA yapım ise burda duyurmadığımız çevirilerimiz var, instagram hesabımız üzerinden duyurmaya başladık.

(Son Düzenleme: 08-02-2018, Saat: 23:20, Düzenleyen: dembudem.)

bir oyunun  küçüklüğünü dosya boyutuylamı olçuyorsunuz  yada nam salmamasındanmı steam  puanlarına bakın bence gayet mukembel bir oyun çevirmişler ellerıne saglık zevkler  ve renkler  tartışılmaz ben çevirmem olsam bole boyutu az  guzel oyunları hatta eskı efsane oyunları cevırırdım. cevirmen arkadaslara  cok tesekkürler

videoyu takıp ettim cmd ekranında dosyaları cıkartırken 0 dan 6 ya kadar secenek cıkıyor key gırmemeızı beklıyor. videoda o kısımda dırek gecıyor

(11-01-2018, Saat: 16:20)ferex28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-01-2018, Saat: 08:58)Punisher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle küçük oyunları çevirmeyin bence . "Bağış" yapanda olmaz. Güzel büyük oyunları çevirin örnek kotor 2, mass effect andromeda, Dying Light The Enhanced Edition ve başka bunlar gibi kaliteli oyunlar. ozaman bağıştan beklentinizi karşılarsınız.
Dying Light The Enhanced Edition - Following DLC çevirisinde yer aldım.Maalesef yamanın çoğu çevrilmişti.O dönemdeki Cenk isimli arkadaş No Mans Sky ve bu oyun çevirisyle sırra kadem bastı gitti.Tekrardan o yamayı çeviremem.
Mass Effect Andromeda maalesef ilgimi çeken bir yapım değil.Textleri elimde var.Düşünmüyoruz.
AA yapım ise burda duyurmadığımız çevirilerimiz var, instagram hesabımız üzerinden duyurmaya başladık.
tamam hallettim  2 tane uygulama varmıs  boyutu buyuk olan ıcın dıgerını secmek lazımmıs halettim

[Resim: rO6OlN.png]

gorsel linkini paylaştım dosayaları gereken yere yamayıda localizasyon dosyasına attım tum dosyaları degıstır dedım menuler birbirine girmiş karısmış yardımcı olabilirmisiniz.

(09-02-2018, Saat: 00:01)dembudem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: rO6OlN.png]  

gorsel linkini paylaştım dosayaları gereken  yere yamayıda localizasyon dosyasına attım tum dosyaları degıstır dedım menuler birbirine girmiş  karısmış yardımcı olabilirmisiniz.
olmaması gerek.
yamayı test ettikten sonra yayınladık.bir yerde hata yapmış olabilirsiniz

(09-02-2018, Saat: 02:32)ferex28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-02-2018, Saat: 00:01)dembudem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: rO6OlN.png]  

gorsel linkini paylaştım dosayaları gereken  yere yamayıda localizasyon dosyasına attım tum dosyaları degıstır dedım menuler birbirine girmiş  karısmış yardımcı olabilirmisiniz.
olmaması gerek.
yamayı test ettikten sonra yayınladık.bir yerde hata yapmış olabilirsiniz
başka yapan varsa yazarsa sevinirim acaba güncelleme ile  alakalı bir durummu adım adım yaptım.

okadar ugrastım tekrar dosyaları cıkarttım yıne olmadı 3 tane yerde lokalızosyon dosyası var bırınde oluyor ordada menuler bırbırıne gırmıs başka yapan olursa haber verirse sevinirim

(11-02-2018, Saat: 13:33)dembudem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: okadar ugrastım tekrar  dosyaları cıkarttım yıne olmadı 3 tane yerde lokalızosyon dosyası var  bırınde oluyor ordada menuler bırbırıne gırmıs başka yapan olursa haber verirse sevinirim

orjinal dosyaları bana at.3 tane yerdeki localizasyon dosyasıda dahil.Onlara port edelim.Denersin

(11-02-2018, Saat: 13:54)ferex28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-02-2018, Saat: 13:33)dembudem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: okadar ugrastım tekrar  dosyaları cıkarttım yıne olmadı 3 tane yerde lokalızosyon dosyası var  bırınde oluyor ordada menuler bırbırıne gırmıs başka yapan olursa haber verirse sevinirim

orjinal dosyaları bana at.3 tane yerdeki localizasyon dosyasıda dahil.Onlara port edelim.Denersin
çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için size ozel mesaj attım iletişim için.

Bende aynı sorunu yaşadım yazılar falan hep değişik oluyor ve videodaki herşeyi yaptım.

bekliyorum bende dosyaları attım