Hoşgeldin Ziyaretçi, Yoksa daha üye olmadın mı? Facebook İle Bağlan Üyelik Oluştur  

REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ ILETISIM: reklam@trgamestudio.com
Cuphead PC V1.0 Türkçe Yama ÇIKTI

[Resim: EPno4v.jpg]

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28

YAMADAN RESİMLER

[Resim: jyPZG9.jpg]

[Resim: m2jBWY.jpg]

Resimlerde gördüğünüz gibi menü dosyalarının bazıları editlenebiliyor.Diğer kısımlarıda buldum, yapılabilirde.Font dosyalarından anlayan biri olsa olur tam anlamıyla yama.Fazla vaktim olmadığı için  bu oyun yaması adına bu şekilde yayınlıyorum.Oyun içi karakter konuşmalarının hepsini çeviridiğimi düşünüyorum.Eksik varsa ilerde çevirip ekleyebilirim.
Gördüğünüzde bu ne demeyin.Varsa eksik kısımlar bana özelden gönderebilirsiniz.

Ç,Ö,Ü gibi harfler bile desteklemiyor.

BAĞIŞ YAPARAK BİZLERE DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ
Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesab Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.
FİNANSBANK
Ferit Köşe
IBAN NO: TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
HESAP NO: 38 5999 97

YAMA İNDİRME LİNKİ

Dark souls gibi bu Cuphead adama çille çektirir Big Grin Eline sağlık deneme fırsatım olmadı yakın zamanda yeniden bitireceğim.

teşekkürler ama dosya hatalı, bir türlü açmıyo, bi ilgilenen olursa sevinirim

(11-01-2018, Saat: 20:16)3keko1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler ama dosya hatalı, bir türlü açmıyo, bi ilgilenen olursa sevinirim
Dosya hatalı derken.Rar dan çıkarırken sorun yaşıyorsanız bu winrar programının güncel olmamasından kaynaklı.

teşekkürler

(Son Düzenleme: 26-01-2018, Saat: 11:04, Düzenleyen: Fasak.)

v 1.1.4_(17289). Gog sürümü kullanıyorum. Uygulama açılışında aşağıdaki linkte gönderdiğim ekran görüntüsü gibi bir hata alıyorum malesef. Uyarı metinindeki dosyada da yama dosyasında hata olduğu belirtiliyor.
Bendeki orjinal resources.assets dosyasını paylaştım ek üzerinde. İnceleyin isterseniz.
Çok kaliteli bir oyun. Gog sürümü ile deneyip bir çözüm geliştirebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

https://imgur.com/a/4WEw7

Ek Dosyalar
.rar   resources.rar (Dosya Boyutu: 2.51 MB / İndirme Sayısı: 26)

(22-01-2018, Saat: 22:46)Fasak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: v 1.1.4_(17289). Gog sürümü kullanıyorum. Uygulama açılışında aşağıdaki linkte gönderdiğim ekran görüntüsü gibi bir hata alıyorum malesef. Uyarı metinindeki dosyada da yama dosyasında hata olduğu belirtiliyor.
Bendeki orjinal resources.assets dosyasını paylaştım ek üzerinde. İnceleyin isterseniz.
Çok kaliteli bir oyun. Gog sürümü ile deneyim bir çözüm geliştirebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

https://imgur.com/a/4WEw7
Bakalım dostum

yama bozuk dostum indirilen rar dosyası açılmıyor

(05-02-2018, Saat: 20:01)berko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yama bozuk dostum indirilen rar dosyası açılmıyor

yama bozuk değil.Kullandıgın winrar güncel değil.Önce güncelle programını sonra tekrar dene

(06-01-2018, Saat: 03:05)ferex28  Oyunla igili ciddi anlamda sorun var Oyuna yama yapilldiktan sonra gamepadde bazi tuslar  çalışmıyor  yamayı nasıl test ettiniz anlamıyorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[Resim: EPno4v.jpg]

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28

YAMADAN RESİMLER

[Resim: jyPZG9.jpg]

[Resim: m2jBWY.jpg]

Resimlerde gördüğünüz gibi menü dosyalarının bazıları editlenebiliyor.Diğer kısımlarıda buldum, yapılabilirde.Font dosyalarından anlayan biri olsa olur tam anlamıyla yama.Fazla vaktim olmadığı için  bu oyun yaması adına bu şekilde yayınlıyorum.Oyun içi karakter konuşmalarının hepsini çeviridiğimi düşünüyorum.Eksik varsa ilerde çevirip ekleyebilirim.
Gördüğünüzde bu ne demeyin.Varsa eksik kısımlar bana özelden gönderebilirsiniz.

Ç,Ö,Ü gibi harfler bile desteklemiyor.

BAĞIŞ YAPARAK BİZLERE DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ
Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesab Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.
FİNANSBANK
Ferit Köşe
IBAN NO: TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
HESAP NO: 38 5999 97

YAMA İNDİRME LİNKİ

Dostum bende oyunun orjinal steam versiyonu var ama türkçe yama yaptığım zaman oyun açılmadan crash veriyor sürüm farkından oldugunu düşünüyorum. Sence?

Arkadaşlar birisi ne olur cevap versin. Steamden alacağım oyunu Türkçe yama steam versiyonunda çalışıyormu sıkıntısız ?