Hoşgeldin Ziyaretçi, Yoksa daha üye olmadın mı? Facebook İle Bağlan Üyelik Oluştur  

REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ ILETISIM: reklam@trgamestudio.com
Dead Rising 2 PC Türkçe Yama ÇIKTI

(Son Düzenleme: 11-08-2018, Saat: 13:37, Düzenleyen: Mr.Acar.)

[Resim: NOzO6k.jpg]

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28

ÇEVİRMENLER
ferex28
KederliLahmacun - Ümitcan Eravcı

KURULUM PROGRAMI
Mr.Acar - Eren Acar

Genel Çeviri DURUMU: %98
Sadece poker oyun kısımları çevrilmemiştir.

YAMANIN BAŞKA SİTELERDE PAYLAŞILMASI YASAKTIR.KONUSUNU AÇIP BU SİTEYE YÖNLENDİRME YAPABİLİRSİNİZ.BAZI SİTELER YAMALARI TOPLAYIP KENDİ SİTELERİNDE SUNUYOR.BİZ BUNU İSTEMİYORUZ.EMEĞE SAYGI LÜTFEN...

BAĞIŞ YAPARAK BİZLERE DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ
Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden 5 TL bağış bile gönderebilirsiniz.Yapacağınız GİRİŞ tuşuna basarak.Başka bir Hesab Para Yatırma ardından Bağış seçeneğini seçin.Hesap numarasını girdikten sonra kendi bilhgileriniz giriyorsunuz.Hepsi bu.Yaklaşık 2 dakikalık işlem.
FİNASBANK
Ferit Köşe
IBAN NO: TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
HESAP NO: 38 5999 97

KURULUM
Kurulumu çalıştırın. "Gözat" kısmından Dead Rising 2 klasörünü seçin. Standart olarak "C:\Steam\SteamApps\common\Dead Rising 2" olarak ayarlandı. Eğer farklı disk veya farklı klasörde ise Gözat'tan ayarlayın.
Eğer kurulum aracı çalışmaz ise; Gözat'tan kurulum hedefini masaüstü yapın. Kurulum aracından çıkan data klasörünü Dead Rising'in içine taşıyın. Çıkan uyarıda "Hedefteki Dosyaları Değistirin"e basın. Yama çalışacaktır.

YAMA İNDİRME LİNKİ
[Resim: 7DQR5r.png]

Teşekkürler.

merhaba abi dead rising 4 pc oyunu çevirmeyi düşünüyormusun
oyunun dil dosyaları açılıyor

(02-01-2018, Saat: 21:19)kara63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba abi dead rising 4 pc oyunu çevirmeyi düşünüyormusun
oyunun dil dosyaları açılıyor
At gönder bakalım

Uzun zamandır bu oyunun Türkçe yamasını arıyordum. Eskiden Türkçe yaması yayımlanmıştı fakat tekrar oynamaya kalktığımda hiç bir yerde Türkçe yamasını bulamamıştım. Nasıl olduysa her yerden kaldırılmış, silinmişti yama. Tekrardan çevirilmesi cidden sevindirdi çünkü bitiremediğim bir oyundu. Çok çok teşekkürler ve elinize sağlık.

Teşekkürler.

Yamada bulunan kayıt etmeme sorunu giderilmiş olup, sorunsuz olan dosyası konuya eklenmiştir.Kadir arkadaşıma teşekkür ediyorum

(Son Düzenleme: 14-01-2018, Saat: 16:55, Düzenleyen: Mehmetx.)

aynen dead rising 1 ve 4ün türkçe yaması çıkmalı bence mafia 3 watch dogs 2 just cause 3 ünde türkçe yaması çıkmalı kesinlikle
dead rising 2 nin türkçe yamasını indirdim oyunun içine attım oyun hala ingilizce türkçe olmadı yamayı güncelleyin oyun tamamen ingilizce türkçe değil yama olmamış

(14-01-2018, Saat: 16:46)Mehmetx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen dead rising 1 ve 4ün türkçe yaması çıkmalı bence mafia 3 watch dogs 2 just cause 3 ünde türkçe yaması çıkmalı kesinlikle
dead rising 2 nin türkçe yamasını indirdim oyunun içine attım oyun hala ingilizce türkçe olmadı yamayı güncelleyin oyun tamamen ingilizce türkçe değil yama olmamış

Yama çalışıyor.Bunu biz Steam sürümünde ve korsan sürümünde test ettik.Yama dosyasını doğru yere attığından emin ol.

(Son Düzenleme: 15-01-2018, Saat: 21:40, Düzenleyen: Mehmetx.)

(14-01-2018, Saat: 20:32)ferex28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-01-2018, Saat: 16:46)Mehmetx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen dead rising 1 ve 4ün türkçe yaması çıkmalı bence mafia 3 watch dogs 2 just cause 3 ünde türkçe yaması çıkmalı kesinlikle

Yama çalışıyor.Bunu biz Steam sürümünde ve korsan sürümünde test ettik.Yama dosyasını doğru yere attığından emin ol.

buda oyundan kareler türkçe yamanın olmadıgına dair

yama çalışmıyor aşşagada attıgım fotolara bak istersen data klasörünü dead rising 2 nin içine attım oyuna girdim hala ingilizce oyun

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

(Son Düzenleme: 15-01-2018, Saat: 21:48, Düzenleyen: KederliLahmacun.)

(15-01-2018, Saat: 21:32)Mehmetx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-01-2018, Saat: 20:32)ferex28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yama çalışıyor.Bunu biz Steam sürümünde ve korsan sürümünde test ettik.Yama dosyasını doğru yere attığından emin ol.

(14-01-2018, Saat: 20:32)ferex28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yama çalışıyor.Bunu biz Steam sürümünde ve korsan sürümünde test ettik.Yama dosyasını doğru yere attığından emin ol.

yama çalışmıyor aşşagada attıgım fotolara bak istersen data klasörünü dead rising 2 nin içine attım oyuna girdim hala ingilizce oyun

Dosyayı attığınız konumu tam olarak yazarsanız yardımcı olacağım hemen.

str_en.bcs dosyasını  Dead Rising 2\data\frontend klasörünün içine atacaksınız yanlış atmanızdan kaynaklı bir problem olsa gerek. Yama sorunsuz çalışmaktadır.

(Son Düzenleme: 15-01-2018, Saat: 22:15, Düzenleyen: Mehmetx.)

(15-01-2018, Saat: 21:44)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

str_en.bcs dosyasını  Dead Rising 2\data\frontend klasörünün içine atacaksınız yanlış atmanızdan kaynaklı bir problem olsa gerek. Yama sorunsuz çalışmaktadır.
bu seferde siyah ekran donma açılmama hatası verdi

(15-01-2018, Saat: 21:44)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

C.Games.DeadRising2.data klasörünü oldugu gibi içine attım kopyala değiştir dedim

oyunu sildim bi daha yüklüyorum tekrar deniycem orjinal str_en.bcs dosyasını yedekliyip bakalım olacakmı yazıcam teşekkür ederim

(15-01-2018, Saat: 22:10)Mehmetx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2018, Saat: 21:44)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dosyayı attığınız konumu tam olarak yazarsanız yardımcı olacağım hemen.

bu seferde siyah ekran donma açılmama hatası verdi

(15-01-2018, Saat: 21:44)KederliLahmacun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dosyayı attığınız konumu tam olarak yazarsanız yardımcı olacağım hemen.

C.Games.DeadRising2.data klasörünü oldugu gibi içine attım kopyala değiştir dedim

oyunu sildim bi daha yüklüyorum tekrar deniycem orjinal str_en.bcs dosyasını yedekliyip bakalım olacakmı yazıcam teşekkür ederim

Eğer olmazsa TeamViewer'dan yardımcı olabilir isterseniz.

türkçe yama yapmayı ögrenmek istiyorum bilgisayar sistem bakım onarım uzmanı belgem var nasıl başlarım bu işe

(15-01-2018, Saat: 22:20)Mehmetx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: türkçe yama yapmayı ögrenmek istiyorum bilgisayar sistem bakım onarım uzmanı belgem var nasıl başlarım bu işe

Çoğunlukla bu işi yapmak isteyenler için ingilizce bilmesi şartı vardır.Sebebi de oyunların bu dilden çevrilmesi.
Bunun dışında oyunların dillerini açabilecek tool yani dil programlarını yapabiliyorsanız,yamaları program bilgisi ile de yapabilirsiniz.Ama gene 1. Şart olan ingilizce gerekli.Tester yani yapılan yamalari test eden kişi olmak için gene ingilizce bilmeniz gerekli.