Observer System Redux PC Türkçe Yama

Observer System Redux Image

Yeni Nesilin İlk Siberpunk Korku-Gerilim Oyunu Observer: System Redux

  • Çözülecek yeni yan davalar. “Errant Signal”, “Her Fearful Symmetry” ve “It Runs in the Family” yakında günümüz olabilecek bir geleceğin merak uyandıran temalarını keşfederken oyunun hikâyesine yeni bir derinlik katıyor.
  • Observer topluluğunun katkısıyla yeni oyun mekanikleri, bulunacak yeni sırlar, yeniden tasarlanmış gizlilik, ek sinirsel sorgular ve oyun kalitesini artıracak yenilikler içeren genişletilmiş oynanış.
  • Yeni nesil ihtişamı ile en heyecanlı siberpunk hikâyelerinden biri: 4K çözünürlük, yeni animasyonlar, modeller ve efektler, Işın İzleme, HDR ışıklandırma.

PROJE YÖNETİCİSİ

ferex28

 

ÇEVİRMENLER

ferex28

Rewold20

Kederli Lahmacun

Kerem Aygün

 

SYSTEM REDUX ÇEVİRİ

ferex28

KURULUM VE SETUP

Ömer Öz

Selamlar arkadaşlar. Bir önceki nesilde çevirdiğimiz bu oyunun yeni nesile , yeni grafik iyileştirmeleriyle yeniden çıkışını sağlamıştı. Fakat, oyun yeni haliyle yeni nesile çıkarken sadece grafik iyileştirmeleriyle değil, oyundaki konuya ek olarak bazı yeni görevler eklenmiş. Trgamestudios olarak,  oyunun yamasını uyarladık. Eklenen ve çıkarılan satırlar mevcuttu. Bunlar dikkatli bir şekilde ele alınarak yeni nesil oyunun dosyasına port edildi. Ekstra çeviri iyileştirmeleri yapıldı.

YAMAYI İNDİR

[ ERiŞiM YETKiNiZ BULUNMUYOR ! ]

TAVSiYE KONULAR

2 Responses

  1. Uğur Arslandağ dedi ki:

    Merhaba “ObserverSystemRedux.exe”yi seçip ilerle dediğimde kurulumu yapmıyor, başka bir klasöre çıkartıp kopyalamayı denedim ama farklı bir klasöre de çıkartmıyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın