NİNTENDO SWITCH YAMA KURULUM REHBERİ

SELAMLAR TRGAMESTUDIO TAKİPÇİLERİ BUGÜN SİZLERE ELLERİNDE CFW YÜKLÜ NINTENDO SWITCH CİHAZLARINA YAMA KURLUMUNU KISA VE ÖZ ŞEKİLDE NASIL KURULACAĞINI ANLATACAĞIM.

BUNDAN ÖNCE ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM. TÜRKİYE’DE BU KONSOLA AİT TÜRKÇE YAMA PORT ETME İŞİNİ İLK BU SİTEDE BAŞLANILMIŞTIR. YABANCI TAKİP ETTİĞİM YAKLAŞIK 20’YE YAKIN SİTE BU KONSOLA DAHA KENDİ DİLLERİNİ EKLEME GİBİ BİR FAALİYET İÇERSİNE GİRMEMİŞLERDRİ. SEBEBİ KONSOLUN DAHA SİSTEMİNİİN ÇÖZÜLMEDİĞİNDEN DOLAYI. NEYSEKİ BU SİSTEMİ KUZEY İSİMLİ ARKADAŞLA ÇÖZDÜK ŞUBAT AYININ BAŞINDA DUYURU YAPMADAN DENEME VE YANILMA YÖNTEMLERİYLE BU DURUMU ÇÖZÜME KAVUŞTURDUK. VE NİHAYETİNDE BUNU SİZ KULLANICILARA EN BASİT ŞEKİLDE KURULUMUNU GÖSTERMİŞ OLDUK. GÖSTERMİŞ OLDUK DİYORUM ÇÜNKÜ VATANDAŞIN BİRİ BU SİSTEMİ BULMUŞTA YAMALARI YAPMA DURUMUNA GİRİŞMİŞ. YAPSIN BİZDE SIKINTI YOK. AMA BU YAMA YÜKLEME KURULUMUNU BURDAN ALIP UYGULAMASI HIRSIZLIKTAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR.

BAKIN İLK YAMA PORTU ÇALIŞMAMIZ OLAN CELESTE NINTENDO SWITCH YAMA KONUSNUN TARİHİNE

KONUYU ÖZELLİKLE TARİHLERİN RESİMLERİNİ ALDIM Kİ DİKKAT ETMENİZİ İSTEDİM CELESTE YAMASININ YAYINLANMA TARİHİ 8 ŞUBAT 2019

BU DA VATANDAŞIN YAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAĞINA DAİR KONU AÇTIGI TARİH.

ÖNCELİKLE TARİHE İYİ BAKIN ARKADAŞLAR. 8 ŞUBAT 2019.
DONANIM HABER’DE NİCKİ TR_SCOFIELD.

SADECE BUNUNLA DA BİTMİYOR. KONUYA YAZDIĞI YAZIYA BAKIN. AYLARDAN BERİ SÜREKLİ AKLINDAYMIŞ. ARTI KONSOLU SİPARİŞ ETMİŞ. ELİNE GEÇİNCE BAŞLAYACAKMIŞ. HİÇBİR YABANCI SİTEDE NINTENDO SWITCH KONSOLLARI İÇİN ÇALIŞMA YAPAN BİR GRUP YOK. OLANLAR ZATEN İLGİSİNİ ÇEKMEDİKLERİ GİBİ KONSOLA YABANCI OLDUKLARINI SÖYLEDİLER. BİZ YAMANIN KONSOLDA ÇALIŞMASI İÇİN BAYA BİR ARAŞTIRMA İÇİNE GİRDİK. VE SONUNDA BULDUK.

BU VATANDAŞ 3 GÜN ÖNCE DONANIM HABER NINTENDO SWITCH BÖLÜMÜNE KONU AÇIYOR. YAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK DİYE.
GENE DİYORUM, YAPMASINDA SAKINCA YOK. İSTEYEN HERKES YAPABİLİR. AMA ORAYA YAZACAK. YAMA KURULUM YÖNTEMİ TRGAMESTUDIOS SİTESİNE AİTTİR DİYE.

BUNUDA YAPMIYOR. YAMALARIN KURULUMLARINI KENDİSİ YAPMIŞ BAY ÇALAK CARLOS.

SİZE BIRAKIYORUM. İSTESE DE ZATEN FAZLA BU KONSOLA ÇIKARTAMAZ. ÇIKARTACAGI 3-5 YAMA OLACAK. ÇOĞU PC’DEN NINTENDO SWITCH CİHAZINA YAMA YİNE SİTEMİZDE OLACAK VE DEVAMI GELİYOR.

İlk olarak oyunu kurunuz sonra SD kartınızı bilgisayarınıza takınız.

RAR’ın içindeki klasörü

Eğer CFW’niz Atmosphere ise;
Atmosphere/titles

Eğer Reinx ise;
ReiNX/titles

Eğer SXOS ise;
SXOS/titles

klasörü içine atınız.

!!!SD KARTINIZI ÇIKARIRKEN CİHAZI POWER OFF YAPMAYI UNUTMAYINIZ

HEPSİ BU ARKADAŞLAR. TÜM YAYINLADIĞIM YAMALARDA BU KURULUMU YAPACAKSINIZ. HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞIRSANIZ. BU KONU ALTINDAN YAZINIZ.
İYİ EĞLENCELER…

TAVSiYE KONULAR

Bir cevap yazın