Selamlar arkadaşlar. Öncelikle şunu belirteyim. Herkes şimdi soracak. Kırık PS4’te yamasının neden çalışması yok yada paylaşaımı yok diye. Maalesef YAMA çevirisi RESMİ çeviri olduğu için, The Elder Scrolls Türkiye grubu lideri Behçet Atalay iznini alamamıştık. Fakat PS4 ve XB1 konsollarında yama BETHESDA sunucularından orjinal kullananlar için yayınlanmıştı. Bethesda maalesef aynı inisayitifi NINTENDO SWİTCH konsoluna açtırtmadığı için, bizde yamayı yine KIRIK NİNTENDO SWİTCH kullanıcıları için yine mod olarak ekledik. Gönül ister orjinal kullanıcılar içinde yapalım ama maalesef. Belki ilerde olabilir. Yamayı yayınlamak için THE ELDER SCROLLS TÜRKİYE GRUBUNDAN izin alarak yaptık. Bu konuda anlayış gösterdikleri için öncelikle BEHÇET ATALAY ve EKİBİNE teşekkürlerimi sunuyorum.
Hiçbir şekilde korsan kullanımına destek vermiyoruz. Türkiye’de bir nevi olsun NINTENDO SWİTCH SATIŞLARINI ARTIRABİLİRSEM BU YAPTIGIM YAMALARLA NE MUTLU BANA.

Söz konusu PORT konusunda izin aldığım için yamanın başka sitelerde konusunun açılması yasaktır. İsteyen açabilir fakat bu siteye yönlendirme yaparak açabilir.

PC ÇEVİRİ
THE ELDER SCROLLS TÜRKİYE GRUBU
CREEWALLS ÇEVİRİ GRUBU

NİNTENDO SWİTCH TÜRKÇE YAMA PORTU
ferex28 & KUZEY

YAMA NOTLARI

YAMADA SADECE MENÜ VE ARAYÜZDE BİR SIKINTI VAR. ONU HALLEDEBİLİRSEM TAMAMİYLE TÜRKÇE KARAKTER DESTEKLİ OLARAK YAYINLAYACAĞIZ.
ŞU ANDA OYUN İÇİ KONUŞMALAR, KİTAPLAR, ENVANTER AÇIKLAMALARI, YETENEK VE DİĞER TÜM HERŞEY TÜRKÇE ARKADAŞLAR.

BAĞIŞ- DESTEK

ENPARA BAĞIŞ HESAP NUMARASI
38 5999 97
IBAN NUMARASI
TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
FERİT KÖŞE

YAMA LİNKİ