Selamlar arkadaşlar. Yamasının portunu yapalı 2-5 ay oldu.U CREW tarafından çevrilmiş bu oyunu Murat Gündoğan izin verdiği için yayınlıyorum.Daha öncesinde engele takılmıştı. Bu sorunda ortadan kalktı. Ucrew’in son çıkan bir yamasını daha port ettim.Konusunu açmıyorum. Kimse nenden diye sormasın. Çevirisi onlar tarafından yapılmış bir oyunu ben kafama göre yayınlayamam.

PC ÇEVİRİ:

UCREW GRUBU

Murat Gündoğan

Serhat Çavunt

PS4 PORT TÜRKÇE YAMA ADAPTASYON PROJE YÖNETİCİSİ

ferex28

PS4 PORT:

ferex28

TEST:

Poulkilly

ARKADAŞLAR YAMAYA ELİMDEKİ YOGUNLUGU BİRAZ ATLATTIKTAN SONRA TÜRKÇE KARAKTER DESTEKLEYEN SÜRÜMÜNÜ EKLEYECEĞİM. ZAMANINDA PS3 PORTUNDA DA AYNI ŞEYİ YAPMIŞTIM. TOOL PROGRAMINI DA PAYLAŞMIŞTIM.BAZI ŞAHISLAR BUNU ALIP SAYEMDE KENDİ PORTLARINA TÜRKÇE FONT EKLEYBİLDİLER.BİLİNKİ YAMA PORTUNUN TOOLU BANA AİTTİR.O YÜZDEN BAŞKA YERDE GÖRDÜĞÜNÜZDE SAKIN ŞAŞIRMAYINIZ.

Yama 4.05 – 4.55 versiyondaki kırık PS4’lerde çalışmaktadır.

İndirdiğiniz pkg dosyasını Harici Exfat formatlı hardiskinize atınız.Debug Settings menüsünden package installer kısmından kurunuz

Bu işlerin kolay olmadığını belirteyim.Bu yüzden yamayı başka sitelerde yayınlamak isteyen lütfen ismimizi konusunda belirtsin.

iyi eğlenceler…

Yapılan bunca emek için sizde bir çay ısmarlamanız babında ENPARA hesabımı bırakıyorum.Finansbank ATM’lerinden kartsız işlemlerden bağış atabilirsiniz.

IBAN Numarasının son 6 hanesini girerek, bağış sekmesinden adıma bağış atabilirsiniz.5 TL bile gönderilebiliniyor.Buna da gerek yok diyorsanız.Buyrun içiniz rahat ediyorsa istediğiniz oyunun yamasını indirin.İyi eğlenceler.

HESAP NUMARASI: 38 5999 97

IBAN NUMARASI: TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97

FERİT KÖŞE

YAMA İNDİRME LİNKİ